best cars 2019
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

اخیراً لیستی از بهترین خودروهایی که در سال ۲۰۱۹ در آمریکا فروخته شده اند توسط نشریه Consumer Reports ارائه شد. این نشریه ۱۰ خودرو را به عنوان ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹ انتخاب کرده است که این لیست بر اساس معیارهایی مانند تست های جاده ای، ایمنی خودرو و رضایت مشتری انتخاب شده اند.

براساس چیزی که در لیست اخبار مصرف کننده نشان داده شده، خودرو باید ثابت کند که از همه نظر برجسته و ممتاز است، همچنین باید براساس تست جاده ای عمل کند و قابلیت اطمینان، ایمنی و رضایت مشتری را در حد عالی برآورده کند. تست جاده ای مجموعه از تست هاست که ترمز، کنترل، راحتی، تسهیلات، امنیت و اقتصاد سوخت را برای هر ۶۰۰۰ مایل رانندگی بررسی می کند.

امسال، امنیت بیشترین اولویت را به خود اختصاص داده است. درواقع، تنها ماشین هایی که استاندارد ترمز اضطراری اتوماتیک را دارند در صف ماشین های ممتاز و عالی قرار گرفته اند.

مارتا تلادو مدیر ارشد مجله اخبار مصرف کننده می گوید:

«امنیت همیشه باید به عنوان یک استاندارد در نظر گرفته شود، نه اینکه به عنوان یک تجمل باشد که برای افرادی که می توانند به آن دسترسی داشته باشند، رزرو شود.» «ترمزهای اضطراری اتوماتیک ثابت کرده اند که تصادفات را کاهش می دهند و زندگی ها را از مرگ نجات می دهند و معتقدیم که این موضوع برای همه ماشین های جدید باید به شکل یک استاندارد درآید درست مثل دوربین های پشتیبان که امروزه استفاده می شود.»

معرفی ۱۰ خودروی برتر ۲۰۱۹ آمریکا

تویوتا به همراه ۴ ماشین دیگر در صدر لیست قرار گرفته اند در حالی که سوبارو (Subaru) به دنبال دو برنده آمده است. آئودی، بی ام و، فورد و هیوندا مدل هایی هستند که در لیست ۲۰۱۹ جای گرفته اند. رنج قیمتی ۱۰ خودرویی که اخیرا گذاشته شده است چیزی بین ۱۸۰۰۰ دلار تا ۶۸۰۰۰ دلار می باشد.

در زیر به خودروهای برتری که در اخبار مصرف کننده ۲۰۱۹ براساس حروف الفبا آورده شده است نگاه دقیق تری می اندازیم.

۱٫ Audi A4 

 10 ماشین برتر 2019: Audi A4قیمت: ۴۸۸۹۰ دلار

Audi A4 در لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹ طبق گزارش نشریه مصرف کننده قرار دارد. آئودی آ ۴ یک ماشین لاکچری جمع و جور است.

دلیل جایگیری آن در لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹: A4 یک خودروی تفریحی صندوق دار می باشد که کنترل خیلی دقیقی دارد و آخرین فناوری ها در آن به کار رفته. محیط داخلی آن آرام است و در آن از مواد با کیفیت بالا استفاده شده است. سیستم تعلیق متعادل یک کنترل امن را ارائه می دهد که قطعه های زمین جاده که ناهموار و سخت است را هموار می کند.

این ماشین موتورهای چهارسیلندر توربوشارژر واکنش های عالی دارد، همچنین زمانی که مورد نیاز هستند قدرت خوبی دارند، و همینطور قدرت انتقال خودکار خوبی دارند.

۲٫ BMW X5

10 مورد از بهترین ماشین های 2019: BMW X5قیمت : ۶۸۷۳۰ دلار

ماشین گران قیمت شاسی بلندBMW X5 (بی ام و X5) یکی دیگر از ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹ است که در این لیست وجود دارد.

دلیل جایگیری آن در لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹: این ماشین در سال ۲۰۱۹ دوباره طراحی شده است، اندازه متوسط این ماشین به عنوان یکی از بهترین ویژگی های آن به حساب می آید که این ویژگی باعث برتری این ماشین در بین ماشین های شاسی بلند شده است. این که برای یک ماشین شاسی بلند هم راحتی و لوکس بودن را در نظربگیریم و هم رانندگی با آن لذت بخش باشد کار سختی است، اما در این جا بی ام و در بهترین شکل ظاهر شده است.

۳٫ Ford F-150     

10 ماشین برتر 2019: Ford F-150 قیمت مورد آزمایش: ۵۲٫۵۳۵ دلار

Ford F-150 وانت کاملا جادار فورد F-150 یکی از بهترین ماشین های ۲۰۱۹ است.

دلیل جایگیری آن در این لیست: با وجود رقابت سختی که در بین ماشین های دوباره طراحی شده اخیر مثل ماشین شورلت سیلورادو ۱۵۰۰، جی ام سی سیرا ۱۵۰۰ و رم ۱۵۰۰ وجود دارد، ماشین  F-150 همچنان به عنوان پادشاه وانت های کوه به شمار می رود. نسخه توربین V6 2.7 لیتری را که تست کردیم، شتاب سریع، قابلیت یدک کشی آسان و مصرف انرژی سوخت قابل قبولی دارد.

۴٫ Hyundai Kona  

10 خودرو برتر 2019: Hyundai Kona قیمت: ۲۵۰۲۵دلار

Hyundai Kona یک ماشین شاسی بلند اما جمع و جور، یکی دیگر از موارد لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹ می باشد.

دلیل جایگیری آن در لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹: کونا ماشین جذابی است و به عنوان تازه ورود در کلاس درحال رشد ماشین های شاسی بلند کامپکت کوچک به شمار می آید. ظاهر بسیار شیک و جذابی دارد و از نظر داخلی نیز گیراست. برخلاف ماشین های نوع کامپکت آن، طراحی هوشمندانه کونا باعث شده که با توجه به بلندی درب عقب و صندلی های عقب که تا می شوند همه کاره باشد.

۵٫ Subaru Ascent 

10 ماشین برتر 2019: Subaru Ascent قیمت: ۴۳۸۶۷ دلار

Subaru Ascent یک ماشین شاسی بلند با اندازه متوسط یکی دیگر از ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹ است.

دلیل جایگیری آن در لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹: این ماشین سه ردیفه به دلیل قدرت رهایی، رانندگی لذت بخش و فضای داخلی پرکاربردش در راس ماشین های شاسی بلند قرار گرفته است. موتور چهارسیلندر توربوشارژر دارد که در ترافیک های روزانه فعال است و همچنین دارای نیروی ذخیره در هنگام حرکت است.

۶٫ Subaru Forester   

10 ماشین برتر 2019: Subaru Foresterقیمت: ۲۹۳۴۱ دلار

  • Subaru Forester ( سوبارو فارستر) یک ماشین شاسی بلند تقریبا کوچک و جمع و جور است که در لیست ۱۰ خودرو برتر سال ۲۰۱۹ جای گرفته است.
  • دلیل جایگیری آن در لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹: فارستر همه کاره است و ماشینی است ساده که خواهان زیادی دارد. اتاق وسیع این ماشین شاسی بلند کامپکت بر روی کارآمدی تمرکز کرده است.
  • طراحی مجدد این مدل با مدل قبلی تفاوت زیادی ندارد اما این ماشین جدید محکم تر است و همچنین احساس راحتی بیشتری می دهد. قدرتش نسبتا کم است اما از نظر اقتصاد سوخت در راس کلاس قرار دارد.

۷٫ Toyota Avalon Hybrid  

10 خودرو برتر در سال 2019: Toyota Avalon Hybrid  قیمت: ۳۸۶۴۳ دلار

Toyota Avalon Hybrid (تویوتا آوالون هیبرید) یک ماشین نسبتا بزرگ و زیبا است که جزو ۱۰ ماشین برتر در سال ۲۰۱۹ است.

دلیل جایگیری آن در ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹: طراحی مجدد آوالون هوشمندانه است، جایگزین مناسبی برای ماشین های صندوق دار لوکس مثل آکورا TLX و لکسوز ES می باشد. اتاقک کاملا مبله و جادار آن احساس فوق العاده و اعیانی را به فرد می دهد زیرا که از مواد نرم و جزئیات با سلیقه ای درست شده است.

۸٫ Toyota Camry Hybrid

10 ماشین برتر 2019: Toyota Camry Hybridقیمت: ۲۸۹۴۹ دلار

Toyota Camry Hybrid (تویوتا کمری هیبرید) یک ماشین با اندازه متوسط و ویژگی های منحصر به فرد است که در فهرست ۱۰ ماشین برتر سال ۲۰۱۹ قرار دارد.

دلیل جایگیری در لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹: کمری هیبرید یک ماشین کاملا کارا است که در آزمایش های CR 47 گالن بنزین را مصرف کرده و نیروی الکتریکی هیبریدی آن از تجربه رانندگی تشکیل نشده است. رانندگی راحت و کنترل ماهرانه آن تقاضا و درخواست ها را افزایش داده است.

۹٫ Toyota Prius 

10 ماشین برتر سال 2019: Toyota Priusقیمت: ۲۷۳۲۳دلار

Toyota Prius (تویوتا پریوس) یک ماشین الکتریکی / هیبریدی است که طراحی بسیار زیبایی دارد.

دلیل جایگیری آن در لیست ۱۰ ماشین برتر ۲۰۱۹: پریوس در جدول ماشین های ممتاز در ردیف ۱۶ ام قرار می گیرد. این مدل هیبریدی پیشرو، معیار بهره وری بالایی دارد که مدل فعلی ۵۲ گالن بنزین مصرف می کند و در بزرگراه ها ۵۹ گالن بنزین مصرف می کند.

۱۰٫ Toyota Yaris iA 

  • 10 ماشین برتر در سال 2019: Toyota Yaris iAقیمت: ۱۷۵۷۰دلار
  • Toyota Yaris iA یک ماشین کوچک با ویژگی های ممتاز است که باعث شده در لیست ۱۰ خودوری برتر در سال ۲۰۱۹ قرار بگیرد.
  • دلیل جایگیری در این لیست: ماشین صندوق دار تویوتا یاریس درجه موثری از کیفیت را تحویل می دهد و همچنین تجربه رانندگی جذابی را با قیمت منصفانه ای به همراه دارد. مدل ۲۰۱۹ با پیشرفت هایی همراه است که سطوح جذابیت جدیدی از XLE را به همراه دارد که ویژگی های قابل لمس ممتازی شامل کنترل اتوماتیک را در بر می گیرد.

علاقه مندان خودرو همیشه به دنبال جدیدترین و بهترین ماشین هایی هستند که به صنعت خودروسازی وارد می شود و پیگیر اخبار آن ها هستند. در این مطلب لیستی از ۱۰ ماشین برتر سال ۲۰۱۹ از نگاه مجله Consumer Reports را ارائه کردیم تا با بهترین ماشین های ۲۰۱۹ که در آمریکا فروخته شده اند آشنا شوید.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید