گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

عکس به شکل پازل می تواند بسیار جالب و سرگرم کننده باشد، به این صورت که عکس هایی از شما در قطعات کوچک هنگامی که در کنار هم قرار بگیرند یک تصویر کامل از عکس شما را ارائه دهند. اگر به عکس پازلی علاقه دارید و تصمیم دارید در اینستاگرام از خود عکس بصورت پازلی نمایش دهید، برنامه هایی برای گذاشتن عکس پازلی در اینستا وجود دارد که این کار را برای شما امکان پذیر می کند.

آموزش برنامه گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام

یکی از این برنامه ها برای گذاشتن عکس بصورت پازلی در اینستاگرام در آیفون و اندروید برنامه instagrid می باشد. اینستاگرید instagrid به جای تمرکز بر روی تصاویر منحصر به فرد که شخص در فید اینستاگرام خود بارگذاری می کند ، بخش هایی از یک عکس کامل را بارگذاری می کند ، و باعث می شود شبکه نمایه شما تمام تصویر را نمایش دهد …

برای استفاده از این برنامه ابتدا آن را دانلود کنید که به صورت رایگان موجود است.

بیشتر بخوانید: قابلیت های جدید اینستاگرام در سال ۲۰۱۹

پس از ورود به اینستاگرید instagrid برای ایجاد یک طرح شبکه جدید ، از آن عکس بگیرید یا آن را از لیست دوربین موبایل خود بارگذاری کنید. سپس از میان سه ، شش یا نه مربع را انتخاب کنید. برنامه تصویر شما را به بخش های مختلف تقسیم خواهد کرد.

بخش ها در اندازه یکسان هستند، اما در صفحه نمایه شما به یک تصویر بزرگتر تبدیل خواهد شد. وقتی از شبکه ۱ X 3 یا ۲ X 3 استفاده می کنید ، می توانید تصویر را به اطراف بکشید تا یک قسمت خاص از عکس اصلی خود را ضبط کنید. همچنین می توانید به اندازه تصویر اصلی اجازه بزرگنمایی کنید. وقتی شبکه را تنظیم کردید ، روی علامت “OK” ضربه بزنید تا به مرحله بعدی بروید.

آموزش گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام (1)

سپس از شما خواسته می شود که عکس ها را به ترتیب در حساب اینستاگرام خود بارگذاری کنید.
تصاویر هنگام سفارش در Instagrids از فهرست خارج می شوند ، اما برنامه می داند که برای ارسال تصاویر به چه ترتیب سفارش دهید تا بتوانید درست در صفحه نمایه خود ظاهر شوید. به این ترتیب ، بعد از اینکه همه تصاویر را در اینستاگرام ارسال کردید ، می توانید دوباره از کل صفحه نمایه خود ، کل تصویر را که به بخشهای مختلف تقسیم شده است ، مشاهده کنید.

آموزش گذاشتن عکس پازلی در اینستاگرام (2)اگر تصویر شما پانوراما ، مستطیل یا مربعی است ، می توانید با استفاده از اینستاگرید کل تصویر را ضبط کنید. اگر می خواهید یک عکس گسترده از یک منظره نشان داده شود ، شبکه ۱ X 3 را انتخاب کنید. اگر یک عکس سلفی گرفتید ، شبکه ۳ X 3 را انتخاب کنید تا بتوانید عکس کامل را بگیرید.

هنگامی که تصویر کامل به بخش هایی تقسیم می شود ، هر بخش در فید اینستاگرام شما بارگذاری می شود. در صورت استفاده از شوت مناسب ، تصاویر فید شخصی اینستاگرام شما نیز جالب خواهد بود.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید