گرانترین لباس عروس های دنیا

همه ما میدونیم که روز عروسی یکی از بهترین و خاطره انگیزترین رورها در زندگی است. لباس عروس همیشه یکی از زیباترین و خاص ترین لباس های زنان را تشکیل می دهد که هر خانم خوش سلیقه  آرزوی آن را دارد که لباس عروسش از نوع بهترین و خاص ترین ها باشد به همین علت در این مطلب برای شما چند نمونه از گرانترین لباس عروس های دنیا را جمع آوری کرده ایم.۱۰ مورد از رمانتیک ترین و بزرگترین عروسی های بریتانیایی را ببینید.

گرانترین لباس عروس های دنیا

1.ماری شانتال میلر

ولیعهد یونان که در سال ۱۹۹۵ میلادی با یک عروس سلطنتی یعنی پرنس پاولوس ازدواج کرد. لباس عروس او دارای آستین های بلند و سنتی بوده است که با مروارید و توری به طول ۱۴ پا تزیین شده بود.والنتینو طراح این لباس عروس بود که با کمک یک تیم ۲۵ نفره این لباس را به اتمام رساند. هزینه این عروس ۲۲۵،۰۰۰ هزار دلار بود.

گرانترین لباس عروس های دنیا2.ماریا کری

خواننده مشهور ماریا کری و جیمز پکر قرار بود با هم ازدواج کنند ولی این زوج مشهور قرار ازدواج خود را در روز عروسی به هم زدند. اما طراحی این لباس که یکی از گرانترین لباس عروس های دنیاست را والنتینو انجام داد که هزینه آن نزدیک به ۲۵۰،۰۰۰ هزار دلار بود، و بعد ها در یکی از موزیک ویدئو های او به آتش کشیده شد.

گرانترین لباس عروس های دنیا3.کیت میدلتون

عروسی سلطنتی کیت میدلتون با پرنس انگلیس توجه همگان را به خود جلب کرد، لباس عروس کیت میدلتون مناسب عروسی سلطنتی بود.این لباس دارای کمر باریک، آستین توری بلند، دامن کامل و توری با طول ۹ فوت بود و برای این لباس عروس ۳۸۸،۰۰۰ هزار دلار قیمت گذاری شد.

گرانترین لباس عروس های دنیا4.کیم کارداشیان

کیم کارداشیان با سفارش این لباس عروس توانست ثابت کند که برای داشتن یک لباس عروس مجلل نیازی نیست که حتماً عضوی از خانواده سلطنتی بود.
این لباس عروس را جیوانچی سفارش داده بود که توسط ریکاردو تیسکی طراحی شده بود و هزینه آن ۵۰۰،۰۰۰ دلار بود.

گرانترین لباس عروس های دنیا5.ویکتوریا سواروسکی

خواننده استرالیایی و همچنین وارث جواهرات سواروسکی یکی از دارندگان گران قیمت ترین لباس های عروس دنیاست. زیرا او لباس عروسی با قیمت یک میلیون دلار سفارش داد که با بیش از ۵۰۰،۰۰۰ الماس سواروسکی تزیین شده بود.

گرانترین لباس عروس های دنیا6.لباس عروسی که الی ساب (صعب) برای عروسش طراحی کرده است

طراح لباس مشهور بین الملی الی ساب طراح برند (وت کوتور) لبانی اصل تا کنون توانسته برای سلبریتی های خاص و معروفی مانند بیانسه، هاله بری، ملکه رانیا، آنجلینا جولی، سلن دیون، اوا گرین، نیکی میناژ و … طراحی و دیزاین کرده است، او همچنین زیبا ترین لباس عروس را برای همسر پسر خود طراحی کند. او در طراحی این لباس عروس زیبا از پارچه های لطیف، سنگ های گران قیمت، کریستال و مروارید استفاده کند. زمان دوخت این لباس ۴۵۰ ساعت بوده است و به طور هم زمان ۲۰ نفر بر روی این لباس کار کرده اند‌.

گرانترین لباس عروس های دنیا7.آمال علام الدین همسر جورج کلونی

مراسم عروسی این زوج بسیار خیره کننده بود و بخشی از آن به لباس عروس مرتبط بود طراحی لباس عروس زیبا با اسکار دلا رنتا بود. آخرین لباسی که قبل از مرگش طراحی کرد همین لباس عروس بود و پس از مرگ وی لباس عروس آمال به شدت شهرت یافت و در نمایشگاه اسکار دلارنتا در موزه هنرهای زیبا به نمایش گذاشته شد و این لباس ۳۸۰ هزار دلار برای این زوج هزینه داشت.

گرانترین لباس عروس های دنیا

مجموعه زیبا و دیدنی مدل دسته گل عروس ۲۰۲۰ برای ایده گرفتن

8.لباس عروس طلای سفید

طراح لباس معروف و مشهور ژاپنی یومی کاتسورا .طراح یکی از گرانترین لباس عروس های دنیا که تا کنون دیده شده است می باشد این لباس عروس ابریشمی، زری دوزی شده است که به همراه ۱۰۰۰ مروارید، طلای ۵ عیار و یک نشان الماس سبز ۸ قیراطی تزیین شده است که در تمام کل دنیا از این لباس دو دست موجود میباشد و هر کدام با قیمت سنگین ۸.۵ میلیون دلار ارائه می شود.

گرانترین لباس عروس های دنیا9.آنجلا یونگ وینگ

مدل و بازیگر یکی از مشهورترین افراد چین می باشد که در سال ۲۰۱۵ برای مراسم عروسی خود ۳۱ میلیون دلار هزینه کرد و طراحی لباس عروس او از برند دیور بود که به صورت سفارشی انجام شد. تکمیل این لباس عروس ۵ ماه زمان برد و همچنین هزینه کل این لباس عروس زیبا یک و نیم میلیون دلار برآورد شده است.

گرانترین لباس عروس های دنیا10.لباس عروس الماس

طراح مشهور به نام‌های رنی اشتراوس و مارتین کراتز توانسته‌اند گرانترین لباس عروس های دنیا را تا به امروز طراحی و خلق کند. آنها به این علت این لباس عروس را عروس الماس نامیدن که قیمت آن حدود ۱۲ میلیون دلار می باشد، طراحان این لباس عروس برای فروش آن هیچ عجله ای ندارند ولی در عوض از آن برای تبلیغ طرح های خود در نمایشگاه های لوکس مد و فشن استفاده می کنند.

گرانترین لباس عروس های دنیا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.