کم صداترین نژاد سگ آپارتمانی

معرفی 15 نمونه کم صداترین نژاد سگ آپارتمانی

سگ ها از پارس کردن برای برقراری ارتباط میان خود استفاده می کنند. به پارس کردن سگ ها به عنوان زبان مخصوصی سگ خود نگاه کنید. اما تصور پارس کردن سگ شما در ساعت 4 صبح یا زمانی که بچه ها سر ظهر در حال چرت زدن هستند می تواند بسیار ناامید کننده و آزار دهنده باشد.

تقریباً همه سگها پارس می کنند. با این حال، نژادهای خاص برخی سگ ها بیشتر اوقات ساکت می مانند، در حالی که برخی دیگر مستعد پارس بیش از حد از روی بی حوصلگی، تنهایی، جلب توجه یا بازی هستند. شما می توانید سگ خود را آموزش دهید که کمتر پارس کند. اما راه ساده تراین است که نژادی آرام انتخاب کنید که در وهله اول زیاد پارس نکند.

معرفی 15 نمونه کم صداترین نژاد سگ آپارتمانی

1. بولداگ آمریکایی (Bulldog)

نژاد این سگ ها به طور معمول آرام و ساکت هستند. این نژاد بیشتر اوقات آرام و ساکت می ماند و او را به یکی از آرام ترین نژادهایی که می توانید انتخاب کنید تبدیل می کند. او همچنین مهربان است، با بچه ها خوب است و می تواند در فضاهای کوچک زندگی کند.

بولداگ آمریکایی (Bulldog)

2. سگ کوهستانی (Bernese)

این سگ ها فقط در صورت وجود دلیل پارس می کنند. این سگها به طور باورنکردنی خانواده دوست هستند و به دلیل وابستگی به یک فرد خاص شناخته می شوند. آنها وفادار، باهوش، آرام و با شخصیت هستند، بعلاوه این که بدون دلیل پارس نمی کنند.

سگ کوهستانی Bernese

3. کاوانیر پادشاه چارلز اسپانیل (Cavalier King Charles spaniel)

این سگ ممکن است قد و قامت کوچکی داشته باشد، اما این نژاد شیرین و خوش اخلاق اغلب آزار دهنده نیست. او پارس می کند تا به شما اطلاع دهد شخصی درب منزل است.

کاوانیر پادشاه چارلز اسپانیل (Cavalier King Charles spaniel)

4. بولداگ فرانسوی (French bulldog)

یک بولداگ فرانسوی برای زندگی در آپارتمان بسیا مناسب است، به پیاده روی زیادی احتیاج ندارد و همسایگان را با پارس مداوم آزار نمی دهد. این نژاد به لطف همراهی عالی وی یک نژاد نادر و محبوب است.

کم صداترین نژاد سگ آپارتمانی

5. باسنجی (Basenji)

نام آنها در واقع به معنی “سگ بدون پوست” است.  اگر واقعاً از پارس کردن سگ ها بدتان می آید اما هنوز سگ می خواهید، این نژاد منحصر به فرد را برای خانواده خود در نظر بگیرید. نام “basenji” به “سگ بدون پوست” ترجمه می شود. در حالی که پارس نمی کند، صداهای عجیب و غریب یودلینگ و غر زدن از خود ساطع می کند و می تواند برای صاحب تازه کار کمی مشکل باشد.البته  شما باید به این نژاد سرسخت و سرسخت نشان دهید که چه کسی رئیس است.

باسنجی (Basenji)

6. برزوی (Borzoi)

ابن سگ ها حتی در برابر یک متجاوز پارس نمی کنند. او مانند یک تازی می دود و مانند گربه ساکت است. این نژاد زیبا و ظریف دارای شخصیت آرام و ورزشکاری بالایی است. آنها شکارچیان بسیار خوبی هستند، اما سگ های نگهبان وحشتناکی هستند. این نژاد حتی اگر خانه شما مورد سرقت قرار گیرد، خیلی اوقات پارس نمی کند.

برزوی (Borzoi)

7. گوزن اسکاتلندی (Scottish deerhound)

آنها سگ های آرام و ملایمی هستند. سر والتر اسکات یک بار گوزن شکاری خود را چنین توصیف کرد: “عالی ترین موجود بهشت”. این نژاد آرام، ظریف و با وقار تسبت به همه از خانواده گرفته تا غریبه ها دوستانه برخورد می کند و ذاتی دوست داشتنی دارد. آنها برای خانه هایی با چند حیوان خانگی با حیوانات کوچک توصیه نمی شوند زیرا سگ ها می توانند آنها را به عنوان طعمه ببینند. اما مهم نیست که در کجا زندگی می کنید، این غول لطیف پارس نمی کند.

گوزن اسکاتلندی (Scottish deerhound)

8. تریر گندمی (Soft-coated wheaten terrier)

بعضی از تریرها رشته موهای بلندی دارند . این سگ راحت با هر نوع شرایط زندگی سازگار خواهد شد و فوراً به عضوی دوست داشتنی از خانواده تبدیل خواهد شد. همچنین او در مقایسه با سایر تریرها کمتر مستعد پارس کردن مکرر است.

تریر گندمی (Soft-coated wheaten terrier)

9. شیبا اینو (Shiba Inu)

این سگ ها پارس نمی کنند. نژاد Shiba Inu بومی ژاپن است، بسیار باهوش هستند و گمتذ پارس می کنند. شما باید به این توله سگ با اراده قوی نشان دهید که رئیس اصلی کار است، اما وقتی به شما عادت کند، به شدت وفادار است.

10. Whippet

آنها حتی با غریبه ها دوستانه رفتار می کنند. Whippets با پارس مدام شما را دیوانه نخواهد کرد و معمولاً با سایر سگها و افراد معاشرت خوبی دارند. آنها سگ نگهبان خیلی خوبی نیستند و احتمالاً با افرادی که به خانه شما وارد می شوند دوست می شوند.

11. شی تسه

آنها در تمام روز در حال استراحت هستند. نام او به معنای “شیر کوچک” است  اما این بدان معنا نیست که shih tzu شما تمام روز غرش کند یا پارس کند. این نژاد مهربان و خوش اخلاق است.

12. سالوکی (saluki)

این سگ ها بسیار نجیب هستند و ظاهری لطیف و براق دارند. و هرگر به زور بی وقفه پارس نمی کنند. آن ها بدون معاشرت اولبه ترسو و خحالتی هستند و نیاز است که از کودکی او را از خانه بیرون ببرید و فضای تعاملی را برای آن ها محیا کنبد. این سگ ها به ورزش علاقه دارند.

saluki

13. ریج بک رودزیایی (rhodesian ridgeback)

آنها همراهانی ساکت و آرام هستند. ریج بک های رودسی در اصل در آفریقا پرورش داده می شدند و حتی برای شکار شیرها مورد استفاده قرار می گرفتند. آنها در کارهای مختلف ورزشی سرآمد هستند، با این وجود همچنان همراهانی ساکت و وفادار هستند که عصبانی نخواهند زد. به دنبال یک دوست برای پیاده روی یا دویدن هستید؟ این یکی از بهترین شرط بندی های شماست.

14. Dalmatian

آنها ممکن است پرانرژی باشند، اما پارس نمی کنند. این سگهای پرانرژی ممکن است طاقت فرسا باشند، اما حداقل آنها لاله های گوش شما را با پارس کردن خسته نمی کنند. فقط توجه داشته باشید که اگر یک  دالماتیایی را انتخاب می کنید، باید آموزش های زیادی را از کودکی به او ارائه دهید. این سگ های بسیار باهوش به قوانین احتیاج دارند وگرنه سعی می کنند خراب کاری کنند.

15. پینچر دوبرمن (black dobermann)

آنها فقط به عنوان هشدار پارس می کنند. دوبرمن ها باهوش، هوشیار و وفادار هستند. آنها به زیبایی و ورزشکاری مشهور هستند و سگهای محافظ عالی می سازند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.