جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه در سال 2020

در سال ۲۰۲۰ دکوراسیون آشپزخانه از رنگ سفید و کاشیهای مستطیلی کمی فاصله گرفته و به سمت دیگری هدایت شده است. حال اگر برای شما سوال شده که در سال ۲۰۲۰ دکوراسیون آشپزخانه شامل چه تغییراتی شده و  چه مواردی به عنوان مهمترین تغییرات دکوراسیون مدرن در سال ۲۰۲۰ برای آشپزخانه معین شده این مطلب را از دست ندهید تا با دکوراسیون آشپرخانه جدید و شیک در سال ۲۰۲۰ آشنا شوید و آنها را در آشپزخانه منزل خود به کار ببرید.

طبق پیش بینی طراحان حرفه ای دکوراسیون داخلی، در سال ۲۰۲۰ برای طراحی آشپزخانه های جدید بیشتر از رنگ های آبی اقیانوسی استفاده خواهد شد و مصالح فلزی جایگزین ابزار و وسایل  چوبی خواهند شد. با ما همراه باشید تا با جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه در سال ۲۰۲۰ آشنا شوید.

آشنایی با جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه در سال ۲۰۲۰ 

برای اینکه بهترین طراحی آشپزخانه را انجام دهید باید به مساحت آشپزخانه تان توجه کنید. جدیدترین دکوراسیون برای آشپزخانه های کوچک با دکوراسیون در نظر گرفته شده برای آشپزخانه های بزرگ متفاوت است همین طور نوع وسایلی که در آشپزخانه شما وجود دارد، مانند اینکه شما یک آشپزخانه با وسایل مدرن دارید یا یک آشپزخانه سنتی و ایرانی. در هر مورد رنگ های بکار رفته و نوع مصالح می تواند کاملا متفاوت باشد. در ادامه عکس جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه در سال ۲۰۲۰ را مشاهده خواهید نمود.

۱- استفاده از سنگ مرمر کلکته در آشپزخانه

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه در سال 2020

سنگ مرمر کلکته از ابزارهایی است در طراحی دکوراسیون آشپزخانه در سال ۲۰۲۰ مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

سنگ مرمر کلکته دارای روکشی قوی و برجسته است که بسیار جذاب است و ظاهری گرافیکی ارائه می دهد. یکی از طراحان حرفه ای در رابطه با این سنگ و استفاده آن در آشپزخانه گفته که، امسال رنگ روشن و رنگ تیره ی آن ، هردو مورد استفاده خواهد بود.

رنگ سال ۲۰۲۰ برای دکوراسیون داخلی منزل در وبسایت بنجامین مور

۲- بکارگیری مصالح و مواد غیرمتعارف

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانهبه گفته یک طراح برجسته دکوراسیون، در پایان دهه ۲۰۱۰ بیشتر از قبل از مصالح غیرمعمول برای آشپزخانه استفاده می شد، و درسال ۲۰۲۰  انتظار می رود که این روند با شدت بیشتری ادامه پیدا کند.

کابینت هایی با روکش چرمی یا ورقه های برنجی بکار گرفته شده بر کانتر آشپزخانه و دیوارهای کاشی کاری شده در آشپزخانه، یکی از جدیدترین دکوراسیون کابینت آشپزخانه در سال ۲۰۲۰ می باشد.

۳- آشپزخانه های ساده براق و صیقلی

دکوراسیون آشپزخانه جدید

سادگی کلید طراحی است. برای برخورداری از جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه مدرن و به چشم آمدن ابزار موجود در آشپزخانه، بهترین روش ساده نگه داشتن همه چیز در آشپزخانه است. استفاده از سنگ هایی با سنگ هایی با روکش صاف با حداقل جزئیات، بهترین روش برای نشان دادن درخشندگی کابینت های منحصر به فرد است، که در  جدیدترین دکوراسیون منزل به چشم می خورد.

۴- کابینت با ظرف مخصوص سگ در دکوراسیون جدید آشپزخانه ها

جدیدترین مدل کابینت 2020

در طراحی دکوراسیون جدید آشپزخانه های مدرن و مدل کابینت ۲۰۲۰ شاهد محوریت حیوان خانگی خواهیم بود، حیوانات خانگی می توانند آشپزخانه را به هم بریزند اما به هر حال آن ها بخشی از زندگی ما هستند و آشپزخانه را با آن ها شریکیم. یک گوشه دنج زیر کابینت های آشپزخانه را برای ظرف غذاخوری سگ و نیز دیگر امکانات او اختصاص دهید.

۵- رواج رنگ سبز در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه جدید

در دکوراسیون جدید آشپزخانه سال ۲۰۲۰، رنگ سبز بیش از قبل به چشم می خورد و طراحان حرفه ای بیشتر از یکجا از سبز استفاده می کنند. طراحان و مشتریان احترامی را برای محیط زیست قائلند که یک دهه پیش این چنین نبوده است و این بدان معناست که مواد پایدار بیش از پیش از اهمیت برخوردارند.

علاوه بر کابینت هایی با سایه های مختلف رنگ سبز و سنگ سبز، خود رنگ سبز نیز به تنهایی برای دکوراسیون آشپزخانه جدید در سال ۲۰۲۰ مورد استفاده قرار می گیرد.

۶- دیوار کاشی کاری شده برجسته در آشپزخانه های مدرن

دکوراسیون کابینت آشپزخانهدر دکوراسیون آشپزخانه جدید، بکارگیری دیوارهای کاشی کاری شده ی برجسته به چشم می خورد و دیوارهایی با کاشی های برجسته در مقیاس وسیع در آشپزخانه مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

۷- بکارگیری چوب بلوط در طراحی آشپزخانه ۲۰۲۰

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانهاستفاده از چوب بلوط، در جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه بکار گرفته می شود که شامل رنگدانه های رنگی است و اجازه درخشش دانه های طبیعی چوب را فراهم می سازد. چوب بلوط یک ترکیب منحصر به فرد برای کابینت ها و مبلمان ایجاد می کند و در نهایت نیز طول عمر بیشتری خواهد داشت.

۸- کاشی های آجری در آشپزخانه های ۲۰۲۰

دکوراسیون آشپزخانه جدید

در دکوراسیون آشپزخانه جدید، استفاده از آجر ، جایگزین کاشی های سفید رنگ خواهد شد و برای کسانی عاشق سبک روستایی هستند سال ۲۰۲۰ می توانند از طرح آجری برای آشپزخانه خود استفاده کنند. اگر استفاده از آجر قرمز به تنهایی فضا را گرفته می کند میتوانید برخی از آجرها را با رنگ سفید بپوشانید.

۹- رواج سنت گرایی نوین در دکوراسیون آشپزخانه های جدید 

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانهپیشنهاد می کنیم سبک آشپزخانه خود را تنها به یک سبک طراحی محدود نکنید. در جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه سال ۲۰۲۰ بیشتر شاهد ترکیب کابینت های سنتی و روشنایی وینتج، با کانترهایی با سنگ صیقلی و دیوارهای کاشی کاری شده، خواهیم بود.

این طراحی عالی، یک فضای بسیار زیبای منحصر به فرد و در عین حال هم مدرن و هم سنتی را ایجاد می کند.

۱۰ – استفاده از رنگ های آفتابی

دکوراسیون آشپزخانه ترکیه

آشپزخانه ای را تجسم کنید، با یک سقف و میز صبحانه به رنگ زرد و استفاده از یک وسیله جانبی به رنگ آبی تخم مرغی، بکار بردن این ترکیب یک انفجار رنگی برای آشپزخانه مدرن می باشد و می تواند یک جایگزین شیک برای یک آشپزخانه ی کاملاً سفید باشد. این ایده به خصوص در طراحی جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه کوچک آپارتمانی مفید می باشد.

۱۱- آشپزخانه به سبک آبی اقیانوسی

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

در دکوراسیون آشپزخانه مدرن، استفاده از رنگ آبی اقیانوسی برای کابینت و دیگر کاشی کاری های آشپزخانه روی کار خواهد آمد. استفاده از رنگ های پر رنگ تر مانند فیروزه ای و یشمی در مقابل رنگ سفید به خوبی به چشم می آیند و در عین حال حس تمیزی و طراوت را به آشپزخانه می بخشند.

۱۲- رواج ایده آشپزخانه مستقل در سال ۲۰۲۰

جدیدترین دکوراسیون منزل

در طراحی آشپزخانه ۲۰۲۰، طراحان در تلاش هستند تا آشپزخانه های مستقل را دوباره رواج دهند. در سال های اخیر مردم علاقه ندارند آشپزخانه در اتاق نشیمن باز شود. جدا کردن اتاق ها این حس را می دهد که فضای بیشتری در اختیار دارید.

جدا شدن آشپزخانه از اتاق های اصلی، یک ایده ی دلپذیر برای دهه آینده خواهد بود.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید