آموزش نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت مخابرات در یک دقیقه

در صورت داشتن رمز دوم به راحتی میتوانید در یک دقیقه قبض تلفن ثابت خود را پرداخت کنید. در این پست روش های پرداخت قبض تلفن ثابت را به شما خواهیم گفت.

امروزه با استفاده از تکنولوژی و اینترنت می توانید از خانه به همه کارهای خود مانند پرداخت قبوض، کارت به کارت کردن و خرید کردن به صورت اینترنتی و آنلاین بپردازید. در ادامه این مطلب به شما آموزش نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت مخابرات در یک دقیقه در روش های مختلف را به شما آموزش خواهیم داد.

روش های مختلفی برای پرداخت قبض تلفن ثابت وجود دارد:

از آنجایی که تمام عملیات پرداخت به صورت اینترنتی و با شماره کارت صورت میگیرد باید حتما رمز دوم و پویای کارت بانکی شما فعال باشد.

پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق شماره 2000

یکی از سریعترین راه های پرداخت قبض تلفن ثابت تماس با شماره 2000 است که از طریق تلفن ثابت و یا موبایل امکان پذیر می باشد. بعد از این که شماره 2000 را گرفتید از شما در خواست می شود که عدد یک را برای عملیات غیر حضوری شماره گیری کنید. سپس از شما درخواست میشود تا شماره تلفن و سپس شماره کارت خود را وارد کنید.

حال اگر می خواهید از مبلغ قبض خود مطلع شوید دوباره عدد یک را شماره گیری کنید پس از این مبلغ پرداختی شما اعلام می شود. در صورتی که رمز دوم داشته باشید می توانید با کارت بانکی خود پرداخت نمایید.

پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق سایت مخابرات

یکی از روش های پرداخت قبض تلفن ثابت این است که می توانید از طریق سایت مخابرات به صورت آنلاین پرداخت کنید. بعد از این که وارد سایت www.tci.ir شدید روی گزینه پرداخت کلید کنید سپس صفحه جدیدی باز می شود. که دارای سه گزینه قبض تجمیعی، قبض به روز و قبض پایان دوره است.

پرداخت قبض تلفن ثابت مخابرات

شما می توانید هر کدام از این ها را برای پرداخت قبض انتخاب کنید بعد از این که انتخاب کردید شماره تلفن ثابت خود داخل کادر همان گزینه وارد نمایید. پس از آن کد امنیتی را وارد نموده سپس می توانید بر روی گزینه دریافت مبلغ پرداختی کلیک کنید حال می توانید مبلغ پرداختی خود را مشاهده کنید. بعد از آن باید رمز پویا خود را وارد نموده و خیلی سریع قبض تلفن ثابت خود را پرداخت کنید.

پرداخت قبض تلفن ثابت مخابرات

پرداخت قبض تلفن ثابت مخابرات از طریق سایت آسان پرداخت

از روش های که می توانید قبض تلفن ثابت خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید سایت آسان پرداخت است. وارد سایت آسان پرداخت شوید سپس از منوی پرداخت روی گزینه قبض تلفن ثابت کلیک کنید تا صفحه جدیدی وارد شود.

در این صفحه کادری وجود دارد داخل کادر شماره تلفن ثابت خود را وارد کنید سپس یکی از گزینه های میان دوره و پایان دوره را انتخاب کنید. بعد از انتخاب کردن یکی از این گزینه ها روی گزینه استعلام کلیک کنید تا مبلغ پرداختی شما معین شود و قبض خود را پرداخت نمایید.

پرداخت قبض تلفن ثابت خانه از طریق کد ussd

شما شما می توانید با استفاده از کد ussd قبض تلفن ثابت خود را پرداخت کنید. این روش دارای دو تا کد دستوری است که به راحتی می توانید قبض تلفن ثابت خود را پرداخت نمایید. این روش پرداخت فقط با تلفن همراه امکان پذیر می باشد.

پرداخت با کد دستوری #782*

 • ابتدا این کد را با تلفن همراه خود شماره گیری کنید.
 • چندین گزینه وجود دارد شما باید عدد 3 را وارد کنید.
 • صفحه جدید با گزینه جدیدی می بینید سپس عدد 5 قبض تلفن را وارد کنید.
 • در کادر جدید شماره تلفن ثابت خود را با پیش شماره شهر خود وارد کنید.
 • در کادر جدید یکی از پزینه های پرداخت میان دوره یا پایان دوره را انتخاب کنید و قبض تلفن خود را پرداخت می کنید.

پرداخت با کد دستوری #1*

 • با تلفن همراه خود این کد را شماره گیری کنید.
 • کادر جدیدی باز می شود عدد 2 مربوط به پرداخت قبض است وارد کنید.
 • سپس عدد مربوط به قبض تلفن ثابت را وارد کنید
 • در این مرحله از شما می خواهند که شماره تلفن ثابت خود را به همراه پیش شماره شهر خود وارد کنید.
 • سپس با استفاده از رمز پویا می توانید قبض خود را پرداخت کنید.

پرداخت قبض تلفن ثابت مخابرات از طریق اپلیکیشن

یکی از راحت ترین و سریع ترین روش هایی که می توانید قبض تلفن ثابت خود را پرداخت کنید با استفاده از اپلیکشن ها است امروزه می توانید با استفاده از این اپلیکشن ها که زیاد هستند می توانید قبض های خود را به خصوص قبض تلفن ثابت خود را پرداخت کنید که در زیر چند نمونه از آن ها را نام برده ایم.

 • اپلیکشن #780*
 • اپلیکشن آپ
 • اپلیکیشن قبضینو
 • سایت قبضینو به آدرس ghabzino.com/phone

پرداخت قبض تلفن ثابت با اپلیکشن آپ

پرداخت قبض تلفن ثابت
پرداخت قبض تلفن ثابت

مطالب پیشنهادی:

چگونه شماره تلفن همراه خود را بفهمیم

روش شارژ همراه اول با شماره سریال 

کد شارژ اضطراری همراه اول و ایرانسل

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.