ذخیره سازی اطلاعات شخصی در جیمیل

با هربار ایجاد یک حساب شخصی در گوگل شما ۱۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان برای استفاده در Google Drive، Gmail و Google Photos دارید. با دانستن این، می توانید از حساب کاربری Gmail خود به عنوان نوعی درایو USB برای ذخیره سازی اطلاعات به صورت آنلاین استفاده کنید.

استفاده از جیمیل برای ذخیره سازی داده های شخصی این مزیت را دارد که اطلاعات شما در هرجایی قابل بازیابی است و احتمال پاک شدن آن بسیار کم است.

مراحل ذخیره سازی داده های شخصی در جیمیل

این روش بهترین و ساده ترین روش ذخیره کردن اطلاعات مهم خودتان در جیمیل است که به خوبی هم نتیجه می دهد و به راحتی دیتای خودتان را در فضای اینترنت ذخیره خواهید کرد که بعدا بدون نگرانی می توانید از آن استفاده کنید.

ورود به جیمیل برای ذخیره سازی داده های شخصی

۱به جیمیل بروید و با آدرس ایمیل خود وارد شوید.

پیوست داده های شخصی در جیمیل

۲) یک ایمیل جدید بنویسید و فایل خود را به عنوان پیوست اضافه کنید. توجه داشته باشید که Gmail فایل های بزرگتر از ۵۰ مگابایت را پشتیبانی نمی کند.

وارد کردن آدرس مقصد در جیمیل

۳) ارسال ایمیل به آدرس خودتان. به عنوان مثال، اگر آدرس ایمیل شما [email protected] باشد، همان ایمیل را در جعبه “To” تایپ کنید.

پوشه inbox در جیمیل

۴) انجام شد. شما می توانید فایل را در صندوق ورودی خود مشاهده کنید و آن را به شکلی که دوست دارید سازماندهی یا بایگانی کنید. شما می توانید با وارد شدن به Gmail از هر مرورگر وب به فایل های خود دسترسی پیدا کنید.

در این پست کوتاه به صورت تصویری استفاده از جیمیل برای ذخیره سازی داده های شخصی را به شما آموزش دادیم تا بتوانید اطلاعات مهم و ضروری خود را همیشه همراهتان داشته باشید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید