۱۰ مکانی که بهترین حیات وحش و طبیعت دنیا را دارد

چیزی مانند گذراندن وفت در طبیعت برای برقراری ارتباط با جهان و خودتان وجود ندارد. مکان های وحشی که توسط دست های انسان دست نخورده باقی مانده اند یک کیفیت ترمیمی منحصر به فردی دارند. در هر کشتی وایکینگ – رودخانه و اقیانوس – شما میتوانید برخی از مناطق بیابانی گرانبهای جهان و پارک ها و باغ ها را کشف کنید. بنابراین مانند دنیای طبیعی قبل از آشکار شدن به عقب برگردید و استراحت کنید.

(NORDKAPP) نردکپ

نردکپ (به نروژی: Nordkapp) شمالی‌ترین شهر اروپاست که در کشور نروژ واقع است.
جایی که دریای نروژی و بارنتز به هم میرسند (مرز بین دریای نروژی و بارنتز) ، در صخره های نردکپ بیش از هزار فوت سنگی درخشان بوجود آمده است.
شما میتوانید یک رانندگی مهیج به سمت بالای نردکپ برای دیدن مکان های هنینگسواگ (Honningsvåg) در بندر از راه دور
دیدنی جذاب داشته باشید.
به طرز حیرت انگیزی چشم انداز غبارآلود از دریا محلی دورافتاده منطقه را به سمت خانه می آورد.

نردکپ

 

(Douro) رودخانه دورو

رودخانهٔ دوئرو ، دورو یا دونرو (به اسپانیایی: Duero) و (به پرتغالی: Douro) ، از مهمترین رودخانه‌های شبه‌جزیره ایبری است که از اسپانیا سرچشمه گرفته و پس از عبور از پرتغال به اقیانوس اطلس می‌ریزد.
اگرچه بسیاری از مناظر دیدنی با تاکستان ها طراحی شده است اما در لیست سازمان یونسکو آلتو دورو آرامش بخش ترین مکان می باشد. این منطقه پناهگاه حیات وحش است. گونه های غنی از پرندگان از جمله عقاب های طلایی و بونلی ، طوفان های سیاه ، بادبادک ها ، گریفون و خرچنگ های مصری ، گاهی اوقات میتوانند از طریق هوا افزایش کنند و یا از لانه هایی که در کنار رودخانه ها روی درختان کاج و بلوط هستند مراقبت کنند. در این سزرمین گرگ های ایبری (شبه جزیره ی ایبری) پرسه میزنند ، جمیعتی از گراز های وحشی در چک نگه داری میشوند. در شب ، مراقب باشید که خفاش ها در سراسر آسمان پرواز میکنند.

رودخانه دورو

 

(ARDÈCHE)آردش

آردش (به فرانسوی: Ardèche) هفتمین شهرستان فرانسه است. شهرستان آردش در جنوب این کشور قرار دارد.
این شهرستان زیرمجموعه ناحیه رون-آلپ می باشد.
مساحت این شهرستان ۵٬۵۲۹ کیلومتر مربع و جمعیت آن ۳۰۹٬۴۵۶ نفر است.
کوه های وحشی و ناهموار. دره های درهم و عمیق. مثل آبشار ریختن آبشارها . هوا همانند آبی که در امتداد کوه جریان دارد تازه است. جنگل هایی از درختان شاه بلوط. خانه های باستانی ساخته شده از سنگ. مناظر وسیع و چشم انداز دار دیدنی. به آردش در فرانسه خوش آمدید ، یک منطقه دارای ثروت از منظره های دیدنی ، هر کدام به عنوان الهام بخش بعدی است.

آردش فرانسه
آردش فرانسه

 

(El Yunque)جنگ ملی ال یونک

با توجه به افسانه ها ، روح خوب یوکیویو بر عرش قله ی کوه قدرتمند خود حکم فرما بود که از پورتوریکو و مردمش محافطت می کرد. امروزه جنگل های طبیعی ال یونک حس واقعی رمز راز را نگه داشته است. این جنگل های گرمسیری ممکن است یکی از کوچکترین دنیای جهان باشند اما یکی از متنوع ترین بیولوژیک که دارای صدها گونه ی حیوانی و گیاهی است که بسیاری از آن ها را نمیتوان در هر جای دیگری پیدا کرد ، از جمله قورباغه درخت کویر و طوطی پرتو ریکان که در معرض خطر است.

جنگ ملی ال یونک

 

 

(Karelia)کارلیا

کارلیا (روسی: Карелия) منطقه‌ای در اروپای شمالی است که برای فنلاند، روسیه و سوئد دارای اهمیت تاریخی است و امروزه میان جمهوری کارلیا و استان لنینگراد در روسیه و کارلیای شمالی و کارلیای جنوبی در فنلاند تقسیم شده است.
منطقه ی دورافتاده ی روسیه از کارلیا بهترین کشف از طریق رودخانه می باشد ، و همراه وایکینگ ، شما میتوانید از طریق این ناحیه ی بسیار زیبا ، که ۷۰ درصد از آنها با جنگل ها پوشیده شده است ، شناور شوید. در اینجا ، خرس ، گرگ ، روباه ، گوزن و گراز در چشم اندازی است که بدون تغییر در طی قرن ها باقی مانده است. قایقرانی به سمت کیژه در طول دریاچه ی یونجه بزرگ ، شبیه عبور از یک دریای آرام است. در نهایت یک مجموعه ای از جزایر ، که بعضی بیشتر از چند یارد نمی باشد ، دیده میشوند (به نظر میرسند). در این بخش گرانبهای جهان ، هیچ آلودگی وجود ندارد. آب و هوا خالص هستند. فقط ۳۰۰ مایل از دایره ی قطب شمال ، شما به دنیای دیگری منتقل می شوید.

کارلیا روسیه
کارلیا روسیه

 

(Hardangervidda) هاردنگورویددا نروژ

هاردنگورویددا در قلب یکی از مناطق دیدنی و جذایب نروژ قرار گرفته است ، هر چیزی که شما تصور می کنید یک
، بزرگترین فلاتEidfjord فلات دراماتیک ، با جنگل های زمرد و آب های عمیق آبی است. از روستای کوچک
کوه اروپا ، هاردنگورویددا ، برای دیدگاه های جالب از مناظر حماسی است. در اینجا ، در بزرگترین پارک ملی نروژ ، شما میتوانید حیات وحش این ناحیه بی نظیر را بیابید ، همانطور که زیبایی های شگفت آور آن را میبینید.

هاردنگورویددا نروژ
هاردنگورویددا نروژ

 

(Wachau Valley) دره ی واچاو

واخائو (انگلیسی: Wachau) دره‌ای در نیدراسترایش است که رود دانوب نمای زیبایی از آن ساخته است. این منطقه جغرافیایی جزء میراث جهانی یونسکو و جاذبه‌های گردشگری اتریش به شمار می‌آید.

گلهای زینتی ، طلا و هر رنگی از پالت طبیعت ، دره واچاو ، هر چند بی نظیر است ، مناظر بی نظیر بی انتهایی را همراه امتداد رودخانه دانوب به زیبایی ارايه میدهد. یونسکو به عنوان “چشم انداز قرون وسطایی که به طور زیست محیطی و با هماهنگی در طول زمان تکامل یافته است” توصیف شده است هر دو طرف با خرابه های قلعه و شهر های قرون وسطایی نقاشی می کنند و با تاکستان ها همراه می شوند.

دره ی واچاو

 

(Alaska) آلاسکا

در آلاسکا ، آخرین مرز آمریکا ، آواز وحشی وعده اکتشاف هیجان انگیز جدید است ، هر یک فوقالعاده تر از بعدی. در اینجا نهنگ ها از آب های عمیق عبور میکنند و عقاب ها دور کوه های برفی می چرخند. شناور شوید در خلیج کوچک یوکوتات تا یخچال طبیعی غولآسای هابرد ، که شش مایل عرض و در ۷۶ مایل در دریا گسترش می یابد
نیز سریعترین حرکتGalloping Glacier و بزرگترین یخچال های آب شیرین در آمریکا می باشد. یخچال یه نام
را دارد.
پیشرفت و عقب نشینی آن به دیل تغییرات اقیلمی نیست ، بلکه به دلیل زادآوری مداوم خود می باشد ، که در آن فطعات یخ ، برخی به اندازه ساختمان ها ، جدا می شوند.

آلاسکا
آلاسکا

 

جنگل سیاه

جنگل سیاه (به آلمانی: Schwarzwald تلفظ: شوارتز-والد) یک رشته‌کوه جنگلی در ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی آلمان است.
محدودهٔ جنگل سیاه از سوی جنوب و غرب، درهٔ راین است. بلندترین قلهٔ این منطقه قلهٔ فلدبرگ با ۱٬۴۹۳ متر بلندی است. نام جنگل سیاه بخاطر رنگ سبز تیره در چشم‌اندازهای آنست که از رویش درختان کاج فراوان این جنگل پدید آمده است. کیک جنگل سیاه نیز از همین منطقه ریشه گرفته است

برای اینکه تاریک است این نامگذاری انجام شده است ، انبوه درختان سبز از درختان کاج ، جنگل سیاه – شوارتز والد در آلمان – در غرب آن رودخانه ی راین و در جنوب قله ی آلپاین سویس می باشد. این سرزمین از افسانه ها ، گشتره وسیعی از تپه ها ، دره ها ، رودخانه ها و جنگل ها است که در یک پیاده روی کوتاه میتوانید خود را در وسط طبیعت پیدا کنید.

جنگل سیاه
جنگل سیاه

پارک ملی کرکا کروواسی

جایگاه جادویی آبشار ها ، آبهای کریستالی و دره ها ، پارک ملی کرکا از دریای آدریاتیک در امتداد رودخانه کرکا شروع می شود تا داخل کورکوتای جنوبی. سفر به چشم انداز متظر کاراته زادار و به داخل ناحیه شیبینیک
. نفس کشیدن در آرامش و زیبایی این ناحیه خیره کنندهSkradinski buk برای دیدن آبشارهای شگفت آور
دور افتاده ای که یک بار راهبان را جذب کرد و صومعه های خود را در اینجا ساختند. الهی.

پارک ملی کرکا کروواسی
پارک ملی کرکا کروواسی
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.