بیوگرافی بازیگران سریال خواهر و برادرانم؛ با عکس و اسامی نقش ها

بیوگرافی بازیگران خواهر و برادرانم شامل بیوگرافی نقش های عمر، قدیر، آسیه، دوروک، هاریکا، ملیسا، ملیس و … با عکس به همراه داستان فیلم و جزئیات دیگر را اینجا بخوانید.

سریال ترکی خواهر و برادرانم (به ترکی kardeslerim کاردشلریم) از ابتدای پخش به موفقیت بسیار زیادی دست پیدا کرد. هر شنبه شب، سریال خواهر و برادرانم در بالای رتبه بندی مخاطبان قرار می گیرد. 

این موفقیت در شبکه های مجازی نیز دیده می شود چراکه طرفداران سریال خواهر و برادرانم همواره علاقه و دلبستگی خود به سریال را نشان می دهند. در روزهای پخش این سریال، زوج هایی که به عنوان قهرمان داستان معرفی شده اند، در توئیتر ترند می شوند. در ادامه اسامی، عکس و بیوگرافی بازیگران خواهر و برادرانم آورده شده است. با مینویسم همراه شوید.

تاریخچه (خلاصه) سریال خواهر و برادرانم

سریال خواهر و برادرانم، داستان خواهر و برادرانی است که زندگی آن ها بعد از مرگ والدین زیر و رو می شود. قدیر، عمر، آسیه و امل یتیم می شوند و باید با سختی های زندگی مبارزه کنند. آن ها هر کاری می کنند تا با هم متحد بمانند و این سختی ها را پشت سر بگذارند. اما به تدریج، اسرار بزرگی فاش می شوند و شرایط مرگ والدینشان مشخص می گردند. 

موضوع سریال خواهر و برادرانم چیست؟

قدیر، عمر، آسیه و امل خواهر و برادر هستند. آن ها همراه با والدینشان، هاتیک و ولی، زندگی آرامی دارند. ولی در یک پروژه ساختمانی متعلق به یک شرکت بزرگ کار می کند. رئیس این شرکت، دو سهامدار هستند؛ خانواده آتاگول و خانواده مانی یاشیل. هاتیک، مادر خانواده به عنوان خدمتکار برای خانواده آتاگول کار می کند. 

در قسمت اول این سریال، هاتیک چیزی می بیند که نباید ببیند. او تصادفاً آکیف آتاگول را با همسر شریکش، سوزان مانی یاشیل می بیند. در حالی که هاتیک همراه با آکیف آتاگول در اتومبیل است، یک تصادف مرگبار رخ می دهد. آکیف از اتومبیل خارج می شود و هاتیک که به شدت صدمه دیده است را رها می کند. 

در داستان سریال خواهر و برادرانم، قدیر، عمر، آسیه و امل مشکلات بسیار زیادی را تحمل خواهند کرد. در حالی که هاتیک در بیمارستان تحت مراقبت پزشکی است، پدر خانواده با آکیف آتاگول روبرو می شود. در حالی که هر دو مرد در محل ساخت و ساز قرار دارند، آکیف آتاگول ولی را به قتل می رساند. 

قدیر، عمر، آسیه و امل تنها و بی پول باقی می مانند. در این سریال، بچه ها که توسط مالک از خانه بیرون شده اند، به خانه عموی پدری خود پناه می برند. اما زن عمو، سنگول، آن ها را از خانه بیرون می کند و مجبور می شوند به مرغداری پناه ببرند. 

در قسمت های بعدی سریال خواهر و برادرانم، آکیف آتاگول به عمر و آسیه حق تحصیل در دبیرستان خصوصی که صاحبش است را می دهد؛ بدون این که مجبور به پرداخت هزینه باشند. عمر، بزرگ ترین فرزند، در کافه تریا دبیرستان کار می کند. آیبیک و آجولکان، پسرعموهای آن ها نیز در این دبیرستان مخصوص بچه های پولدار ثبت نام می کنند. 

در دبیرستان آتاگول، کادیر، عمر، آسیه، آیبیک و آجولکان با سایر دانش آموزان مدرسه آشنا می شوند. دوروک و ملیسا آتاگول، فرزندان آکیف آتاگول و همچنین، هاریکا، دختر سوزان نیز در همان دبیرستان درس می خوانند. به سرعت بین این دو طایفه درگیری ایجاد می شود اما عشق راهش را پیدا می کند و در این میان، زوج های جدیدی به وجود می آیند.

