خطرناک ترین و ترسناک ترین جنگل های دنیا + ماجرا و عکس

در این پست 20 تا از وحشتناک ترین و ترسناک ترین جنگل های جهان (جنگل هویا-باسینو در رومانی، جنگل الفین در کالیفرنیا، جنگل سیاه و… ) را به شما معرفی می کنیم.

با تشکر از داستان های پریان و افسانه های سرد و تاریکی که همه کم و بیش با آنها آشنا هستیم، جنگل ها یکی از ترسناک ترین جاهای روی زمین هستند. حتی ساده ترین و پیش افتاده ترین جنگل ها می توانند از نظر خیلی ها ترسناک باشند چه برسد به جنگل هایی که تاریخ عجیب و وحشتناکی دارند! در این پست جذاب همراه ما باشید تا 20 مورد از وحشتناک ترین جنگل های جهان را به شما معرفی کنم.

20 تا از وحشتناک ترین جنگل های جهان

در لیست 20 موردی از وحشتناک ترین جنگل های جهان که در این مطلب آماده کردیم؛ جنگل هایی که صدای جیغ در آنها شنیده می شود تا قبرستان های مدفون در دل جنگل های بکر، همه و همه گنجانده شده اند.

مطالب پیشنهادی: ترسناک ترین کشور های دنیا

1. جنگل الفین در کالیفرنیا

جنگل الفین، کالیفرنیا

جنگل الفین با اینکه در اسکاندیلو، سندیو قرار دارد و به حومه شهر خیلی نزدیک است، گویی از دل داستان های مصور تالکین بیرون آمده. این جنگل دنیایی است که با فریاد درخت های سر به فلک کشیده، افسانه ها و داستان های روح ها و گابلین های تسخیر شده جور است! افسانه ها حاکی از آنند که کولی ها در اوایل قرن 19 در این جنگل ها ساکن بودند. البته تا زمانی که مردم شهری همه را یک به یک کشتند. این طور تصور می شود که مردمان بی گناه این قبیله جنگل و زمین های اطرافش را نفرین کرده اند. این روزها مردم گزارش کرده اند که چیزهای بسیار عجیبی در این جنگل می بینند. از زنی با لباس های سفید شناور بر آب گرفته تا روحی سفید پوش سوار بر اسب و حتی رد پاهای عجیب!

مطالب پیشنهادی: ترسناک ترین جاذبه های گردشگری دنیا

2. قبرستان های گیت، لندن، بریتانیا

قبرستان های گیت، لندن، بریتانیا

این جنگل بکر و دست نخورده در شمال لندن قرار داشته و منبع الهامی برای داستان دراکولا از برام استوکر بوده است. قبرستان موجود در این جنگل که با نام گیت شناخته می شود محلی برای آرامش ابدی چهره های سر شناسی مانند داگلاس آدامز و کارل مارکس است. این جنگل از جمله دیدنی های لندن نیست. اما کسی که به آن قدم می گذارد سنگ قبرهای زیادی از چهره های مطرح دنیا خواهد دید.

این قبرستان این جنگل ترسناک در صده 1800 بازگشایی شده و تا اواخر جنگ جهانی دوم مورد بی توجهی قرار گرفت. رشد بی رویه گیاهان و از بین رفتن سنگ قبرها به همین دلیل بوده و ترس بی حد و حصر این جنگل نیز به همین خاطر است. اما پس از سال 1970 قبرستان گیت لوکیشن دو فیلم ترسناک شد و از آن به بعد مورد توجه قرار گرفت. خیلی ها با بازدید از این قبرستان گزارش کردند که موجودی خون آشام مانند حوالی قبرها می پلکد. داستان شکارچیان خون آشام هم از همان دوران شروع شد. شکارچیان خون آشام، قبرها را باز می کردند، الوارهای قدیمی را از روی سینه مرده ها بر می داشتند یا حتی مرده ها را دزدیده و با ماشین به قبرستان های دیگر می بردند. حتی امروز هم قبرستان های گیت یکی از مقاصد عالی برای کسانی است که عاشق ترس و هیجان هستند!

مطالب پیشنهادی: ترسناک ترین قبرستان های دنیا

3. جنگل هویا-باسینو در رومانی

جنگل هویا- باسینو در رومانی

جنگل هویا؛ باسینو در رومانی یکی از ترسناک ترین جنگل ها جهان است. درست از زمانی که یک تکنیسین ارتش تصویری از یک بشقاب پرنده را در آسمان این منطقه در سال 1968 ثبت کرد توجه همگان به فعالیت های فرازمینی درجنگل هویا؛ باسینو جلب شد. این منطقه با نام مثلث برمودای ترانسیلوانیا شناخته می شود. خیلی ها معتقدند علت ناپدید شدن بازدید کنندگان این جنگل هم همین است. کسانی هم که از جنگل بدون ناپدید شدن رد شده اند با علائمی مانند سرگیجه، اضطراب، اسهال و جوش های پوستی پیدا شده اند. درخت های خم شده و منحنی شکل جنگل هم ترس بودن در آن را بیشتر می کنند.

مطالب پیشنهادی: وحشتناک ترین مکان های دنیا

4. جنگل سیاه در آلمان

جنگل سیاه، آلمان

هیچ نوری نمی تواند وارد این جنگل انبوه و پرشاخ و برگ شود. شاید به همین خاطر نام جنگل سیاه را به آن داده اند. البته باید اعتراف کرد که افسانه و داستان هایی که در مورد جنگل سیاه می شویم از خود تاریکی جنگل خیلی ترسناک تر هستند. افسانه ها می گویند در این جنگل سواری بی سر، بر اسب سفیدش می تازد. یا شاهی که زنان را می دزدد و به امپراطوری زیر آبی اش می برد. از گرگ نماها و کوتوله های جنگل هم که نگویم. جای هیچ تعجبی ندارد اگر بگویم برادران گریم اکثر داستان های خود را از جنگل سیاه الهام گرفته اند.

5. جزیره عروسک ها، مکزیکو

جزیره عروسک ها

جزیره عروسک ها در خوچیمولکو یکی از ترسناک ترین جنگل های جهان بشمار می آید و در یونسکو به ثبت جهانی رسیده است. جزیره عروسک ها شهرت جهانی داشته و هر ساله تعداد زیادی بازدید کننده برای دیدنش می روند. این جزیره در میان هزار و یک کانال آبی منطقه قرار داشته و به خاطر وجود هزاران عروسک آویزان از درخت و دست و پای کنده شده عروسک ها روی چمن معروف شده است.  این جزیره در گذشته محل زندگی شخصی به نام جولیان سانتا باریرا بوده است. باریرا نگهبان جزیره بوده و پس از اینکه جسد دختر بچه مرده ای را در کنار آب ها پیدا می کند عروسک ها را به درخت آویزان می کند تا روح های شیطانی از محوطه دور بمانند. امروز مردم اعتقاد دارند که این جزیره توسط روح دختر غرق شده تسخیر شده است. محلی ها می گویند که عروسک ها با هم نجوا می کنند، چشم ها و دست و پایشان را هم حرکت می دهند.

مطالب پیشنهادی: ماجرای جزیره عروسک ها

6. جنگل پاین برن در نیوجرسی

پاین برن در نیوجرسی

منطقه جنگلی بکر و انبوه پاین برن بیش از یک میلیون هکتار را در نیوجرسی پوشش می دهد. البته در دوران استعمار گری کارخانه چوب بری و الوار سازی، کارخانه تولید کاغذ و صنایع دیگر در این محوطه گسترش پیدا کردند. اما در نهایت با کشف شدن زغال سنگ در بخش های غربی پنسیلوانیا مردم کارخانه ها و روستاهای اطراف را رها کردند و رفتند. شهر ها جایی شد برای سکونت روح ها و تولد داستان های ترسناک. یکی از معروف ترین ساکنین این منطقه شیطان نیوجرسی است. بر اساس افسانه های نقل شده این موجود سیزدهمین فرزند دبورا لیدز است که در سال 1735 به دنیا آمده، بالهای چرمی، سری بز مانند و سم دارد. این موجود بالای خانه مادرش پرواز کرده و جنگل های بارن را از آن خود می داند. شیطان نیوجرسی دام کشاورزان مناطق جنوبی را کشته و دائما کشاورزان را می ترساند.

7. جنگل ویچوود، آکسفورد شایر، انگلستان

جنگل ویچوود، آکسفورد شایر، انگلستان

یکی دیگر از جنگل های وحشتناک دنیا؛ در خاک انگلستان و در ویچوود قرار دارد. این بار قصه ترسناک جنگلی ما مربوط به دختری می شود به نام امی روبسارت، همسر ارل لیستر! امی به طرز رازآلودی با گردن شکسته و مرده در سال 1950 پیدا شد. سال ها بعد همسرش روح او را سرگردان در جنگل پیدا کرد. امی به همسرش گفت که تنها چند روز دیگر به زندگی پس از مرگ در کنار او می پیوندد. همان طور که وعده داده شده بود، ارل لیستر اندکی پس از این دیدار مرد. محلی های منطقه می گویند هر کسی مانند ارل لیستر روح امی را ببیند به چنین سرنوشتی دچار شده و خیلی زود خواهد مرد.

8. پارک ملی یوزمایت در کالیفرنیا

پارک ملی یوزمایت در کالیفرنیا

پارک ملی یوزمایت به داشتن آبشارهای زیبا و درختان غول پیکر سکویا معروف است. اما بخش هایی از این جنگل هستند که اندکی با بقیه متفاوت ترند. برای مثال افرادی که از آبشار چیلنوالنا بالا رفته اند گزارش کرده اند که صدای گریه کسی را شنیده اند. محلی های ساکن منطقه صدای گریه ها را به پسر بچه ای ربط می دهند که سال ها قبل در دریاچه گروس غرق شده است. روح این پسر بچه درخواست کمک می کند اما هر صعود کننده ای که به درون دریاچه برود غرق شده و راه بازگشتی نخواهد داشت. افسانه ای دیگر هم هست که می گوید بادی شیطانی این آبشار را تسخیر کرده و مردم را به لبه آبشار می کشاند و بعد آنها را به پایین پرتاب می کند تا غرق شوند. با توضیحاتی که ارائه شد منطقی است که نام این جنگل در لیست وحشتناک ترین جنگل های دنیا آورده شود.

9. جنگل آئوکی گاهارا در ژاپن

جنگل آئوکی گاهارا در ژاپن

این جنگلِ به ظاهر زیبا در دامنه کوه های فوجی قرار داشته و گذشته ای تلخ و ناگوار دارد. آئوکی گاهارا را با نام «جنگل خودکشی» می شناسند. این جنگل رتبه دوم را پس از پل گلدن گیت بریج در خود کشی دارد. تنها در سال 2010، 247 نفر تلاش کرده اند در این جنگل خود کشی کنند. در این میان 54 مورد موفق بوده است. بعضی ها علت این امر را وجود نیروهای شیطانی ذکر شده در افسانه های ژاپنی می دانند. برخی دیگر تراکم پوشش گیاهی را علت دانسته و می گویند صدا در جنگل پخش شده و باعث می شود فرد به راحتی گم شود. خیلی از صعود ها و پیاده روی ها در این جنگل با کمک نشانه گذاری طنابی انجام می شود تا افراد بتوانند راه برگشت شان را پیدا کرده و از جنگل بیرون بیایند. نامه ها و لباس هایی که از افراد خودکشی کرده در این جنگل پیدا شده باعث می شود عرق سرد روی پیشانی هر کسی بنشیند.

10. پارک کامرون در تکزاس

پارک کامرون در تکزاس

پارک کامرون واکو قسمت هایی دارد که بارها و بارها در آنها فعالیت های فرازمینی گزارش شده است. یکی از این مناطق «نردبان جیکوب» است؛ پله کانی وسوسه کننده که گفته می شود پس از بالا رفتن از آن روحی لباس فرد را آنقدر می کشد تا او را به سمت پایین پرت کند. البته یکی دیگر از معروف ترین نقاط این پارک، قلعه جادوگر است؛ خرابه هایی در اعماق بکر این منطقه! بر اساس داستان های نقل شده، این قلعه در سال 1800 خانه زنی جادوگر بوده است. مردمان واکو گم شدن افراد را به کارهای شیطانی این زن نسبت می دادند. بنابراین دست به دست هم دادند و به خانه زن حمله کردند و در حالیکه او هنوز در خانه بود، خانه و صاحب خانه را آتش زدند. برخی بازدید کنندگان جنگل گزارش کرده اند که زن جادوگر را در حوالی پارک پرسه زنان دیده اند. حتی امروز هم روح زن، بازدید کنندگان را تعقیب می کند.

11. جنگل درینگ، اسماردن در انگلستان

جنگل درینگ، اسماردن در انگلستان

درینگ وودز به جنگل جیغ ها معروف است. البته که یکی از بهترین مقاصد برای کمپ زدن خانوادگی هم هست. بازدید کنندگان گزارش کرده اند که صدای جیغ های وحشتناکی را از اعماق جنگل می شوند. البته که صدای پاورچین رفتن و نجوا کردن هم در روزهای پر از مه این جنگل بارها شنیده شده است. صدای جیغ ها به راهزنی مربوط می شود که در قرن 18 در دام روستایی ها افتاده و کشته شده است. روح این مرد همچنان جنگل را در تسخیر خود دارد. سایر محلی ها معتقدند صداها مربوط به کشتار دسته جمعی می شود که در سال 1948 اتفاق افتاده است. 1 نوامبر 1948 بود که 20 نفر در جنگل های بکر و انبوه این منطقه مرده پیدا شدند. ساکنین اطراف گزارش کرده بودند که آن شب هالووین نورهای عجیبی دیده شده. اما علت مرگ این افراد هرگز مشخص نشده است. همین اتفاقات است که این جنگل را وحشتناک می کند.

12. جنگل منطقه ای رور فریتاون- فال، ماساچوست

جنگل منطقه ای رور فریتاون- فال، ماساچوست

جنگل منطقه ای فریتاون – فال در مثلث بریج واتر قرار دارد که به اتفاق افتادن فعالیت های فرازمینی در دنیا شهرت دارد. گزارشات پرواز بشقاب پرنده، شبح های سرگردان و حتی بزرگ پاها در این منطقه به وفور شنیده می شود. برخی معتقدند که تاریخ ترسناک این جنگل به دوران استعمارگری بر می گردد. در این دوران زمین ها که در واقع قبرستانی مقدس بود از محلی های قبیله وامپانواگ خریداری شد. گفته شده که قرارداد فروش این زمین ها از ابتدا نفرین شده و به همین دلیل از آن دوران به بعد فعالیت های شیطانی و قتل و کشتار زیادی در آن اتفاق افتاده است. قتل در دهه های 1970 و 80 در این جنگل ها به وفور اتفاق افتاده است. اخیرا هم صدای شبح و گوی هایی از آتش در جنگل دیده شده!!!

13. جنگل داوهیل در هند

جنگل داوهیل در هند

این جنگل در بخش های غربی شهر کورسئونگ قرار داشته و مدرسه پسرانه ویکتوریا داو هیل هم همین جاست. این مدرسه یکی از مشهورترین امکان تسخیر شده در دنیاست. محلی ها در فاصله بین ماه های دسامبر تا مارچ که مدرسه تعطیل است صدای رفت و آمد را از تالارها می شوند. منطقه جنگلی داوهیل هم جایی است که در آن قتل های زیادی صورت گرفته است. چوب برها پسری بی سر را در جنگل دیده اند که در جاده بین مدرسه و جنگل سرگردان بوده است. این جاده با نام «جاده مرگ» نام گذاری شده است؛ که البته خیلی هم به جاست!

14. زمین های دویل ترامپینگ در کارولینای شمالی

زمین های دویل ترامپینگ در کارولینای شمالی

در اعماق جنگل های کارولینای شمالی، 50 مایلی جنوب گرینس بورو، دایره ای جادویی است که هیچ درخت و گیاهی نمی تواند در آن رشد کند. حتی هیچ حیوانی هم از این راه عبور نمی کند. چرا؟ این دایره 40 فوتی همان جایی است که شیطان هر شب به آن سر زده و در آن می رقصد. البته بر اساس آنچه که محلی ها می گویند اینطور است! این منطقه سال ها قبل به شهرت رسید. درست وقتی که مردم منطقه گزارش کردند موجودی با چشمان قرمز وسیله هایشان را برمی دارد و در وسط دایره می گذارد. تا مردم صبح به این نقطه بیایند و برای برداشتن وسیله ها در دام بیافتند.

15. جنگل پوکاینی، جمهوری لتونی

جنگل پوکاینی، جمهوری لتونی

در دید اول هیچ چیز جنگل پوکاینی ترسناک و عجیب نیست. البته تا زمانی که انبوه خزه های روی سنگ ها دیده شوند. این خزه ها به صورت رندوم در جنگل پراکنده شده اند و همین پراکندگی و نامنظم بودن باعث شده مردم در مورد این جنگل داستان هایی بسازند. برخی از محلی ها معتقدند این جنگل مدت هاست مکانی برای عبادت مشرکان است. باقی هم معقتقدند این جنگل خاصیت شفا بخشی دارد. بنابراین با خود خزه می آوردند و به سنگ ها می مالند تا قدرتشان زیاد شود. باقی بازدید کننده ها هم می گویند این جنگل محلی برای ورود به دنیاهای موازی است. گزارشات متعددی منتشر شده مبنی بر اینکه افراد مدت کمی پس از ورود به این جنگل یا مریض می شوند یا می میرند. محلی ها می گویند دزدیدن یک سنگ از این جنگل بدشانسی می آورد.

16. مرداب مانچاک در لوییزیانا

مرداب مانچاک، لوییزیانا

جنگلی که در مرداب مانچاک در لوییزیانا واقع شد؛ یکی از وحشتناک ترین جنگل های دنیا محسوب می شود. نیو ارولئان شهر داستان های روح است پس جای هیچ تعجبی ندارد که مرداب مانچاک با فاصله 1 ساعته از این شهر، تسخیر شده باشد. بر اساس افسانه های محلی پرنسس جادوگری به نام جولی وایت که اتفاقا سیاه پوست هم بوده در این مرداب زندگی می کرده است. جولی تمام کسانی را که در موردش قضاوت کرده بودند نفرین کرده بود. یکی از پیش بینی های او این بوده که اتفاقی به شدت وحشتناک پس از مرگ او رخ خواهد داد و همین هم شد! در روز خاکسپاری جولی وایت در سال 1915 طوفان عظیمی نیواورلئان را زیر و رو کرد. گفته می شود که روح او تا به امروز مرداب را تسخیر کرده و از آن خودش می داند. اما اگر از آن دسته کسانی هستید که از روح نمی ترسند هم نباید به این مرداب روید. چرا که تعداد زیاد تمساح های این مرداب بالاخره جان شما را خواهند گرفت!

17. جنگل اپینگ، اسکس، انگلستان

جنگل اپینگ، اسکس، انگلستان

وسعت این جنگل و انبوه بودن درختانش باعث شده مکانی بسیار خوب برای مخفی شدن مجرمین و دفن شدن اجساد باشد. یکی از معروف ترین راهزنان انگلیسی، دیک تورپین در اوایل سال 1700 در این جنگل مخفی شد. جای هیچ تعجبی ندارد اگر بگویم از این مکان صداهای عجیب و غریب شنیده شده و شبح های عجیب تر از جمله خود تروپین گه گاهی دیده می شوند. برخی می گویند اگر به سمت تپه هانگ من و پارک موجود در این منطقه بروید ماشین خود به خود به سمت بالای تپه کشیده می شود. در واقع ظاهر این جنگل آنقدر ترسناک است که حتی اگر از روح و شبح و افسانه های قدیمی هم نترسید با دیدن درخت ها خوف خواهید کرد. درخت های انبوده این جنگل بکر از سال 1800 هرگز قطع نشده و بیش از حد رشد کرده اند!

18. یاواتا نو یابورشیرازو، ژاپن

یاواتا نو یابورشیرازو، ژاپن

این جنگل کمتر از نیم ساعت از حومه شهری توکیو فاصله دارد. جنگل بامبوی یاواتا نو شیرازو که معمولا با نام یاواتا شناخته می شود یکی از ترسناک ترین جنگل ها در تمام ژاپن است. پس حتما چیزی هست که به این مکان رتبه اول در تسخیر داده اند! البته این بار داستان ها در مورد دیدن روح نیستند. مردم می گویند هر کسی وارد یاواتا شود و به مرکزش برسد روح از بدنش خارج خواهد شد و برای همیشه ناپدید خواهد شد. اصل و نسب چنین قصه هایی به کسی بستگی دارد که از او سوال خواهید پرسید. برخی از ژاپنی ها روح های یاواتا را به سامورایی ها نسبت می دهند، برخی دیگر هم گازهای سمی را علت چنین تاثیری می دانند. دلیل منحوس بودن این جنگل هر چه که هست جدی است و با کسی هم شوخی ندارد. در هر حال حاضر دور تا دور یاواتا حصار کشیده شده است تا کسی در خاک های این جنگل پا نگذارد!

19. جنگل ملی آنجلینا، تنسی

جنگل ملی آنجلینا، تنسی

به سال 1900 که برگردیم جنگل های ملی آنجلینا مرکزی برای چوب بری و کارخانه الوار و خانه بیش از 1000 نفر بوده است. متاسفانه این کارخانه در سال 1911 مورد حمله طوفان و در سال 1914 هم طعمه آتش شد. ساکنین روستا مجبور به ترک خانه هایشان شدند و آنچه باقی مانده محلی شده برای سکونت ارواح! بازدید کنندگان این جنگل گزارش کرده اند که صدای جیغ زنی را می شوند. این زن در گذشته در روستا زندگی می کرد. متاسفانه زن داستان در حادثه ای دیوانه وار در حالیکه با پارتنرش در کارخانه الوار قرار داشت جان خود را از دست داد. برخی گزارش کرده اند که روح سرگردان این خانم را حوالی کارخانه الوار دیده اند.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.