نظر مخاطبان فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد

ما در این پست موضوع فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد نظر مخاطبان را در روز های آغازین اکرانش در اختیار شما قرار می دهیم. نویسنده و کارگردان فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد خانم نرگس آبیار بوده . در نگارش متن این فیلم پرطرفدار و هیجان انگیز مرتضی اصفهانی کمک بسیار نموده.

فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر سال ۱۳۹۷ توانست ۶ سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین بازیگر نقش اول زن، بهترین بازیگر نقش مکمل زن و بهترین چهره پردازی را از آن خود کرد.

بازیگران و  خلاصه داستان فیلم شبی که ماه کامل شد

در این بخش از مقاله خلاصه ای از این فیلم پر آوازه در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» داستان دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌ شود. داستان «شبی که ماه کامل شد» روایتگر عشق، ازدواج، خیانت، دروغ و قتل است.

عبدالحمید ریگی (هوتن شکیبا)، مغازه‌دار زاهدانی عاشق یک دختر تهرانی به نام فائزه (الناز شاکردوست) می‌شود و یک سال بعد، با رفت‌ و آمدهای فراوان خانواده دختر را راضی به ازدواج می نماید. پس از ازدواج حمید و فائزه، برادران حمید درگیر حوادثی می شودند.

بازیگران فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به شذرح زیر می باشند:

بازیگرنقش
الناز شاکردوستفائزه منصوری
هوتن شکیباعبدالحمید ریگی
فرشته صدرعرفاییمادر عبدالحمید
شبنم مقدمیمادر فائزه و شهاب
پدرام شریفیشهاب منصوری
فرید سجادی حسینیپدرخوانده فائزه و شهاب
آرمین رحیمیانعبدالمالک ریگی

 

همانطور که از جدول فوق پیداست الناز شاکردوست بازیگر نقش اصلی زن در نقش دخترک تهرانی (فائزه منصوری) در مقابل هوتن شکیبا (عبدالحمید ریگی) به ایفای نقش پرداخت. همه ما تروریستی به نام عبدال مالک ریگی را فراموش نمی کنیم که چه بی رحمانه شهروندان نظامی و غیرنظامی ایرانی در سیستان و بلوچستان را به قتل رساند ، هوتن شکیبا در فیلم شبی که ماه کامل شد در نقش عبدالحمید ریگی برادر عبدالمالک ریگی بازی می کند.

با توجه به خلاصه داستان گفته شده و اسامی آن همه برای دیدن کامل این فیلم سینمایی بسیار کنجکاو هستند به گونه ای که در اولین روز فروش فیلم شبی که ماه کامل شد نزدیک به 25000 نفر به  تماشای این فیلم نشستند.

نظر تماشاگران فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد

تاریخ اکران فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد 15 خرداد 97 بوده و این فیلم به مدت زمان 140 دقیقه به روی پرده بسیاری از سینماهای کشور رفت. الناز شاکردوست در سینما استقلال تهران با تماشاگران این فیلم به تماشای آن نشست.

با توجه به آمار اعلام شده تماشاگران فیلم شبی که ماه کامل شد، بازخوردهایی از سوی بینندگان در فضای مجازی مشاهده شد. برخی به انتقاد شدید علیه این فیلم و نحوه فیلم برداری و برخی نیز به حمایت ، تعریف و تمجید از آن نمودند. همانطور که گفتیم این فیلم در روز اول اکرانش با استقبال شگفت انگیزی از مردم مواجه شد اما با همه این وجود مخالفت و انتقاداتی نیز به همراه داشته. ما در این بخش از مقاله برخی از این نظرات تماشاگران فیلم شبی که ماه کامل شد را در اختیار علاقمندان این فیلم قرار می دهیم. 

نظرات مخاطبان فیلم سینمای شبی که ماه کامل شدانتقاد مخاطبان فیلم سینمای شبی که ماه کامل شد

 

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید