آموزش قرار دادن عکس سه تیکه برای اینستاگرام
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

مطمئنم که تا بحال در صفحه های اینستاگرام دوستان خود و یا افراد مشهور پست هایی را مشاهده کرده اید که هر کدام به تنهایی مانند تکه هایی از پازل تصویر خاصی ندارند اما زمانیکه در کنار هم قرار می گیرند تصویر کامل و بزرگی را به ما ارائه می دهد. برای اینکه متوجه شوید چگونه عکس سه تیکه در اینستاگرام خود قرار دهید این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید : نحوه ریپست کردن استوری اینستاگرام

نحوه قرار دادن عکس سه تیکه در اینستاگرام (چگونه عکس پازلی بسازیم)

جهت ساختن عکس سه تیکه برای اینستاگرام روش ها و نرم افزار های بسیاری وجود دارد که در این پست به آموزش قرار دادن عکس سه تیکه برای اینستاگرام با نرم افزار Instagrid می پردازیم.

نرم افزار Instagrid

نرم افزار Instagrid
آموزش ساخت عکس سه برای اینستاگرام با نرم افزار Instagrid

جهت انجام این کار مراحل زیر را دنبال نمایید :

 1. اگر نرم افزار Instagrid در گوشی تلفن همراه خود ندارید آن را بسته به سیستم عامل تلفن همراهتان از اپ استور (App store) و یا گوگل پلی (google play) را دانلود و نصب نمایید.میتوانید این برنامه را از بازار از اینجا دانلود کنید
 2. وارد برنامه Instagrid شوید و سپس عکس مورد نظر خود را از گالری انتخاب کنید.
 3. پس از آن که عکس را انتخاب نمودید می توانید بر اساس سلیقه خود سایز و تعداد تیکه های عکس را مطابق تصویر زیر از ۳ تا ۹ انتخاب نماید.
  نکته : اگر قسمتی از عکس، مورد نظر شماست و می خواهید فقط آن بخش نمایش دادشود می توانید با جابجا کردن مربع ، ناحیه مورد نظرتان را در مرکز قرار دهید.

  نحوه قرار دادن عکس چند تیکه در اینستاگرام
  نحوه قرار دادن عکس پازلی در اینستاگرام
 4. پس از آنکه عکس خود را در تعداد تکه های مورد نظر تقسیم کردید می توانید دکمه “OK” و یا “Done” را لمس نمایید.
 5. سپس در مرحله آخر از شما خواسته می شود که تکه های عکس را به ترتیب همانند همیشه که در حساب اینستاگرام خود پست منتشر می نمایید بارگذاری کنید. به همین راحتی می توانید یک عکس سه تیکه برای اینستاگرام خود بسازید.

 

 

 

 ۱۰ برنامه نیز برای ۳ تیکه کردن عکس در اینستاگرام استفاده کنید .

اپلیکیشن grid-it – instagram tiling

اگر از کاربران سری آیفون یا آیپدهای اپل هستید، شک نکنید که برنامه grid-it – instagram tiling یکی از بهترین ابزارهای موجود برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) است. این برنامه رابط کاربری بسیار خوبی و روانی دارد و به بهترین شکل ممکن امکان اشتراک گذاری عکس های چهارخانه یا گرید ساخته شده را در اینستاگرام فراهم می‌کند. متاسفانه این اپلیکیشن با اندروید سازگاری ندارد.

 از اپ استور برنامه grid-it – instagram tiling دانلود کنید .

اپلیکیشن ۹Square

برنامه ۹Square یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) استفاده کنید. این برنامه قابلیت تبدیل عکس ها به نه خانه مربع شکل را ارائه می‌کند. برنامه مذکور به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS موجود است. برای دانلود برنامه ۹Square می‌توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

از گوگل پلی استور برنامه ۹Square دانلود کنید
 از اپ استور برنامه ۹Square دانلود کنید .

اپلیکیشن ۹Cut

یکی دیگر از برنامه های بسیار خوب و کاربردی که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (Grid Layouts) استفاده کنید، برنامه ۹Cut است. برنامه مذکور رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و شما به راحتی با آن می‌توانید تصاویر چهارخانه مورد نظرتان را ساخته و در اینستاگرام اشتراک گذاری کنید. خوشبختانه برنامه ۹Cut با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

از گوگل پلی استور برنامه ۹Cut را دانلود کنید.
از اپ استور برنامه ۹Cut را دانلود کنید.

اپلیکیشن PhotoSplit

اپلیکیشن سومی که به شما معرفی می‌کنیم، برنامه PhotoSplit است. این اپلیکیشن هم رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و خیلی راحت امکان ساخت عکس های گرید اینستاگرام را فراهم می‌کند. با بکارگیری این برنامه خیلی راحت می‌توانید در پروفایل اینستاگرام خود یک عکس را در قابل چند پست به صورت چهارخانه های جداگانه ارسال کنید و یک اثر هنری جالب را خلق نمایید. اپلیکیشن PhotoSplit با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

برنامه PhotoSplit از گوگل پلی استور دانلود کنید..
برنامه PhotoSplit از اپ استور دانلود کنید.

اپلیکیشن Insta Squares

متاسفانه اپلیکیشن Insta Squares با سیستم عامل آی او اس سازگاری ندارد و فقط شامل نسخه اندرویدی می‌شود. این برنامه کارآمد هم به راحتی امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را فراهم کرده و قابلیت ارسال این عکس ها در پروفایل اینستاگرام را دارد. البته بدین منظور با مثل اغلب برنامه های مشابه دیگر، عکس های چهارخانه تولید شده را در حافظه گوشی ذخیره و سپس به صورت جداگانه در اینستاگرام پست کنید. برای دانلود برنامه Insta Squares می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود برنامه Insta Squares از گوگل پلی استور

 

اپلیکیشن Grids – Feed Banner Pics

این بار نوبت به اپلیکیشن کارآمدی می‌رسد که شامل نسخه آی او اسی بوده و از اندروید پشتیبانی نمی‌کند! برنامه Grids – Feed Banner Pics یکی از بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن هایی است که قابلیت ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را ارائه کرده می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید خیلی راحت عکس مورد نظرتان را به چهارخانه های کوچک تبدیل کرده و در قالب چند پست در پروفایل اینستاگرامتان ارسال کنید.

دانلود برنامه Grids – Feed Banner Pics از اپ استور

 

اپلیکیشن PicSlit

اپلیکیشن PicSlit از آن دسته برنامه های کاربردی است که بعد از ساخت الگوی گرید اینستاگرام (Grid Layout) امکان اشتراک گذاری مستقیم آن ها در اینستاگرام را با یک لمس ساده فراهم می‌کند. سهولت استفاده از این برنامه از نقاط قوت آن است اما متاسفانه رابط کاربری آن چندان چنگی به دل نمی‌زند. اپلیکیشن PicSlit با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری کامل دارد.

برنامه PicSlit از گوگل پلی استور دانلود کنید.
برنامه PicSlit از اپ استور دانلود کنید.

اپلیکیشن Photo Grids : Make Pic Tiles

یکی دیگر از بهترین برنامه هایی که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید در اینستاگرام یا همان عکس های چهارخانه استفاده کنید، برنامه Photo Grids : Make Pic Tiles است. این برنامه فقط با سیستم عامل iOS اپل سازگاری دارد و متاسفانه نتوانستیم آن را در گوگل پلی استور پیدا کنیم. رابط کاربری این برنامه بسیار زیبا و در عین حال ساده طراحی شده است و کاربر به خوبی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

برنامه Photo Grids : Make Pic Tiles از اپ استور دانلود کنید.

اپلیکیشن Giant Square for Instagram

اگر به دنبال یک برنامه کارآمد هستید که علاوه بر امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) قابلیت های دیگری همچون اضافه کردن افکت و غیره را هم ارائه کند، توصیه می‌کنیم برنامه Giant Square for Instagram را از دست ندهید. این اپلیکیشن با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد و خیلی راحت می‌توان از آن برای ساخت Grid Layouts اینستاگرام یا همان الگوهای گرید (عکس های چهارخانه) استفاده کرد.

برنامه Giant Square for Instagram از گوگل پلی استور دانلود کنید.
برنامه Giant Square for Instagram از اپ استور دانلود کنید.

اپلیکیشن Tile Pic

برنامه Tile Pic فقط شامل نسخه آی او اسی می‌شود، بنابراین کاربران گوشی های اندرویدی قادر به استفاده از این اپلیکیشن نخواهند بود. این برنامه امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام را به شیوه بسیار راحتی فراهم کرده و رابط کاربری بسیار خوبی دارد. عملکرد برنامه سریع است و تمام قابلیت های ن به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار داده می‌شوند.

برنامه Tile Pic از اپ استور دانلود کنید.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید