ترفند های غیر واقعی اینستاگرامی

احتمالا شما هم یکی از کاربران فعال اینستاگرام هستید و ترفند ها و lifehack های منتشر شده را دیدید ! اما ما در این مطلب به بررسی چند از این شگرد ها پرداخته ایم پس با ماها همراه باشید .

ترفند های غیر واقعی اینستاگرامی

بسیاری از ویدئو های آپلود شده و پر مخاطب در اینستاگرام محتوی واقعی ندارند و تنها برای جذب فالور و لایک گرفتن ساخته میشوند.در اغلب این ویدئو ها آموزش هایی هستند که با دیدن آنها با خود می گویید حتما باید آن را امتحان کنم ! اما نتیجه ای که حاصل میشود دوست داشتنی نیست.در این قسمت میخواهیم تعدادی از آموزش های غیر واقعی اینستاگرامی را برایتان بررسی کنیم.

۱) استفاده از چسب حرارتی برای ساخت وسایل کاربردی

حتما شما هم ویدئو های آپلود شده در مورد چسب های حرارتی را مشاهده کرده اید.ساخت کفش هاس ساحلی و قاب برای گوشی و قاشق و … با استقفاده از چسب های حرارتی.
اما طبق گفته کسانی که از این ترفند ها استفاده کرده اند ، قاب ها بسیار بد شکل و بی فرم ، قاشق ها شل و بد مزه و کفش ها بلا استفاده شده اند .

ساخت قاشق با چسب حرارتی

۲) استفاده از فویل برای ذرت بو داده

طبق دستور العمل DIY باید ذرت ها را با مقدار کمی کره یا روغن داخل فویل آلومینیومی پیچیده و داخل ماکرویو قرار  دهید.اما این راه عملی نیست و تنها باعث میشود مقدار زیادی ذرت سفت و تعداد کمی پاپ کورن سوخته بدست آورید.

ذرت بو داده با فویل

۳) استفاده از وازلین برای صاف کردن مو

بسیاری از کاربران به دنبال راهی برای صافی و احیای موهای خود در خانه هستند و با سرچ این موضوعات در اینستاگرام با ویدئو هایی با مضمون “استفاده از وازلین برای کراتین طبیعی مو” مواجه میشدند. اما نتیجه استفاده از وازلین برای هر خانمی منزجر کننده است زیرا وازلین به سختی از روی مو پاک میشود و موهای شما را کدر خواهد کرد. هم چنین برای شستشو باید مقدار زیادی شامپو و نرم کننده استفاده کنید که دردسر ساز و مخرب است.از این گذشته ، به نظر شما مواد نفتی واقعا میتوانند باعث احیا و صافی موهایتان شوند؟!

شاید این مطلب نیز مفید باشد : ۱۰ فیلتر برتر اینستاگرام در سال ۲۰۱۹

استفاده از وازلین برای صافی مو

۴) پوست کردن تخم مرغ آب پز با فوت

یکی از ترفند هایی که به تازگی بسیار به اشتراک گذاشته میشود ، کندن پوست تخم مرغ آب پز با فوت کردن یا به اصطلاح دمیدن در داخل آن است.به این صورت که سر و ته تخم مرغ را در دو دایره پوست گرفته و از یک طرف در آن فوت میکنیم.طبق گفته های ویدئو باید تخم مرغ صحیح و سالم و به طور کامل از پوست خود به بیرون پرت شود.اما این راه عملی نبود !

کندن پوست تخم مرغ آب پز با فوت

۵) استفاده از مداد شمعی برای چاپ روی پارچه

یکی دیگر از ترفند های غیر واقعی ، چاپ استیکر یا برچسب بر روی لباس هایمان با استفاده از مداد شمعی و اتو است.در ویدئو کمی مداد شمعی را رنده کرده و با شابلون بر روی یک تیشرت سفید قرار میدهیم و روی آن اتو میکشیم تا با استفاده از حرارت اتو رنگ های مداد شمعی یا پاستی به لباس مورد نظر ما بچسبد و طرح ما چاپ شود.

چاپ روی پارچه با مداد شمعی

اما اتفاقی که میوفتد این است : لباس شما خراب شده و رنگ ها از طرف دیگر لباس پس داده اند. اتو شما یحتمل رنگی شده و برای پاک کردن آن به دردسر خواهید افتاد و حتی طرحی که میخواستید به درستی از آب در نیامده چون مداد شمعی آب شده و از شابلون گذشته است.

۶) رنگ کردن لباس ها با استفاده از مواد غذایی

درست است که مواد غذایی مثل کلم ، شلغم ، زرچوبه و …. دارای رنگدانه های بسیار قوی هستند و اگر طبق دستور العمل های گفته شده در ویدئو عمل کنید لباس هایتان زرد و سبز و قرمز میشود اما از نتیجه کار راضی نخواهید بود زیرا لباس هایتان بد بو شده و غیر قابل استفاده میشوند.

همچنین بخوانید : نکاتی برای مشهور شدن و جذب فالور در اینستاگرام

رنگ کردن لباس ها با مواد غذایی

۷) رنگ کردن قاب گوشی با لاک ناخن

ویدئو ها میگویند لاک ناخن را داخل آب ریخته و قاب گوشی خود را در آب فرو کنید.آن چیزی که میبیند قاب گوشی با طرح های تصادفی جالب و زیباست و اما تجربه شما چه خواهد بود ؟ یک قاب یا گارد گوشی که لاک ناخن بر روی آن چسبیده و پاک نمیشود.لاک ها به صورت بد شکلی در یک نقطه انباشته شده اند و در یک نقطه نیستند. هم چنین تا مدت ها استاده از آن غیر ممکن است زیرا چسبندگی دارد.

رنگ کردن قاب گوشی با لاک ناخن

 

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید