متن رضایت نامه والدین برای اردو مدارس

برای نوشتن متن رضایت نامه والدین اردو از این مطلب کمک بگیرید و با انواع فرم رضایت نامه والدین برای اردو آشنا شوید.

بعد از کرونا با برگشتن مدارس به روند عادی، اردوهای تفریحی و علمی هم شروع شده و این اردوها ممکن است چند ساعت، یک شبانه روز و یا چند روز طول بکشد که قطعا باید با اطلاع والدین و رضایت آنها انجام شود. اگر به عنوان یک مرکز آموزشی، قصد بردن دانش آموزان به اردو را دارید، می توانید از نمونه های متن رضایت نامه والدین برای اردو که در این مطلب در اختیار شما قرار داده ایم استفاده کنید.

متن رضایت نامه والدین برای اردوی مدرسه

متن رضایت نامه والدین برای اردو مدرسه می تواند برای برنامه های مختلفی همچون سینما، استخر، سفر یک روزه و یا سفر چند روزه به اماکن زیارتی همچون مشهد مقدس باشد. در ادامه با نمونه متن رضایت نامه والدین برای اردو همراه مینویسم باشید.

اینجانب ولی دانش آموز …….. مدرسه …………. پایه ………… رضایت خود را با اعزام فرزند خود به اردوی تفریحی از تاریخ ………. لغایت ………… تاریخ اعلام می دارم.

امضاء…

متن رضایت نامه والدین برای سینما

اينجانب ولی دانش اموز رضايت كامل و بی قيد و شرط خود را مبنی برشركت فرزندم در سینما …. در تاریخ …… از ساعت …. تا …. را اعلام می دارم.

اثرانگشت و امضا ولی…

اینجانب ……………… ولی دانش آموز …………………. رضایت می دهم فرزندم در اردوی زیارتی و تفریحی مدرسه …. در مشهد مقدس که از تاریخ …. شروع و تا تاریخ ….. به طول می انجامد شرکت نماید.

امضا و اثر انگشت

متن برای تشکر از مدیر و ناظم

نمونه متن رضایت نامه مدرسه

بسمه تعالی رضایت نامه ولی محترم دانش آموز: ………………………… کلاس ………………………. با سلام و احترام؛ این مدرسه در نظر دارد برنامه اردو دانش آموزی را که در روز ……………………………….. مورخه …………………………. در محل مدرسه به تصویب شورای مدرسه رسیده است را در روز ……………………….. مورخه ………………… از ساعت …. الی …. برگزار نماید. چنانچه با شرکت فرزندتان در این برنامه موافقت دارید رضایت نامه زیر را تکمیل نموده و به دفتر مدرسه تحویل نمائید. چنانچه نکته ای در مورد فرزندتان مد نظر سرپرستان باید قرار گیرد را لحاظ فرمائید.

توضیح: احتراما مدرسه تنها در قبال آنچه شما قید می کنید مسئولیت دارد.


متن رضایت نامه والدین برای اردو پیش دبستانی

اینجانب ولی دانش آموز …….. دانش آموز مدرسه …………. پایه ………… رضایت خود را با اعزام فرزند خود به اردوی تفریحی از ساعت………. لغایت ………… تاریخ اعلام می دارم

با سلام و احترام

مدرسه پیش دبستانی …. در نظر دارد برنامه ی اردوی دانش آموزی را که به تصویب شورای مدرسه رسیده است،

در روز … مورّخ ….. از ساعت …. صبح … لغایت …. در محل …. برگزار نماید.

چنانچه با شرکت فرزندتان در این برنامه موافقت دارید، رضایت نامه را امضاء و تا تاریخ به مدرسه تحویل فرمایید.

خواهشمند است چنانچه فرزند شما به بیماری خاصی مبتلاست یا باید داروی خاصی را مصرف کند و یا نکته ای در مورد ایشان مدنظر است که سرپرست و مربیان اردو باید در جریان باشند ، مرقوم فرمایید.

باسلام اينجانب ولی دانش آموز پیش دبستانی ……. رضايت كامل خودم را مبنی برحضورفرزندم در برنامه اردو دانش آموزی در … اعلام می دارم .

نام ونام خانوادگی ولی دانش آموز امضاء يا اثرانگشت

محل امضا و اثر انگشت: …..

توجه:

آوردن موبايل و دوربين وهرگونه وسايل اضافی ممنوع می باشد.

ساعت حركت اتوبوس از درب مدرسه ساعت … و برگشت ساعت …. می باشد.

پیام های تشکر از معلم


متن رضایت نامه والدین برای اردو ورزشی

ولی محترم دانش آموز: ………………..

با سلام بدینوسیله به استحضار می رساند ، مدرسه در نظر دارد برنامه ی ورزشی ………. (واقع در ………… …) برای دانش آموزان پایه … برگزار نماید. چنانچه با شرکت فرزندتان در این برنامه ها موافقت دارید رضایت نامه زیر را تکمیل و به مدرسه تحویل نمایید . در صورتی که تغییراتی در برنامه لازم باشد سرپرست اردو با مشورت مربیان اتحاذ تصمیم خواهد نمود . خواهشمند است چنانچه فرزندتان به بیماری خاصی مبتلا است و یا نکته ای در مورد ایشان مد نظر است در قسمت پایین برگه مرقوم نمایید.

زمان : ……………

ساعت حرکت از مدرسه : ……..

لوازم مورد نیاز: لباس ورزشی، یک وعده غذای سرد، وسایل شخصی و …

با سلام واحترام مدرسه …………………..در نظردارد اردوی دانش آموزی روز………….مورخ………………….در……….. برگزارکند. چنانچه باشرکت فرزندتان موافقت دارید رضایت نامه زیر را تکمیل وبه مدرسه تحویل دهید.

یادآوری می نماید درصورتی که تغییراتی در برنامه لازم شود سرپرست اردو با مشورت مربیان اتخاذ تصمیم خواهند نمود.

خواهشمنداست چنانچه فرزندتان به بیماری خاصی مبتلا است و یا نکته ای در مورد ایشان مدنظر است که در طول اردو باید رعایت شود ، در همین رضایت نامه لحاظ کنید.

۱- هزینه این اردو با کلیه مخارج ……………… به صورت علی الحساب می باشد.

۲-ازآوردن وسایل اضافی خودداری نمائید.

۳-رعایت کلیه نکات ایمنی و اخلاقی در طول اردو الزامی می باشد.

۴-کلیه دانش آموزان راس ساعت …. در مدرسه باشند.

۵-دفترچه بیمه، حوله، شامپو، شرت مایو، روفرشی به همراه داشته باشید. به امید موفقیت شماعزیزان درطول اردو سفر خوب وخوشی داشته باشید

متن رضایت نامه والدین برای استخر

بسمه تعالی

رضایت نامه اردوی دانش آموزی

ولی محترم دانش آموز: ………………………… کلاس ………………………. با سلام و احترام؛ این مدرسه در نظر دارد برنامه استخر دانش آموزی را که در روز ……………………………….. مورخه …………………………. در محل مدرسه به تصویب شورای مدرسه رسیده است را در روز ……………………….. مورخه ………………………………… برگزار نماید.

چنانچه با شرکت فرزندتان در این برنامه موافقت دارید رضایت نامه زیر را تکمیل نموده و تا روز ….. به دفتر مدرسه تحویل نمائید.

چنانچه نکته ای در مورد فرزندتان مد نظر سرپرستان باید قرار گیرد را مرقوم فرمائید. مدرسه تنها در قبال آنچه شما قید می کنید مسئولیت دارد.

توجه:

  • همراه داشتن مایو، صابون و حوله الزامی است.
  • از همراه داشتن وسایل گران قیمت خودداری شود.
  • در صورت مفقود شدن، مسئولیت بر عهده صاحب آن خواهد بود.
  • از دویدن و شوخی های بیمورد اکیداً اجتناب گردد.

نام و نام خانوادگی ولی امضاء و اثر انگشت

مدیر مدرسه ……

متن رضایت نامه اردو کوتاه

اینجانب ولی دانش آموز …….. دانش آموز مدرسه …………. پایه ………… رضایت خود را با اعزام فرزند خود به اردوی تفریحی از تاریخ ………. لغایت ………… تاریخ اعلام می دارم

ساندویچ برای مدرسه

متن رضایت نامه والدین برای اردو بسیج

اینجانب ولی دانش آموز ……..
دانش آموز مدرسه …………. پایه ………… رضایت خود را با اعزام فرزند به …جهت شرکت در اردوی بسیج، از تاریخ ………. لغایت ……….. را اعلام می نمایم.
امضا و اثر انگشت ولی دانش آموز

اينجانب ولی دانش اموز رضايت كامل و بی قيد و شرط خود را مبنی برشركت فرزندم در اردوی راهيان نوربسيج دانش آموزی به مدت … روز اعلام می دارم.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.