همچنین بخوانید: زیباترین بازیگران زن ترکیه

اطلاعاتی در مورد سریال ترکی خواهر و برادرانم

سریال خواهر و برادرانم از 20 فوریه سال 2021 از کانال ATV پخش می شود. 

  • ژانر: درام/سریال جوانان
  • فیلمنامه: گول آبوس سمارسی
  • کارگردان: سرکان برینسی
  • تهیه کننده: نازلی هپترک
  • شرکت تولید: NGM Media
  • کانال پخش: ATV
  • مدت زمان هر قسمت: 120 دقیقه

سریال خواهر و برادرانم چند قسمت است؟

سریال خواهر و برادرانم تاکنون دو فصل داشته است. فصل سوم در پاییز سال 2022 پخش خواهد شد. فصل اول این سریال دارای 18 قسمت است. این سریال در 20 فوریه آغاز شد. قسمت آخر فصل دوم (18) در 10 ژوئن سال 2021 پخش شد. 

فصل دوم سریال خواهر و برادرانم، 38 قسمت است. این فصل در 11 سپتامبر پخش شد. قسمت آخر فصل دوم در 11 ژوئن 2022 پخش شد. اولین قسمت از فصل سوم سریال در سپتامبر سال 2022 در ترکیه پخش خواهد شد. بنابراین، سریال خواهر و برادرانم در مجموع 54 قسمت داشته است. 

معرفی شخصیت های اصلی سریال خواهر و برادرانم

قدیر (کادیر) برادر بزرگ خانواده است. در زمان مرگ والدین، او مسئولیت خواهران و برادرانش را بر عهده می گیرد. این جوان 19 ساله هر کاری برای جبران فقدان والدینش، به خصوص برای امل، جوان ترین فرزند می کند. 

زندگینامه بازیگران سریال خواهر و برادرانم

عمر برادر دوقلوی آسیه است. او که بسیار باهوش است، تحت فشار قرار می گیرد تا تحصیلاتش را ادامه دهد. برخلاف قدیر، عمر سرنوشت خود را قبول نمی کند. او که جاه طلب است، می خواهد از وضعیت ناپایداری که در آن زندگی می کند، خارج شود.

عمر بلال - بیوگرافی بازیگران سریال خواهر و برادرانم

آسیه، دختر جوان بسیار مهربانی است. او خوش قلب، صادق و ساده لوح است. او خیلی سریع توجه دورک آتاگول را به خود جلب می کند. 

زندگینامه بازیگران خواهر و برادرانم

امل، جوان ترین فرزند خانواده است. او هنوز کوچک است و هنوز نمی تواند سوگوار از دست دادن والدینش باشد. 

دوروک آتاگول، پسر آکیف است. او محبوب ترین دانش آموز مدرسه و مرکز توجه است. او که پولدار، محبوب و مغرور است، با دیدن آسیه تغییر می کند. 

عکس ها و بیوگرافی بازیگران خواهر و برادرانم

ملیسا آتاگول، دختر آکیف است. او زن جوان همدلی است که خیلی سریع به آسیه و عمر نزدیک می شود. اما این قدیر است که به او علاقمند می شود و او نیز خیلی سریع به علاقه اش نسبت به قدیر اعتراف می کند. 

ملیسا بیوگرافی بازیگران خواهر و برادرانم

هاریکا، دختر سوزان است. آفتی که نمی تواند عمر و آسیه را تحمل کند. در آغاز سریال خواهر و برادرانم، هاریکا و دورک با هم رابطه داشتند. اما دوروک او را ترک می کند. 

اسامی و بیوگرافی بازیگران خواهر و برادرانم

بیوگرافی بازیگران اصلی سریال خواهر و برادرانم

موفقیت سریال ترکی خواهر و برادرانم تا حدی به خاطر فیلمنامه است اما گروه بازیگری نقش بسیار مهمی دارد. بازیگرانی که نقش قدیر، عمر، آسیه یا حتی دوروک را بازی می کنند، کانون توجه همه هستند. اگر نمی دانید نقش دوروک، عمر یا آسیه را چه کسی بازی کرده است، ما به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. در ادامه، همه بازیگران سریال را معرفی خواهیم کرد. 

بیوگرافی بازیگر نقش قدیر در سریال خواهر و برادرانم: هالیت اوزگار ساری

کدیر - بیوگرافی بازیگران خواهر و برادرانم

 بازیگر نقش قدیر در این سریال، هالیت اوزگار ساری می باشد. او در 4 اکتبر 1993 در استانبول به دنیا آمد. اولین تجربه بازیگری او در سریال معروف Diriliş Ertuğrul بود. سپس، در سریال Şampiyon و اخیراً در فیلم Last Summer که در نتفلیکس وجود دارد، بازی کرده است. بازی هالیت اوزگار ساری در سریال خواهر و برادرانم بسیار مورد استقبال قرار گرفت. او پس از ترک این سریال، نقش اول سریال تابستانی Gizli Sakli را به دست آورد.

بیوگرافی بازیگر نقش عمر در سریال خواهر و برادرانم: عمر ییگیت کوچاک

بیوگرافی بازیگر نقش عمر در سریال خواهر و برادرانم

ییگیت کوچاک که به شخصیت عمر جان می بخشد، در 12 اکتبر 1995 در شهر سامسون به دنیا آمد. نام کامل او بلال ییگیت کوچاک است. او در رشته اقتصاد و دارایی در دانشگاه باهچه شهیر تحصیل کرده است. 

او همچنین در آکادمی 3.5 تئاتر خوانده است. ییگیت کوچاک در آن زمان نقش های کوچکی را ایفا می کرد اما این نقش عمر در سریال خواهر و برادرانم بود که او را مورد توجه عموم قرار داد و به شهرت رساند.

بیوگرافی بازیگر نقش آسیه در سریال خواهر و برادرانم: سو بورسو یازگی کوسکون

آسیه - بیوگرافی بازیگران سریال خواهر و برادرانم

سو بورسو یازگی کوسکو بازیگر نقش پرحاشیه آسیه در سریال خواهر و برادرانم در 15 آوریل 2005 در استانبول به دنیا آمد. سو بورسو بازیگری را از سنین پایین شروع کرد. او در سن 7 سالگی در اولین فیلمش نقش آفرینی کرد. سپس، در چندین سریال مانند Karaday در سال 2012، Ask Yeniden در سال 2015 و Kozgun در سال 2019 به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی بازیگر نقش دوروک در سریال خواهر و برادرانم: اونور سییت یاران

انور سعید - بیوگرافی بازیگران خواهر و برادرانم

اونور سییت یاران با بازی در نقش دوروک در سریال خواهر و برادرانم، قلب مخاطبان را ربود. بازیگر نقش دوروک آتاگول در 13 ژانویه 1995 در استانبول به دنیا آمد. او در آکادمی ورزشی دانشگاه هالیچ تحصیل کرده و دارای مدرک فوتبال است.

اونور سییت یاران کار خود را به عنوان مدل آغاز کرد. او سپس در سال 2017 در سریال Kalk Gidelim و در سال 2019 در سریال Vulsat به ایفای نقش پرداخت. سریال خواهر و برادرانم اولین تجربه او به عنوان بازیگر نقش اول یک سریال است.

بیوگرافی باقی بازیگران فصل اول سریال خواهر و برادرانم

اگر نمی دانید چه کسانی نقش های تالیا، آیبک و برک را بازی کرده اند، با ما همراه باشید.

بیوگرافی بازیگر نقش هاریکا در سریال خواهر و برادرانم: گوزد تورکر

هریکا - بیوگرافی بازیگران خواهر و برادرانم

بازیگر نقش هاریکا در این سریال 26 ساله است. گوزد تورکر متولد 17 سپتامبر 1995 در بورسا است و در رشته تئاتر دانشگاه میمار سینام تحصیل کرده است. اولین تجربه او در سریال بسیار معروف قرن باشکوه (Muhtesem Yüzyil) بود. سپس، در سال 2015 در سریال Poyraz Karayel و در سال 2017 در Istanbullu Gelin به ایفای نقش پرداخت. این بازیگر جوان در سال 2021 با نامزدش ازدواج کرد. 

بیوگرافی بازیگر نقش ملیسا آتاگول در سریال خواهر و برادرانم: داملا سو ایکی اوغلو

بیوگرافی بازیگران سریال خواهر و برادرانم

این بازیگر جوان که به شخصیت ملیسا آتاکول جان می بخشد، در ژوئیه 1998 در آنکارا به دنیا آمد. داملا سو ایکی اوغلو در دانشگاه هنرهای زیبای مرمره در رشته سینما تحصیل کرد. سپس، در تعدادی از دوره های آموزشی تئاتر و فیلم شرکت کرد. داملا سو ایکی اوغلو در سریال Babil در سال 2020 به ایفای نقش پرداخت. داملا سو ایکی اوغلو پس از جدایی از سریال خواهر و برادرانم به جمع بازیگران سریال BABA پیوست.

بیوگرافی بازیگر نقش ملیس مینکاری در سریال خواهر و برادرانم: ایبک ارن

بیوگرافی بازیگران سریال خواهر و برادرانم

شخصیت ایبک توسط ملیس مینکاری بازی می شود. ایبک دختر سنگول است. او همچنین پسر عموی کادیر، عمر و آسیه است. ملیس مینکاری در 20 آگوست در استانبول به دنیا آمد. این بازیگر جوان در کنار دوره های مختلف بازیگری، دوره های آموزشی گیتار و درام را نیز گذرانده است.

بیوگرافی بازیگر نقش برک در سریال خواهر و برادرانم: رجب اوستا

بازیگران خواهر و برادرانم

رجب اوستا بازیگر نقش برک در سریال خواهر و برادرانم است که در 2 نوامبر 1997 در سامسون متولد شد. او در دانشگاه مرمره در رشته تجارت خارجی تحصیل کرد. رجب اوستا اولین بار در نقش دیوا در سریال Şahsiyet بازی کرد. در سریال خواهر و برادرانم، رجب اوستا نقش برک، بهترین دوست دوروک و دوست پسر ایبک را بازی می کند.

بیوگرافی بازیگر نقش اوگولچان در سریال خواهر و برادرانم: سیهان سیمسک

سیهان سیمسک بازیگر سریال خواهر و برادرانم

بازیگر نقش اوگولچان که در 6 آگوست 1992 در آلمان به دنیا آمده است، سابقه طولانی در دنیای بازیگری دارد. کار بازیگری او در سال 2009 آغاز شد. از آن زمان تاکنون در فیلم ها و سریال های تلویزیونی زیادی به ایفای نقش پرداخته است. او در سال 2015 در سریال Medcezir و در سال 2018 در سریال و فیلم 4N1K نقش آفرینی کرد. 

بیوگرافی بازیگر نقش سوسن در سریال خواهر و برادرانم: لیزگه کومرت

لیزگه کومرت بازیگر خواهر و برادرانم

بازیگر نقش سوسن، دوست هاریکا، لیزگه کومرت است. لیزگه کومرت یکی از نقش های پرحاشیه سریال محسوب می شود. بازیگر نقش سوسن که در 16 آگوست 1999 در ازمیر به دنیا آمده است، در اولین تجربه تلویزیونی خود مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. سریال خواهر و برادرانم اولین تجربه بازیگری اوست و از آن زمان تاکنون در هیچ فیلم یا سریالی بازی نکرده است. 

بیوگرافی بازیگر نقش مظلوم در سریال خواهر و برادرانم: کان سویی

بیوگرافی بازیگر نقش مظلوم در سریال خواهر و برادرانم کان سویی

نقش مظلوم، بهترین دوست کادیر توسط کان سویی بازی می شود. در سریال خواهر و برادرانم، مظلوم دوست پسر تالیا می شود. این بازیگر در 24 آوریل 1994 در ازمیر به دنیا آمد. او در دانشگاه بیلگی استانبول در رشته سینما تحصیل کرده است. 

بیوگرافی بازیگر نقش تالیا در سریال خواهر و برادرانم: لیلیا ایرم سلمان

بازیگر نقش تالیا لیلیا ایرم سلمان است. او در 22 سپتامبر 1999 در استانبول به دنیا آمد و هم اکنون در حال تحصیل در رشته تئاتر در دانشگاه هالیچ است. نقش تالیا در این سریال اولین تجربه بازیگری اوست. 

بیوگرافی بازیگر نقش آکیف آتاگول در سریال خواهر و برادرانم: سلیل نالچاکان

سلیل نالچاکان متولد 10 ژوئن خرداد 1978، در سریال های موفق زیادی مانند Sila در سال 2006 و Poyraz Karayel  در سال 1394 بازی کرده است.

برای دانلود آهنگ های سریال خواهر و برادرانم کلیک کنید

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. علی می گوید

    سریال زیبا و پرمحتوایی است خیلی قوی و زیبا فقر و بدبختی در مقابل پول و پارتی و قدرت را به تصویر کشیده است.