وحشتناک ترین قبرستان های دنیا + چه چیزی آنها را به ترسناک ترین قبرستان ها تبدیل کرد؟

در این مطلب 11 تا از ترسناک ترین قبرستان های جهان (قبرستان اولد گری در ناکسویل، قبرستان رِد اَش در کَری ویل، قبرستان گرین وود در چاتانوگا و…) را به همراه ماجرای مخوف این گورستان ها با شما به اشتراک می گذاریم.

آیا تا به حال در مورد قبرستان های ترسناک و تسخیر شده چیزی شنیده اید؟ حتما چیزی در مورد قبرستان ها هست که مردم در هر فرهنگی از آن می ترسند! شاید هم نه! فقط ظاهر به خط شده قبرها و طرح های روی این سنگ های سرد است که مردم را تا این حد می ترساند! البته نمی توان کتمان کرد که جو حضور در میان قبرها و انسان هایی که روزی بوده اند و حالا نمی دانیم کجا هستند چیز غریبی است! در این مطلب هیجان انگیز 11 تا از وحشتناک ترین قبرستان های جهان و اینکه به آنها ترسناک ترین قبرستان ها می گویند را با شما به اشتراک می گذاریم.

چنانچه به مطالعه مطالب هیجان انگیز علاقه دارید؛ پیشنهاد می کنم از ماجرای کشتی های سرگردان و جزیره ترسناک عروسک ها بازدید نمایید.

11 تا از ترسناک ترین قبرستان های جهان

در این مطلب قبرستان هایی را پیدا کرده ام که کمی با بقیه متفاوت هستند! قبرهایی که برای راه رفتن در کنارشان باید نهایت احتیاط را به خرج داد.

قبرستان اولد گری در ناکسویل

قبرستان اولد گری در ناکس ویل

گفته شده که این قبرستان را روحی سیاه تسخیر کرده است. این روح سیاه در بین مردم با نام «بلک آگی» شناخته می شود. مدت هاست که دیده شده بلک آگی در میان قبرها به دنبال چیزی نا معلوم می گردد.

مطالب پیشنهادی: داستان های کوتاه ترسناک

قبرستان رِد اَش در کَری ویل

قبرستان رِد اَش در کَری ویل

یکی از ترسناک ترین قبرستان های دنیا در کَری ویل واقع شده است. خبرهای حاکی از آنند که موجودی 8 فوتی با بدنی ترکیبی از انسان و بز این قبرستان را تسخیر کرده است. این خبر بارها و بارها از زبان چندین نفر شنیده شده و هر بار توصیفات به یک شکل بوده اند. ستاره پنج ضلعی هم بر سر این موجود دیده می شود. این قبرستان با وجود چنین موجودی واقعا ترسناک است.

قبرستان گرین وود در چاتانوگا

قبرستان گرین وود در چاتانوگا

روزگاری خانواده ای بسیار ثروتمند در زمین های این دریاچه که درست رو به روی قبرستان قرار دارد زندگی می کردند. پس از اینکه زن این خانواده مریض شده و مجبور به استفاده از ویلچیر شد همسرش عاشق زن دیگری شد. در یکی از شب های سرد و تاریک زمستانی، مرد همسرش را با ویلچیر به درون آب های دریاچه می اندازد تا غرق شود. گفته شده که روح این خانم زمین های اطراف دریاچه را تسخیر کرده و رد ویلچیرش در این قسمت ها دیده شده است. حتی تصور همیچن قبرستانی وحشتناک است.

مطالب پیشنهادی: خانه های ترسناک در آمریکا

قبرستان ملی مک گاووک در فراکلین

قبرستان ملی مک گاووک در فراکلین

بزرگ ترین قبرستان ملی که در جنوب تنسی قرار دارد، مک گاووک است که در مزرعه کارنتون واقع شده است. این قبرستان شامل گور ژنرال ها و مردانی می شود که در این زمین ها جان خود را از دست داده اند. این گورستان توسط روح این جنگجوها تسخیر شده. البته گفته می شود که خانه موجود در این مزرعه هم توسط روح زنی که در آن کار می کرده تسخیر شده. حالا روح این زن تا ابد خانه را جارو خواهد کرد! اگر یک درصد از ماجراهای شنیده شده درباره این گورستان حقیقت داشته باشد؛ واقعا ترسناک ترین قبرستان دنیاست.

قبرستان رِست هِوِن در کلارکس ویل

قبرستان رِست هِوِن در کلارکس ویل

در شهر زیبای کلارکس ویل خانه ای هست که پشت قبرستان رست هون قرار دارد. در گذشته مردی که برده داری می کرده در این خانه ساکن بوده است. گفته می شود که یکی از این برده ها به دختر ارباب خانه تجاوز کرده و او را باردار کرده است. پس از این برای آن برده حکم اعدام صادر می شود. گفته می شود که روح این برده تا به امروز قبرستان و زمین های آن ارباب را تسخیر کرده و به دنبال فرزندی می گردد که هرگز موفق به دیدنش نشده است.

مطالب پیشنهادی: ترسناک ترین کشور های دنیا برای زندگی

قبرستان جنگ های ملی فورت دالسون در داور

قبرستان جنگ های ملی فورت دالسون در داور

قبرستان جنگ های ملی فورت دالسون در داور، یکی از ترسناک ترین گورستان های دنیا بشمار می آید. زمین های این قبرستان در گذشته محلی برای جنگ های داخلی بوده و حالا گفته می شود که روح سربازی پیاده به نام روبن هاموند آن را تسخیر کرده است. گفته می شود که روبن اعتقاد راسخی به زندگی پس ازمرگ داشت. روبن بارها و بارها در زمان زنده بودنش گفته بود که وظیفه اش مراقبت از دوستانی است که در این زمین ها تسلیم مرگ شده اند. گفته شده که روح روبن هم مهربان است و بارها و بارها در بدن شکارچیان روح این منطقه رسوخ پیدا کرده است.

مطالب یشنهادی: ترسناک ترین زندان های دنیا

قبرستان خانواده پگرام

قبرستان خانواده پگرام

این قبرستان توسط خانواده پگرام در سال 1970 ساخته شد، اما نیمه کاره و ناتمام! 5 سال بعد از تاسیس این قبرستان، آب رودخانه بالا آمد و قبر خانم کری پگرام را با خود کند و به حیاط جلویی خانه آورد. این خبر و دیدن چنین منظره ای چقدر می تواند ترسناک باشد؟

کلیسای خدای بثل در آتوکا

کلیسای خدای بثل در آتوکا

زمین های این قبرستان که در سال 1850 تاسیس شده است توسط روحی با سر سگ، بدنی هم سایز شیر و چشمانی براق و نافذ تسیخر شده است. این موجود دوست دارد انسان هایی که  که از او می ترسند را تعقیب کند. پس اگر بدن عزیزانتان در این قبرستان دفن شده با دقت و بدون ترس در گورستان وحشتناک راه بروید!

قبرستان اِلم وود در ممفیس

قبرستان اِلم وود در ممفیس

ترسناک ترین چیز در مورد قبرستان الم وود این است که تمام افرادی که در آن دفن شده اند به دلیل تب زرد مرده اند. بیش از 5000 نفر از اهالی تنسی به دلیل همه گیری این بیماری جان خود را از دست دادند. گفته شده که روح برخی از این انسان های بیچاره در زمین های اطراف این قبرستان پرسه می زنند.

قبرستان کلیسای پالستین

قبرستان کلیسای پالستین

کلیسایی رها شده در این قبرستان وجود دارد. باز دیدکنندگان بارها و بارها گزارش داده اند که موجودی روح وار درون این کلیسا پیانو می زند. برخی حتی این طور گزارش کرده اند که پیانو در شب خود به خود شروع به نواختن می کند.

قبرستان دایِر در ایگِل ویل

قبرستان دایِر در ایگِل ویل

این مورد ترسناک ترین قبرستان در لیست ماست. سه زن که متهم به انجام امور جادوگرانه شده بودند از توده مردم فرار کرده و به این منطقه می آیند. مردم این سه زن را در محل این قبرستان به دام می اندازند. سه زن جادوگر پس از گیر افتادن اعدام شده، سوزانده و در همین زمین ها هم دفن می شوند. درختی که این سه تن بر آن به دار آویخته شدند هنوز پابرجاست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.