داشتن زندگی بدون استرس

کلاه برداری از زندگی شما می تواند شما را متمرکز تر، آرام و سازنده تر کند. این توصیه ها را دنبال کنید تا احساس انرژی و خلاقیت بیشتری داشته باشید.

شما ممکن است بر این باور باشید که کلاهبرداری مربوط به داشتن چیزهای بیشماری است، فضای کم و یا زمان کافی برای نگهداری چیزهای مختلف. اما آخرین شواهد علمی نشان می دهد که مهم تر از آن “درون کار” است. این مسئله ای نیست که مشکل باشد – این موضوعی است که به لحاظ فیزیکی به عنوان یک میز کثیف و یا کمدین های پر سر و صدا ظاهر می شود. اولا، بیایید نگاهی به دلائل واقعی دلخواه شما و نحوه دانستن آن در زمانی که مشکلی را ایجاد می کنیم، بررسی کنیم. سپس در مورد آنچه مغرضانه به مغز شما می پردازد و چگونه زندگی خود را به طوری که طول می کشد، نگاه کنید.

دلایل واقعی که ما به دلخواه با آنها روبرو می شویم

ما در یک جامعه بسیار مادی گرا زندگی می کنیم و می توان آن را بسیار مقاوم کرد تا در برابر همه موارد آن مقاومت کنیم. ما با صدها آگهی در روز بمباران می شویم که به ما می گوید که موارد مناسب برای ما شادتر، سالم تر، جذاب تر و موفق تر هستند.

شما ممکن است فکر کنید که تصمیم شما برای خرید یک مورد منطقی است، اما در واقع خیلی دور از آن می باشید. همراه با دارایی های مادی، احساس غرور می کنیم. سلایق ما، خاطرات ما، امیدها و رویاهای ما را به تصویر می کشد، ما معتقدیم که ما در حال حاضر هستیم و آینده را در نظر می گیریم که در نهایت بهترین خود را نشان می دهد. خلاص شدن از چیزهایی که شما خریداری کرده اید می تواند پذیرش شکست شما باشد. به عنوان مثال، پوشیدن شلوار جین لاغر و یا استفاده از دوچرخه ورزشی خود بدان معنی است که شما در نهایت به شکست در نبرد برای از دست دادن وزن رفته اید.

رسم خط: زمانی که بیش از حد خنده دار است؟

تحمل همگان برای همدردی متفاوت است. شما ممکن است یک عضو خانواده داشته باشید که به شدت سازمان یافته یا ناسازگار است. چگونه می دانید طبیعی است؟ شکی نیست که این مورد موجب درد بسیاری می شود. یک نظرسنجی که توسط About.com انجام شد، دریافت که یک سوم از پاسخ دهندگان اذعان داشتند از گذراندن وقت در خانه اجتناب می کنند، زیرا آنها مجبور به مقابله با سر و صدا نیستند.

آمریکایی ها روزانه ۹ میلیون ساعت در معرض مواد ناخواسته قرار می گیرند. واضح است که این مطلوب نیست! چطور می دانید زمانی که به نقطه اوج رسیدن بین سطح قابل قبولی از اختلاف و مقدار غیر قابل تحمل رسیده اید؟ به منظور تعریف چگونگی کار متخصص جولیا مورگنسنتر در کتاب خود Organizing From Inside Out اگر شما می توانید آنچه را که نیاز دارید و زمانی که به آن نیاز دارید را پیدا کنید، در فضای ساده ای خوشحال خواهید شد و احساس تنهایی نخواهید کرد. او معتقد است که سازماندهی بیشتر در مورد عملکرد از ظاهر است. اگر از خانه تان شرمنده باشید، از رفتن به خانه جلوگیری کنید یا در خانه احساس تنش کنید، اینها نشانه ای از ناراحتی شما است که مشکل ساز خواهد بود.

از بین بردن صداهای ناهنجار در زندگی خود:

جویس مارتر، مشاور مجری بالینی حرفه ای، می گوید: “محیط زیست ما یک انعکاس مستقیم از سلامت روانی درونی ما است و بالعکس. بنابراین، اگر خانه ما بی نظم باشد، ممکن است ذهن ما پراکنده شود. با تمیز کردن موارد غیر ضروری از خانه های ما، مانند حذف فایل ها برای ایجاد فضای دیسک بر روی کامپیوتر شما، ناگهان، کل سیستم عامل کارآمدتر می شود. چیزهای کمتری برای مدیریت وجود دارد، وظایف زمان کمتری را می گیرند، زیرا شما می دانید که در کجا چه چیزهایی پیدا کنید، و این باعث کاهش استرس و افزایش کارایی شما به صورت شخصی و حرفه ای می شود. سازمان ترویج آرامش و سلامتی در زندگی شما این است. “

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید