رنگ لاک مناسب برای فصل پاییز و زمستان؛ ۱۲ رنگ جذاب و شیک

چه رنگ لاکی برای پاییز و زمستان مناسبه؟ ما مجموعه 12 بهترین رنگ لاک برای پاییز و زمستان که ترند و شیک هستند را به شما معرفی می کنیم.

همان طور که می دانید رنگ های گرم برای پاییز و زمستان مناسب تر هستند. با سرد شدن هوا و آغاز فصل پاییز پوشش و استایل نیز رنگ عوض می کند و حتی رنگ لاک ها نیز پاییزی و زمستانی می شوند. اما چه رنگ لاکی برای پاییز و زمستان مناسب است؟ در ادامه چند رنگ لاک مناسب فصل پاییز و زمستان را به شما معرفی می کنیم.

رنگ لاک مناسب پاییز و زمستان

رنگهای لاک پاییزی معمولا گرم و تیره هستند، انواع رنگ لاک مخصوص پاییز و زمستان همراه با عکس را در ادامه ببینید.

لاک رنگ خاکستری

بهترین رنگ لاک برای پاییز و زمستان

خاکستری یا همان طوسی تیره یک رنگ مناسب برای ست شدن با پوشش پاییزی و زمستانی است. رنگی خنثی که به راحتی با همه رنگ ها ست می شود.

سبز زیتونی: رنگ لاک پاییزی برای پوست سبزه

چه رنگ لاکی برای پاییز و زمستان مناسب است

لاک سبز زیتونی یکی از بهترین رنگ لاک ها برای پاییز و زمستان به خصوص برای پوست های سبزه است. انتخاب طیف رنگ خاص سبز زیتونی خیلی مهم است زیرا طیف رنگ های مختلف آن هر کدام دنیای خودشان را دارند و با رنگ های خاصی ست و هماهنگ می شوند. رنگ لاک زیتونی در کنار رنگ های استخوانی و کرم جلوه زیبایی دارد.

رنگ لاک سورمه ای

رنگ لاک مناسب پاییز و زمستان

همچنین ببینید: مدل بارانی پاییزه جدید

طرفداران رنگ آبی حتما برای پاییز و زمستان رنگ لاک سورمه ای را به رنگ های دیگر ترجیح می دهند. سرمه ای با وجود اینکه یک رنگ تیره است اما اصلا غمگین و خسته کننده نیست و در کنار رنگ های قهوه ای ترکیب عالی ای ایجاد می کند.

لاک رنگ قرمز

چه رنگ لاکی برای پاییز و زمستان بهتر است

قرمز یک رنگ لاک کلاسیک است که مخصوص فصل پاییز و زمستان است. یک پالتوی طوسی تیره، یک شال سبز و یک لاک قرمز شما را بسیار شیک و خاص نشان می دهد.

رنگ لاک شیری شکلاتی

رنگ لاک ترند پاییز و زمستان امسال

ترکیب شکلاتی و شیری یک گزینه عالی برای رنگ ناخن های شما در فصل پاییز و زمستان است. یک رنگ گرم و کلاسیک که به خوبی در کنار رنگ های دیگر مانند سبز، کرم، طوسی قرار می گیرد.

لاک رنگ زرد

چه رنگ لاکی برای پاییز و زمستان مناسب است

رنگ زرد یک رنگ باز و شاد است، از آنجایی که لباس های پاییز و زمستان معمولا تیره تر هستند یک رنگ لاک زرد فضای استایل شما را عوض می کند و تیرگی را کاهش می دهد. لاک های رنگ های زرد تیره مشابه خردلی نسبت به زرد روشن انتخاب های بهتری برای پاییز و زمستان هستند.

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید: مدل ناخن پاییزی

سبز تیره

رنگ لاک مناسب پاییز و زمستان

لاک رنگ سبز تیره یک رنگ خاص و شیک برای پاییز و زمستان است به خصوص برای افرادی که رنگ پوست روشن تری دارند. سبز تیره با اینکه یک رنگ شاد نیست اما به هیچ وجه تیره و حوصله سر بر هم نیست و به خوبی می تواند استایل پاییزی و زمستانی شما را تکمیل کند.

سبز خزه ای

رنگ لاک پاییزه

لاک رنگ سبز خزه ای به اکثر رنگ پوست ها می آید و یک انتخاب عالی برای ست شدن با لباس های پاییزی و زمستانی به خصوص لباس های رنگ کرم و قهوه ای است.

سفید عاجی

انواع رنگ لاک پاییزی و زمستانی

لاک عاجی یکی از رنگ های شیک و کاربردی است که زیبایی خاصی به دستان شما می دهد و با هر رنگ لباسی به خوبی ست می شود به خصوص لباس های کرم و قهره ای.

نارنجی

رنگ لاک مناسب پاییز و زمستان

رنگ لاک نارنجی یک انتخاب جسورانه برای پاییز است اما نارنجی نماد پاییز است و نمی توان رنگ نارنجی را در لیست بهترین رنگ لاک برای پاییز و زمستان قرار نداد. طیف های مختلف رنگ لاک نارنجی به خصوص نارنجی کرمی برای تکمیل شدن استایل پاییزی شما بی نظیر است.

قهوه ای

رنگ لاک مخصوص پاییز و زمستان

قهوه ای به خصوص طیف های روشن رنگ قهوه ای که تندی خاصی دارند یکی از بهترین انتخاب های رنگ لاک ناخن برای پاییز و زمستان هستند. رنگی گرم که در کنار سبز و کرم بسیار زیبا است.

رنگ لاک زرشکی

بهترین رنگ لاک برای پاییز و زمستان

زرشکی یکی از ایده آل ترین رنگ های لاک ناخن برای فصل پاییز و زمستان است. ترکیب زرشکی با طوسی و قهوه ای واقعا عالی و چشم نواز است.

سرخابی

رنگ لاک ناخن برای پاییز و زمستان

گرچه سرخابی یک رنگ لاک کاملا پاییزی نیست اما اگر عاشق رنگ های شبیه صورتی هستید و نمی توانید به رنگ های دیگر فکر کنید سرخابی گزینه خوبی است به خصوص برای مهمانی های خاص.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.