معنی قلب نارنجی | ایموجی قلب نارنجی یعنی چی

معنی رنگ قلب نارنجی ایموجی

آیا در پیامک ها و چت های خود به صورت گاه به گاه ایموجی قلب ارسال کرده اید؟ خوب، از دانستن معنی و اهمیت واقعی هر قلب رنگی شگفت زده خواهید شد. در این نوشته خواهیم گفت معنی قلب نارنجی چیه؟

ایموجی های رنگی متنوع قلب در جعبه های چت پیام خاصی را نشان می دهند. میلیون ها ایموجی قلبی هر روز در واتس اپ، اینستاگرام و فیس بوک به اشتراک گذاشته می شود و در حالی که برخی احساسات عاشقانه را منتقل می کنند، دیگران برای دوستان شما یا برای ابراز حسادت یا بیان دیگر احساسات شما هستند. در ادامه درباره معنی ایموجی ها قلب نارنجی بیشتر توضیح خواهیم داد.

معنی قلب نارنجی چیست؟

 • معنی قلب نارنجی
  قلب نارنجی را به چندین صورت مختلف معنی کرده اند:
 • قلب نارنجی نزدیک به شکل عاشقانه است. این ایموجی قلب همچنین عشق را نشان می دهد اما ترسو است. ایموجی قلب ترسو یا قلب نارنجی زمانی استفاده می شود که می خواهید قلب قرمز بفرستید اما شجاعت نداشته باشید زیرا در موقعیتی هستید که مانند عاشقان رفتار می کنید اما فقط در موقعیت های خاص. پیام آن این است که “من شما را به عنوان یک دوست بسیار دوست دارم” یا می تواند برای معاشقه یا تعریف رابطه دوست استفاده شود. متناوباً این به معنای دوستی و مراقبت است زیرا نارنجی نشان دهنده همه احساسات مثبت است که با یک دوست خوب همراه است . شادی، خلاقیت، تشویق و آفتاب.
 • نارنجی یک مورد عجیب است، زیرا برخلاف قرمز ، این یک عشق مطلق نیست، بلکه می تواند نمادی از نگرانی باشد ، به ویژه هنگامی که با ایموجی های مکمل دیگر استفاده می شود. چهره های خنثی برای گفتن “نگران نباشید” ، اما در اعماق سر در حال چرخش است. در مواقعی که احساس نگران دارید و احساس خوبی نسبت به خود یا چیزی ندارید ارسال این قلب به معنی نگران نباش نیز هم معنی شده است.
 • قلب نارنجی باید با احتیاط ارسال شود ، به ویژه در زمینه ای عاشقانه ، زیرا با وجود ابراز عشق ، رنگ نباید برای شخصی ارسال شود که بیشتر از یک دوست تظاهر می کند. به عنوان مترادف محرمانه برای تمایل به دوستی “بدون رابطه”یا همان جاست فرند.
 • با این حال ، معنای غیر رسمی دیگری نیز وجود دارد که به دلیل رنگ “تند” آن به نماد جنسی نزدیکتر است. اگرچه قلب نارنجی نماد عشق است ، اما چیزی اولیه و جسمانی است ، رابطه ای پرشور ، بدون تابو و کراوات.

نارنجی قلب به عنوان بخشی از یونیکد 10.0 در سال 2017 تأیید شد و در همان سال به Emoji 5.0 اضافه شد.

شکلک ها ممکن است در سیستم عامل ها متفاوت باشند. هر وب سرویس ، سیستم عامل یا سازنده گجت ها ممکن است طراحی ایموجی ها را با توجه به سبک و دیدگاه شرکت خود ایجاد کنند. در اینجا می توانید نحوه ظاهر شکل نارنجی را در اکثر سیستم عامل ها بررسی کنید:

قلب نارنجی

در پست جداگانه ای درباره معنی انواع ایموجی قلب توضیح دادیم اما در ادامه میتوانید معنی ایموجی قلب در رنگ های مختلف را به صورت مختصر بخوانید:

 • معنی قلب قرمز
  ما نمی توانیم هیچ مکالمه ای را بدون عشق در صدر فهرست اولویت های خود آغاز کنیم و قلب قرمز فقط برای این کار است. قلب قرمز با نگه داشتن اولین و بزرگترین مکان در جعبه ایموجی قلب ، بزرگتر از سایر ایموجی ها به نظر می رسد و دارای ویژگی ضربان یا پمپاژ است که نشان دهنده عشق است که قوی تر می شود.
  این قلب کلاسیک برای کسی است که او را بسیار دوست دارید زیرا نمادی از دوستی ، عشق بی قید و شرط ، شور ، عاشقانه و احساسات خوب است. از این ایموجی قلب روشن و پر جنب و جوش استفاده کنید تا نشان دهید که شخص یا چیزی برای شما اهمیت زیادی دارد.
 • معنی قلب زرد
  این قلب نشان دهنده انرژی است. نزدیک ترین رنگ به طلا ، ایموجی قلب زرد باید برای افرادی استفاده شود که دارای “قلب طلا” هستند. بسیار مهربان و خوش اخلاق یا برای چیزها و فعالیتهایی که شما را خوشحال یا خوش بین می کند.
  از شکلک قلب زرد می توان به عنوان یک تعریف عالی برای کسی استفاده کرد. استفاده از آن به این معنی است که دوستی آنها شادی زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.
 • معنی قلب سبز
  اگرچه می توان از آن برای ابراز عشق خود به کره زمین استفاده کرد، اما اغلب معنی آن اشتباه می شود ، اما در عوض از ایموجی قلب سبز برای آشنایان ، داوطلبان یا دوستان خردسال شما استفاده می شود.
  در حالی که رنگ نشان دهنده طبیعت ، هماهنگی و تجدید است ، از یک قلب سبز می توان به طور متناوب برای ابراز حسادت در هنگام احساس عصبانیت یا تملک استفاده کرد. همچنین می تواند برای ابراز حسادت در یک یادداشت سبک تر مانند زمانی که از دوستانی که روابط سمی خود را قطع کرده اند و در نهایت به کارهایی که دوست دارند ، خوشحال می شوند ، استفاده شود.
 • معنی قلب آبی
  این یکی برای دوستانی است که می توانید به آنها اعتماد کنید. این ایموجی مانند آسمان یا دریا آرامش بخش برای افراد عاقل است و ارسال آن به این معنی است که شما به آنها ایمان دارید.
  رنگ آبی نشان دهنده ثبات ، خرد و ایمان است. این ایموجی قلب آبی را میتوانید برای اعضای خانواده خود ارسال کنید.
 • معنی قلب بنفش
  وقتی ایموجی قلب بنفش را برای شخصی ارسال می کنید ، به این معنی است که حداقل از نظر جسمی آن را جذب کرده و نشان می دهد که خجالتی نیستید.
  هنگام به اشتراک گذاری محصولات مجلل ، لباس یا فعالیت در رسانه های اجتماعی استفاده می شود.
 • معنی قلب سیاه
  از قضا این اسرارآمیز بیشتر برای خجالت کشیدن ، بیان طنز سیاه یا نشان دادن عصیان استفاده می شود. در غیر اینصورت در پست های رسانه های اجتماعی ، از ایموجی قلب سیاه برای به اشتراک گذاشتن اخبار غم انگیز استفاده می شود که نشان دهنده اندوه است.
 • معنی قلب سفید
  قلب سفید این ایموجی به عنوان “دوست” برای رنگ های دیگر ایجاد شده و مخفف خالص ترین عشق یا نشان دادن حمایت است. همچنین برای بیان اشتیاق به شکلات سفید استفاده می شود.
 • معنی قلب قهوه ای
  این قلب با شکلات غذای راحتی برای روح شماست و نشان دهنده یک عشق قوی و شیرین است که در برابر زمان آزمایش می کند. این بدان معناست که شخصی که آن را برای او می فرستید معتبر و خونگرم است.
برای خواندن معنی انواع ایموجی های دست کلیک کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.