۶ نکته کاربردی برای شروع صحبت با دختر مورد علاقه

اگر از دختری خوشتان آمده و به دنبال راهی هستید تا با او صحبت کنید این پست می تواند به شما کمک کند تا سر صحبت با دختر مورد علاقه تان را باز کنید. نکاتی وجود دارد که به شما کمک می کنند تا در این کار موفق شوید. همه چیز به خودتان بستگی دارد و به شناختی که از او دارید.

اولین صحبتی که با یک دختر انجام می دهید نقش مهمی در ادامه ارتباطتان با او دارد. اگر از این مرحله سربلند خارج شوید و احساس خوبی داشته باشید می توانید مطمئن باشید که نصف بیشتر راه را رفته اید. در این پست 6 نکته کاربردی برای شروع صحبت با دختر مورد علاقه که قصد دارید به او نزدیک شوید را بیان می کنیم.

روش شروع صحبت با دختر

برای شرع صحبت با یک دختر بهتر است از معرفی خودتان شروع کنید. لازم نیست همه چیز برنامه ریزی شده و از قبل تعیین شده باشد اما اگر آدمی هستید که در صحبت های بداهه خوب عمل نمی کنید داشتن یک استراتژی برای شروع صحبت به شما کمک می کند که بهتر عمل کنید.

به طور کلی برای شروع صحبت با دختر مورد علاقه تان آرامش خودتان را حفظ کنید، سعی کنید خودتان باشید، مودب باشید، اعتماد به نفس داشته باشید، با انرژی باشید، شنونده خوبی باشید، سعی نکنید خودنمایی کنید و …

در ادامه چند نکته با ارزش برای اینکه چگونه سر صحبت با یک دختر را باز کنید به شما تقدیم می کنیم:

نکته 1. چگونه سر صحبت را با دختر مورد علاقه باز کنیم

برای اینکه صحبت با دختر مورد علاقه تان را شروع کنید از جدال با خودتان دست بردارید و سخت نگیرید فقط کافی است از چند موضوع ساده برای شروع صحبت استفاده کنید تا سر صحبت را با دختر مورد علاقه تان باز کنید. یکسری شروع کننده ها به شما کمک می کند تا موضوعی برای صحبت داشته باشید یا سوالی بپرسید که صحبت شما را به آن سمتی ببرد که خودتان دوست دارید.

نکات کاربردی برای شروع صحبت با دختر مورد علاقهاین موارد با توجه به شخصیت و موقعیت شما می تواند متغیر باشد. از صحبت های عجیب و غریب دست بردارید مثلا اینکه اگر سال 1600 بود دوست داشتید کجا باشید یا اینکه از چه چیزهایی دوست دارید خلاص شوید اما در حال حاضر نمی توانید.

می توانید تا حد اعتدال درباره هر موضوعی صحبت کنید. همه چیز به شما بستگی دارد فقط چند گزینه برای شروع داشته باشید.

نکته 2. در اولین صحبت به دختر مورد نظر چه بگوییم

زمانی که گفت و گو را شروع کردید باید بدانید که به دختر رو به روتان چه بگویید تا صحبتتان ادامه پیدا کند. صحنه را ارزیابی کنید و از محیط اطرافتان استفاده کنید تا یک موضوع خوب برای صحبت پیدا کنید. این موضوعات کمک می کنند سر صحبت را با یک دختر باز کنید با توجه به چیزهایی که در مورد زنان می دانید می توانید واکنش آن ها را بررسی کنید.

اگر صحبتتان داشت به سکوت تبدیل می شد، فقط گوش بدهید، جواب بدهید، ببینید، و آماده باشید تا موضوع را عوض کنید.

نکته 3. او را بخندانید

احساس می کنید که موضوعات به خوبی پیش نمی روند؟ او را بخندانید او مشتاق می شود که صحبتتان ادامه پیدا کند. اما چگونه او را بخندانید؟ خب، با چند سوال خنده دار شروع کنید.

با درخواست از او و اینکه خنده دار ترین داستانی که برایش پیش آمده را برایتان تعریف کند، او را تحت فشار قرار می دهید که با شما بخندد، یا اینکه زمانی که از او می پرسید که اگر در دنیای دیگری بود و مجبور بود که مثل موز غذا بخورد یا مثل موز بو بکشد کدام یکی را انتخاب می کرد، باعث خندیدن او شوید.

نکته 4. از او تعریف کنید

با تعریف کردن از او در خندیدن تعادل ایجاد کنید و بگذارید بفهمد که شما به او علاقه مند شده اید. از اینکه قرار است از یک دختر تعریف کنید خیس عرق نشوید، کار راحتی است. ترفند این قسمت این است که بیش از حد از او تعریف نکنید، چیزی بگویید که با او تناسب داشته باشد و قابل باور باشد.

اگر از موسیقی مورد علاقه اش یا فیلم هایی که دوست دارد صحبت کرد، سلیقه او را تحسین کنید. به او بگویید که فردی جذاب و جالب است و صحبت کردن با او برای شما خوشایند است، از این موضوع متوجه می شود که روز خوبی را با شما گذرانده است. می توانید از زیبایی او همراه با توجهی که به شخصیتش داشته اید، تعریف کنید.

نکته 5. چند موضوع برای صحبت کردن آماده کنید

قبل از اینکه صحبت با دختر مورد علاقه تان را شروع کنید درباره چند موضوع جالب که در آن به خوبی می توانید صحبت کنید فکر کنید تا اگر صحبتتان به بن بست رسید بتوانید از آن ها استفاده کنید تا صحبتتان ادامه پیدا کند. این موضوع می تواند یک اخبار داغ روز، موسیقی مورد علاقه تان، ورزشی که انجام می دهید و یا فیلم سینمایی که به تازگی دیده اید باشد.

برای انتخاب این موضوعات سعی کنید تا حدی دختر مورد نظرتان را بشناسید و صحبت هایی را از قبل در ذهن خود آماده کنید که می دانید با واکنش مثبتی از سوی او مواجه می شوید. به عنوان مثال اگر به حیولنات علاقه مند است اطلاعاتی درباره حیوانات آماده کنید.

نکته 6. صحبت کردن را تا چه زمانی ادامه دهید

چه انتهای صحبت باشد چه در زمانی باشد که صحبت هنوز وارد مسائل اصلی نشده شما باید بدانید که چه زمان باید از موضوع دور شوید. اگر گفت و گوی خوبی داشته اید، نگذارید که صحبتتان بیش از حد طولانی شود و برای خاتمه صحبت دیر اقدام نکنید. یک ببخشید بگویید و قبل از اینکه خسته شود موضوع را تمام کنید.

اگر بحثتان ادامه پیدا نکرد و صحبت با دختر مورد علاقه تان با موفقیت به سرانجام نرسید ناراحت نشوید. علاقه باید دو طرفه باشد.

یکی از ترفندهایی که می توانید به کار ببرید که او را درگیر صحبت کردن کنید این است که سوالاتی بپرسید که پاسخ بلند داشته باشد و به بله یا خیر ختم نشود. به موقع سکوت کنید و به موقع شروع به صحبت کردن کنید. لحن صحبتتان را کنترل کنید و سعی کنید با لحنی مشتاق با او صحبت کنید و چهره جدی و اخمو به خودتان نگیرید.

امیدواریم با رعایت این نکات بتوانید صحبت خود با دختر مورد علاقه تان را به خوبی شروع کنید و پیش ببرید. نگران نباشید فقط به خودتان اعتماد کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.