جذاب ترین فوتبالیست های جهان + سن، قد و وزن (آپدیت ۲۰۲۲)

در این مطلب ما 11 نفر از جذاب ترین بازیکنان فوتبال جهان را به همراه عکس و اطلاعاتی همچون قد، وزن، سن و باشگاه آنها را با شما به اشتراک می گذاریم.

زیبایی و جذابیت دو مورد از اساسی ترین فاکتورهایی هستند که یک نفر را دوست داشتنی می کنند. حالا این سوال را مطرح می کنم که جذاب ترین فوتبالیست های جهان چه کسانی هستند؟ پس قرار است در مورد فوتبالیست هایی حرف بزنیم که زیبا و خوش تیپ هستند. شما این فوتبالیست ها را می شناسید؟ به نظر شما چه فاکتورهایی موجب می شود فردی در عین زیبا بودن جذاب هم باشد؟ در این مطلب ما 11 نفر از جذاب ترین بازیکنان فوتبال جهان را به همراه عکس و اطلاعاتی همچون قد، وزن، سن و باشگاه آنها را با شما به اشتراک می گذاریم.

مطالب پیشنهادی: لیست بهترین فوتبالیست های 2022

11 نفر از جذاب ترین بازیکنان فوتبال دنیا در سال 2022

لازمه جمع آوری لیست فوتبالیت هاس جذاب جهان؛ در نظر گرفتن فاکتورهای متفاوتی از زیبایی و جذابیت بوده؛ از جمله زیبایی صورت، فیزیک بدنی، لایف استایل، فالوئر های دو آتیشه، شخصیت جذاب و دوست داستنی و البته توجه و پایبندی به خانواده. با من و مجله «مینویسم» در این مطلب همراه باشید.

1. الیور ژیرو _ فرانسه (Olivier Giroud – France)

 الیور ژیرو _ فرانسه (Olivier Giroud – France)
سن در سال 202235
قد 190 سانتی متر
وزن91 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی اف سی میلان، تیم ملی فرانسه
همسر جنیفر ژیرو

الیور ژیرو یکی از شناخته شده ترین بازیکنان فرانسوی است که برای تیم ملی کشورش، فرانسه و تیم باشگاهی اش، میلان بازی می کند. البته این ستاره فوتبالی در گذشته، یعنی از سال 2012 تا 2018 برای یکی دیگر از باشگاه های برتر دنیا، آرسنال بازی می کرد.

الیور ژیرو به داشتن شخصیتی جذاب و صورتی زیبا معروف است. البته بیشتر از شخصیت او این رنگ چشمان اش است که نظر هر کسی را جلب می کند. البته که دختران زیبای زیبایی دوستدارش هستند. اما خوش شانس تر از تمام این خانم ها همسرش، جنیفر ژیرو است!  

2. لیونل مسی _ آرژانتین (Lionel Messi – Artentina)

لیونل مسی _ آرژانتین (Lionel Messi – Artentina)
سن (2022)34
قد 170 سانتی متر
وزن72 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی پاری سن ژرمن، تیم ملی آرژانتین
همسرآنتونلا روکوزو

کسی که فوروارد همه فن حریف آرژانتین را نشناسد اصلا فوتبالی نیست. یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال، لیونل مسی است که برای تیم ملی کشورش، آرژانتین و تیم باشگاهی اش پاری سن ژرمن بازی می کند. مسی جدایی از جذابیت چهره شخصیت جذاب و خانواده دوستی دارد که باعث شده او در این لیست 10 فوتبالیست جذاب دنیا، جای داشته باشد.

مسی در طول دوران حرفه ای بازی فوتبال برای بارسلونا هم بازی می کرد. البته این ستاره در سال 2021 از بارسلونا جدا شده و به جمع کهکشانی های PSG پیوست. زندگی شخصی مسی هم مهر تاییدی است بر جذابیت او! این ستاره در طول دوران زندگی اش فقط و فقط عاشق یک نفر بوده! آنتونلا روکوزو تنها زنی است که مسی از دوران کودکی با او دوست بوده، عاشقش شده و در نهایت هم با او ازدواج کرده است. مسی در حال حاضر پس از کریستیانو رونالدو دومین بازیکنِ پر طرفدارِ فوتبال در سراسر دنیاست.

3. نیمار جونیور _ برزیل (Neymar jr. – Brazil)

نیمار جونیور _ برزیل (Neymar jr. – Brazil)
سن (2022)29
قد 175 سانتی متر
وزن68 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی پاری سن ژرمن / تیم ملی برزیل
دوست دختر ناتالیا بارولیچ

نیمار هم یکی دیگر از ستارگان فوتبالی حال حاضر دنیاست که صورت و چشمانی جذاب دارد. این ستاره برزیلی در حال حاضر 29 سال داشته و مانند یک سلبریتی طرفدار دارد. این بازیکن فوتبال جذاب برای تیم باشگاهی پاری سن ژرمن بازی می کند.

البته نیمار جونیور شهرتش را از بازی در بارسلونا به دست آورده. گفتنی است که انتقال این ستاره به PSG یکی از گران ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال به حساب می آید. البته نیمار پسری جذاب به نام داوری لوکا دو یلوا سانتوس دارد. نیمار، کراش خیلی از خانم هاست اما در حال حاضر با ناتالیا بارولیچ قرار می گذارد.

مطالب پیشنهادی: گران ترین فوتبالیست های تاریخ جهان

4. جرالد پیکه _ اسپانیا (Gerard Pique – Spain)

بیوگرافی جرالد پیکه فوتبالیست مشهور اسپانیایی
سن (2022)34
قد 194 سانتی متر
وزن 85 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی اف سی بارسلونا / تیم ملی اسپانیا
همسر اطلاعاتی در دسترس نیست

جرالد پیکه با قدی بلند و چهره ای زیبا در لیست فوتبالیت های جذاب جهان قرار گرفته است. او ستاره فوتبالی اسپانیایی می باشد و برای تیم ملی کشورش، اسپانیا و تیم باشگاهی اش بارسلونا بازی می کند. پیکه در پست دفاع بازی کرده و در حال حاضر یکی از جذاب ترین ستاره های مستطیل سبز به شمار می رود.

این ستاره سال هاست قراردادش را با بارسلونا تمدید کرده و کاپیتان این تیم اسپانیایی است. خوش تیپی و صورت جذاب پیکه باعث شده خیلی ها او را دوست داشته باشند.

او به مدت 10 سال با شکیرا خواننده مشهور کلمبیایی در ارتباط بود و دو فرزند پسر دارد اما متاسفانه اخیرا خبر جدایی این زوج دوست داشتنی از سوی هر دوی آنها تایید شد.

مطالب پیشنهادی: عکس های بچه های شکیرا و پیکه

5. کریستیانو رونالدو _ پرتغال (Cristiano Ronaldo – Portugal)

کریستیانو رونالدو _ پرتغال (Cristiano Ronaldo – Portugal)
سن (2022)37
قد 187 سانتی متر
وزن 84 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی منچستر یونایتد، تیم ملی پرتغال
دوست دختر جورجینا رودریگز

کمتر کسی است که این روزها ستاره پرتغالی معروف دنیای توپ و دروازه، کریستیانو رونالدو را نشناسد. رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است که شاید تکرار نشدنی ترین شان هم باشد! برنده بازی های یورو 2016  آنقدر در طول دوران حرفه ای اش رکورد شکنی کرده که بعید به نظر می رسد تا سال های سال کسی بتواند از پس چنین کارهایی بر بیاد. لازم به گفتن نیست اما رونالدو آنقدر در دوران بازی حرفه ای فوتبال عنوان کسب کرده که حتی نمی شود در این مطلب عنوان شان کرد.

چرا رونالدو در این مطلب جای دارد؟ خب، جدایی از شخصیت خاص و جذابش رونالدو فیس جذابی هم دارد. شاید همین جذابیت باعث شده که کریستیانو رونالدو پر طرفدار ترین بازیکن فوتبال باشد! البته باید اصلاح کنم! رونالدو با 37 سال سن، بیشترین تعداد فالوئرها را، نه فقط میان ورزشکاران، بلکه میان تمام سلبریتی ها دارد! بله درست شنیده اید! رونالدو از تمام سلبریتی های دنیا هم بیشتر فالوئر دارد. شاید همین جذابیت بی نقص باعث شده رونالدو در بین سایرین تا این اندازه خاص باشد. کریستیانو در زندگی شخصی اش با تعداد زیادی سلبریتی در ارتباط بوده است. اما در حال حاضر با جورجینا رودریگز ارتباط دارد.

مطالب پیشنهادی: والپیپر رونالدو برای گوشی و کامپیوتر

6. جیمز رودریگز _ کلمبیا (James Rodriguez – Colombia)

جیمز رودریگز _ کلمبیا (James Rodriguez – Colombia)
سن (2022)30
قد 180 سانتی متر
وزن 75 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی الریان / تیم ملی کلمبیا
دوست دختر دانیلا اسپینا

یکی دیگر از جذاب ترین فوتبالیست های دنیا؛ جیمز رودریگز است. این فوتبالیست بالای 30 سال از کشور کلمبیا به داشتن صورت و شخصیتی جذاب شهرت دارد. البته رودریگز در گذشته برای رئال مادرید بازی می کرده و در حال حاضر یکی از ستارگان مهاجم  الریان است.

صورت جذاب و بدن خوش استایلی مانند رودریگز آرزوی هر خانمی است اما یک نفر خوش شانس تر از بقیه بوده و آن نفر هم کسی نیست به جز دوست دختر ستاره فوتبالی این بخش، دانیلا آسپینا !

7. آرکادیوژ میلیک _ لهستان (Arkadiusz Milik – Poland)

آرکادیوژ میلیک _ لهستان (Arkadiusz Milik – Poland)
سن 27
قد 186 سانتی متر
وزن 78 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی مارسی / تیم ملی لهستان
دوست دختر جسیکا زودیاک

آرکادیوژ میلیک ستاره لهستانی این بخش برای تیم باشگاهی المپیک مارسی بازی کرده و از جذاب ترین بازیکنان فوتبال 2022 بشمار می آید. میلیک یکی از خوش تیپ ترین مرد های حال حاضر دنیای فوتبال هم هست. البته خبرها حاکی از آنند که میلیک با جسیکا زیولک ازدواج کرده است.  

8. کیتا بالده _ سنگال (Keita Balde – Senegal)

کیتا بالده _ سنگال (Keita Balde – Senegal)
سن 26
قد 181 سانتی متر
وزن 77 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی اف سی موناکو، تیم ملی سنگال
دوست دختر سیمونا گواتیری

کیتا بالده هم از جذاب ترین مردهای این ورزش است. این ستاره برای تیم باشگاهی موناکو بازی می کند. البته لازم به ذکر است که کیتا یکی از بهترین و با استعداد ترین بازیکنانی است که از فوتبال سنگال سر برآورده و امروز حرف هایی برای گفتن دارد. این ستاره ملیت اسپانیایی و سنگالی دارد. علت این که کیتا بالده در این لیست جای دارد چیزی نیست جز شخصیت فوق العاده دوست داشتنی و استایل همیشه خوبش! کیتا با یکی از جذاب ترین خانم ها به نام سیمونا گواتیری در ارتباط است.

9. ایسکو _اسپانیا (Isco – Spain)

ایسکو _اسپانیا (Isco – Spain)
سن29
قد 178 سانتی متر
وزن79 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی ائل مادرید / تیم ملی اسپانیا
دوست دختر سارا سالامو

ایسکو، یکی دیگر از جذاب ترین ستاره های دنیای فوتبال است که برای تیم باشگاهی رئال مادرید و تیم ملی کشورش ، اسپانیا بازی می کند. لازم به ذکر است که تکنیک بازی او زبانزد همه بوده و از این رو ایسکو یکی از بهترین هافبک های میانی حال حاضر در دنیاست. البته ایسکو به ظاهرش هم خیلی اهمیت می دهد. او تا به حال چندین مدل مو عوض کرده و همین موضوع باعث شده که یکی از جذاب ترین ها فوتبالیست های دنیا باشد. ایسکو در حال حاضر با سارا سالامو قرار می گذارد.

10. ادن هازارد _ بلژیک (Eden Hazard – Belgium)

ادن هازارد _ بلژیک (Eden Hazard – Belgium)
سن 30 سال
قد 175 سانتی متر
وزن 74 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی رئال مادرید / تیم ملی بلژیک
دوست دختر ناتاشا فن هوناکر

ادن هازارد فوتبالیست بلژیکی و خوش تیپ این بخش برای تیم باشگاهی رئال مادرید بازی می کند. چشمان آبی خیره کننده این ستاره فوتبالی تنها بخش کوچکی از جذابیت ظاهری اوست. البته لازم به ذکر است که هازارد مدت زمانی طولانی در لیگ برتر جزیره، و در تیم باشگاهی چلسی بازی می کرد. همین موضوع باعث شد انتقال او به رئال مادرید یکی از خبرساز ترین و البته گران ترین ترانسفر های تاریخ نقل و انتقالات دنیای فوتبال باشد. ادن هازارد با ناتاشا فن هوناکر ازدواج کرده است.

11. پائولو دیبالا _ آرژانتین (Paulo Dybala – Argentina)

پائولو دیبالا _ آرژانتین (Paulo Dybala – Argentina)
سن (2022)28
قد 177 سانتی متر
وزن 75 کیلوگرم
تیم باشگاهی / تیم ملی یوونتوس / تیم ملی آرژانتین
دوست دختر اورینا ساباتینی

چطور ممکن است لیستی از جذاب ترین بازیکنان فوتبال در کار باشد اما نامی از پائولو دیبالای دوست داشتنی و جذاب برده نشود؟ فقط چشمان جذابش کافی است تا این ستاره در صدر لیست تمام خوش قیافه ها و خوش تیپ های فوتبالی قرار بگیرد.

این فوتبالیست جوان طرفداران و فالوئرهای زیادی دارد که بیشتر از بازی خوبش طرفدار شخصیت دوست داشتنی و چشمان نافذ او هستند. اما من که می گویم جدایی از تمام خصوصیات زیبا و جذاب ظاهری، پائولو دیبالا یکی از آیکون ترین فوروارد های حال حاضر دنیاست که از جمله کلیدی ترین مهره های بردهای پی در پی تیم باشگاهی اش، یوونتوس، به شمار می رود.

خلاصه مطلب

هر صورتی در این دنیا زیبایی خاص خودش را دارد. پس اگر نام کسی در این لیست جای نداشت به معنای این نیست که آن شخص خاص زشت است. تمام فوتبالیست ها برای ما قابل احترام و تمام انسان های روی زمین از جهاتی زیبا هستند. در این بخش سعی دارم لیست جذاب ترین فوتبالیست های دنیا را به صورت خلاصه به شما معرفی کنم :

 1. الیور ژیرو
 2. لیونل مسی
 3. نیمار جونیور
 4. جرالد پیکه
 5. کریستیانو رونالدو
 6. جیمز رودریگز
 7. آرکادیوژ میلیک
 8. کیتا بالده
 9. ایسکو
 10. ادن هازارد
 11. پائولو دیبالا

جذاب ترین فوتبالیست دنیا کیست؟

تعیین یک نفر به عنوان جذاب ترین و خوش تیپ ترین، واقعا کار سختی است. چرا که هر کسی جذابیت خاص و کاریزمای خودش را دارد. اما بر اساس تحقیقات و نظر سنجی های انجام شده کریستیانو رونالدو در حال حاضر جذاب ترین فوتبالیست مرد دنیا است. رونالدو صورت و فیزیکی جذاب دارد. ناگفته نماند که در حال حاضر پرطرفدار ترین ورزشکار روی زمین هم هست!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.