مرور رده

دانستنی های سفر

دانستنی های سفر

بهترین سواحل استانبول ( ساحل برای شنا کردن و تفریح در استانبول و اطراف آن)

در این مطلب 14 تا از بهترین ساحل های استانبول و اطراف آن (ساحل اوزونیا، ساحل کومبابا، ساحل فلوریا گونز پلاجی و... ) که برای شنا کردن و ریلکس کردن مناسب است را به شما معرفی می کنم.

بزرگترین کشتی های تفریحی در دنیا (اندازه، ظرفیت و امکانات)

در این مطلب شما را با 15 تا از بزرگترین کشتی های تفریحی در جهان (کشتی تفریحی شگفتی دریاها، سمفونی دریاها ، هارمونی دریاهاو... ) آشنا می کنیم و اطلاعاتی همچون طول, عرض، ظرفیت و امکانات آن را با شما به اشتراک می گذاریم.

تست کرونا برای پرواز تبریز استانبول

از شروع ماجرا و همه‌گیری کرونا چیزی بیش از 2 سال است که می‌گذرد، اما همچنان این بیماری در بعضی مناطق حتی به‌صورت ضعیف، فعال است. در ابتدا و تا مدت‌ها بعد که همه کشورها درگیر پیداکردن راهی برای درمان و کنترل این بیماری بودند، حجم عظیمی از

سوغات نوشهر

نوشهر یکی از شهرهای معروف و توریستی استان مازندران است که به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان، مردم خونگرم و مهربان و البته سوغاتی های مخصوص به یک قطب گردشگری در این استان تبدیل شده است. در سفر به این شهر زیبا برای پیدا کردن محل مناسب اقامت

بهترین پارک های آبی جهان؛ که سرشار از شور، هیجان و آدرنالین هستند!

یکی از بهترین راه ها برای مقابله با گرمای تابستان وقت گذراندن در پارک های آبی است. در این مطلب قصد دارم 7 مورد از بهترین پارک های آبی دنیا را به شما معرفی کنم. با من و مجله «مینویسم» همراه باشید.

وسایل مورد نیاز برای پیاده روی اربعین کربلا | برای پیاده روی اربعین چی ببریم

برای پیاده روی اربعین چه وسایلی برداریم، وسایل ضروری برای سفر کربلا پیاده روی اربعین 1401 شامل وسایل شخصی، لباس، کفش، دارو، مدارک و همچنین آدرس و شماره تلفن موکب ها آورده شده است.