زیباترین بازیگران مرد کره ای ۲۰۲۱

زیباترین و معروف ترین بازیگران مرد کره ای در سال 2021

در این مقاله زیباترین بازیگران مرد کره ای 2021 به شما معرفی می شود. این بازیگران زیباترین و معروف ترین بازیگران سال 2021 شناخته شده اند.

اگر به فیلم های کره ای علاقه دارید و می خواهید بازیگران مرد سریال های کره ای را بشناسید، با ما همراه باشید. در این پست زیباترین بازیگران مرد کره ای 2021 را به شما معرفی می کنیم. زیباترین، معروف ترین و پولدارترین بازیگران مرد کره ای سال 2021 به همراه یک بیوگرافی کوتاه از بازیگران مرد کره ای جوان و زیبا که معروف نیز هستند به شما ارائه می شود.

زیباترین بازیگران مرد کره ای 2021

در اینجا با زیباترین، معروف ترین و پولدارترین بازیگران مرد سریال های کره ای در سال 2021 آشنا می شوید.

1. Hwang In-yeop – هوانگ این یوپ

هوانگ این یوپ

هوانگ این یوپ اولین بازی خود را در یک درام به نام “W.H.Y.: What Happened to Your Relationship”  در سال 2019 انجام داد. او در این سریال نقش جی یائه-یانگ یکی از بهترین دوستان نقش اول مرد را بازی می کرد.

البته او ابتدا کار خود را به عنوان یک مدل آغاز کرد.

سپس در دو درام کره ای دیگر به نام های “قصه نوکدو” و “18 بار” ایفای نقش کرده است.

در سال 2020، هوانگ این یوپ با بازی در فیلم “زیبایی واقعی” با ایفا نقش یک پسر بد کاریزماتیک به نام هان سئو جون به شهرت رسید و جای پای خود را در سینما و تلویزیون کره جنوبی خیلی زود محکم کرد.

او اکنون در حال مذاکره برای بر عهده گرفتن یکی از نقش های اصلی درام نتفلیکس به نام “Annarasumanara” است که براساس یک وبتون ساخته شده است. این کار می تواند یکی از مهم ترین کارهای او در سال 2021 باشد.

هوانگ این یوپ1

2. Lee Jong-suk – لی جانگ سوک

لی جانگ سوک1

لی جانگ سوک جزو زیباترین و جذاب ترین بازیگران کره ای در سال 2021 شناخته شده است. این بازیگر در 16 سپتامبر سال 1989 میلادی در سئول متولد شده است.

لی جانگ سوک همچنین یکی از خوانندگان معروف و مشهور کره‌ ای می باشد.

او فعالیت بازگیری خود را در سال 2005 در سن 16 سالگی آغاز کرده است و توانسته با هنرنمایی در سریال های مختلف به معروفیت برسد و درآمد بسیار خوبی به دست بیاورد.

این سلبریتی جزو محبوب ترین بازیگران کره ای است.

لی جانگ سوک

3. Yoo Jung-woo – یو جونگ وو

یو جونگ وو

یو جونگ وو اولین بار در درام عشق بعد از مدرسه در سال 2017 به ایفای نقش پرداخت. او در این درام نقش اصلی بنگ میونگ-رک را بازی کرد.

در سال 2018، او یک بار دیگر در فصل دوم میونگ-رک حضور پیدا کرد و توانست در بین مردم به محبوبیت برسد.

یو جونگ وو از سال 2018 تا 2019، در چندین درام مانند مامان پری، هیزم شکن، چرخش بهار و بوتیک مخفی بازی کرد و تبدیل به چهره ای جا افتاده در سینما و تلویزیون کره شده است.

پس از بازی کردن در این درام ها او در نقش اصلی دیگر سریال دیگر به نام “لایک” و “The Temperature Of Language” در سال 2019 و “19 سالگی ما” در سال 2020 به ایفای نقش پرداخت.

یونگ وو در سال 2021 نیز بیکار نبوده و نقش اصلی لی شی-دائه را در درام “100% Era” بر عهده گرفت. به همین سبب می توان او را یکی از معروف ترین بازیگران کره د رسال 2021 به حساب آوریم.

4. Cha Eun-woo – چا ایون وو

 چا ایون وو1

چا ایون وو متولد 30 مارس سال 1977 میلادی می باشد، این فرد در عرصه های مختلفی مانند خوانندگی و بازیگری و مدلینگی فعالیت می‌ کند.

این بازیگر در سال 2013 برای اولین بار در سریال “زندگی درخشان من” حضور یافت و توانست با این سریال به معروفیت برسد.

چا ایون وو به عنوان زیباترین و جذاب ترین بازیگر مرد کره ای شناخته شده است. یکی از زیباترین بازیگران کره ای20210 چا ایون وو می باشد.

لی دونگ مین که با نام هنری چا ایون وو شناخته شده است.

 چا ایون وو

5. Lee Do-hyun – لی دو هیون

لی دو هیون

لی دو هیون در نقش لی جون هو اولین نقش خود را در فیلم” Prison Playbook” در سال 2017 انجام داد.

او پس از آن که در فیلم “هتل دل لونا” به عنوان نقش مکمل (گو چانگ-میونگ) مشهور شد و استعداد بازیگری خود را به رخ همه کشید.

در سال 2020، دو هیون نقش اصلی را در درام  18 دوباره بازی کرد. او در این درام نقش شخصیت جوان و 18 ساله هونگ دا یونگ را بازی کرد.

او همچنین در خانه شیرین همبازی سونگ کانگ بود. او در این سریال نقش لی یون هیوک را بازی کرد.

دو هیون در سال 2021 در یک درام جدید به جوانان ماه مه، در نقش هوانگ هی ته بازی خواهد کرد.

لی دو هیون به دلیل بازی های درخشانش می توان جزوه محبوب ترین و زیباترین بازیگر کره ای در سال 2021 به حساب آوریم.

لی دو هیون1

6. Lee Min Ho – لی مین هو

لی مین هو

لی مین هو یکی از خوانندگان و بازیگران و مدلینگ های مطرح و معروف کره ای می باشد که توانسته با نقش آفرینی در سریال‌ های زیادی به معروفیت برسد.

این بازیگر مطرح و معروف متولد 22 ژوئن سال1987 میلادی است که در شهر سئول در کشور کره جنوبی به دنیا آمده است.

یکی از سریال های زیبایی که این فرد معروف در آن نقش آفرینی کرده است سریال سرنوشت می باشد که طرفداران زیادی داشت وی توانست با حضور در این سریال به معروفیت بیشتری برسد.

لی مین هو زیباترین و معروف ترین بازیگر مرد کره ای در سال 2021 شناخته شده است.

لی مین هو1

7. Kim Soo-hyun – کیم سو هیون

کیم سو هیون1

کیم سو هیون یکی از بازیگران مشهور کره ای می باشد که در سریال‌ های مختلفی هنرنمایی کرده است، یکی از سریال های زیبایی که او در آن نقش آفرینی کرده است و توانسته در آن سریال به معروفیت بیشتری برسد سریال ماه در آغوش خورشید بود که در تلویزیون به نام افسانه خورشید و ماه آغاز شد.

کیم سو هیون متولد  16 فوریه سال 1988 میلادی است که این سلبریتی جزو ثروتمندترین و زیباترین بازیگران کره ای در سال 2021 شناخته شده است.

8. Song Joong-ki – سونگ جونگ کی

سونگ جونگ کی

سونگ جونگ کی یکی دیگر از بازیگران زیبا و جذاب کره ای در سال 2021 است که توانسته با هنرنمایی در سریال‌ های زیادی به معروفیت برسد.

سونگ جونگ کی معروف متولد19 سپتامبر سال 1985 میلادی است که در منطقه دونگ در دائجون کره جنوبی متولد شده است.

سونگ جونگ کی معروف در فیلم تاریخی که یکی از فیلم های زیبا بود که وی در آن نقش آفرینی کرده است این سریال به نام گل یخ زده بود که طرفداران زیادی داشت.

این بازیگر در سال 2008 فعالیت خود در زمینه بازیگری شروع کرده است.

سونگ جونگ کی1

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.