بهترین زمان مصرف رازیانه برای چاقی صورت

زمان مناسب برای مصرف رازیانه برای چاقی و پر شدن صورت

رازیانه خواص درمانی بسیاری دارد، یکی از روش ها خانگی برای چاق شدن صورت استفاده از رازیانه می باشد. در این مقاله در مورد بهترین زمان مصرف رازیانه برای چاقی صورت را توضیح می دهیم.

استفاده از داروهای گیاهی برای درمان و پیشگیری از بیماری ها طرفداران بسیاری دارد. رازیانه بصورت ماسک، عرق، دمنوش برای پر نشان دادن و چاقی بدن و صورت بسیار حائز اهمیت است. در این مقاله شما را با عرق رازیانه و رازیانه برای چاقی صورت آشنا می کنیم. اما بهترین زمان مصرف رازیانه برای چاقی صورت چه زمانی می باشد؟ برای دانستن این مطالب با ما همراه باشید.

رازیانه و چاقی صورت

یکی از مهمترین خواص رازیانه رفع چین و چروک پوست صورت و برای ورم پلک مفید است. باید دانه رازیانه را جوشاند سپس خمیر یا کرم آن را روی پوست بمالید.

رازیانه برای از بین بردن موهای زائد مناسب است. رازیانه را پودر کنید و با روغن زیتون یا روغن بادام مخلوط کنید و بصورت ماسک روی صورت بمالید، سبب روشن شدن و چاق شدن صورت می‌ شود.

برای چاقی صورت رازیانه را پودر کرده یک قاشق از ان را در آب جوش ریخته تا دم بکشد سپس با عسل و یک قاشق ماست شیرین مخلوط کرده و روی صورت بمالید.

مصرف عرق رازیانه روزی یک استکان به شکل مداوم، باعث چاقی صورت می‌شود.

زمان مصرف عرق رازیانه برای چاقی صورت 

بهترین زمان مصرف چای رازیانه قبل از خواب است. عرق رازیانه روزی یک استکان به شکل مداوم باعث چاقی صورت می‌ شود.

رازیانه و بزرگ شدن سینه

برای بزرگ کردن سینه‌ ها از رازیانه بهره ببرید، دم کرده رازیانه را روزی یک استکان میل کنید. یک قاشق دانه رازیانه را کوبیده و در آب جوش بریزید و دم کنید و روزانه میل کنید.

دمنوش رازیانه

بین رازیانه و چاقی مردان ارتباط وجود دارد. از خواص رازیانه: چاقی برای مردان و لاغری برای زنان است، استفاده زیاد از رازیانه برای مردان به دلیل هورمون‌ های زنانه و کاهش نیروی جنسی در آقایان، پرهیز شود.

امروزه در طب مدرن از ژل و بوتاکس برای چاقی صورت استفاده می شود. اما پیش از آن که این روش های کم تهاجمی را تجربه کنید، از روش طب سنتی که بدون عارضه است، استفاده کنید.

رازیانه و چاقی

یکی از فواید عرق رازیانه برای چاق شدن صورت است.

افراد بسیاری از لاغری ارثی یا لاغری صورت رنج می‌ برند. برای چاقی صورت و افزایش وزن عرق رازیانه به عنوان چاق کننده توصیه می شود.

برای درمان لاغری و چاقی صورت و بدن ورزش، تغذیه سالم و عرقیات گیاهی چاق کننده توصیه می شود.

طبع عرق رازیانه گرم بوده و دارای هورمون های زنانه است. عرق رازیانه برای خانم‌ ها مفید است. مصرف عرق رازیانه در زنان یائسه باعث كاهش عوارض این دوران می شود.

خواص رازیانه برای زنان

  • عرق رازیانه در درمان اختلالات هورمونی خانم‌ها تاثیرگذار است.
  • مصرف آن به افرادی كه لكه‌ بینی های ممتد و یا اختلالات قاعدگی دارند، توصیه می‌ شود.
  • عرق رازیانه از درمان‌ های موثر در كیست تخمدان محسوب می‌ شود.
  • عرق رازیانه تأثیر زیادی در سلامت پوست و زیبایی آن و در تقویت چشم دارد. هر شب یک لیوان عرق رازیانه به مدت 40 روز مصرف کنید.
  • عرق رازیانه سبب چاق شدن بانوان و ایجاد صفات ثانویه جنسی زنان می شود.
  • عرق رازیانه در درمان موهای زائد در صورت و اندام زنان نقش دارد.
  • عرق رازیانه در درمان بیماری های روحی و افسردگی های زنان موثر است.
  • خوش فرم شدن اندام خانم‌ ها
  • تاثیر مثبت روی زیبایی خانم‌ ها
  • تاثیر مثبت بر درد قاعدگی

ماسک رازیانه برای چاقی صورت

رازیانه را بجوشانید یا پودر کنید و با روغن بادام یا روغن زیتون ترکیب کرده و روی پوست بمالید.

دم‌ کرده‌ رازیانه را با ماست و عسل مخلوط کرده و به صورت ماسک توسط قلموی روی پوست بمالید و پس از نیم ساعت با آب ولرم بشویید.

دمنوش رازیانه برای چاقی

نوشیدن مداوم دمنوش رازیانه، هر شب یک استکان، سبب چاقی صورت می‌ شود.

آیا رازیانه فقط چاق کننده است؟

رازیانه لاغرکننده هم است!

رازیانه سرعت متابولیسم بدن را بالا می‌ برد و سبب کاهش وزن می شود. رازیانه با کم کردن اشتها میل به غذاهای را کاهش می دهد. تعادل در مصرف رازیانه رعایت شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.