نحوه استفاده از نرم افزار الکسا در گوشی موبایل

نحوه استفاده از برنامه الکسا

این مقاله به شما می آموزد که چگونه از برنامه Alexa در iPhone یا Android گوشی خود استفاده کنید. شما ممکن است قبلا برنامه Alexa را برای راه اندازی Echo خود یا تنظیمات آن سفارشی استفاده کرده باشید، اما برنامه Alexa را می توانید برای برقراری تماس و پیام های الکسا، کنترل پخش موسیقی، و نیز جزئیات بیشتر برای سوالاتی که از Alexa بپرسید، استفاده کنید.

 

نحوه استفاده از نرم افزار الکسا در گوشی موبایل
1. برنامه الکسا را باز کنید این برنامه ای است که شبیه یک حباب گفتار آبی با یک طرح سفید است.
اگر قبلا انجام نداده اید، می توانید برنامه Alexa را بر روی گوشی Android خود از فروشگاه Google Play یا آی فون خود از فروشگاه App دانلود کنید، سپس با آدرس ایمیل و رمز عبور حساب کاربری آمازون وارد شوید.

نحوه استفاده از نرم افزار الکسا در گوشی موبایل
2. سوالات اخیر را مرور کنید هنگامی که برنامه را باز میکنید، به صفحه اصلی منتقل می شوید که در آن شما می توانید یک «کارت» برای تازه ترین سوالاتی که از Alexa پرسیدید را ببینید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد سؤال شما وجود دارد، می توانید آن را در اینجا مشاهده کنید یا روی یک پیوند روی کارت کلیک کنید تا بیشتر ببینید. اطلاعات اضافی نمایش داده شده بر روی کارت ها بسته به سؤال متفاوت است:
“الکسا، هوا چیه؟” این کارت اطلاعات هوای دقیقتری از جمله پیش بینی پنج روزه را دارد.
“الکسا، چطور راکت ها انجام دادند؟” این کارت نمایش نقاط ضعف از سه ماه و جزئیات زمانی که بازی بعدی برنامه ریزی شده است.

 

نحوه استفاده از نرم افزار الکسا در گوشی موبایل
3. برای مشاهده فهرست های بیشتر، ☰ را ضربه بزنید. این نماد سه لایه در گوشه سمت چپ صفحه نمایش است. این منوی اصلی برای برنامه Alexa در سمت چپ صفحه نمایش را باز می کند. این گزینه چند گزینه ای برای نمایش تنظیمات بیشتر ارائه می دهد:
روی «فهرستها» کلیک کنید تا کارهای خود را از لیست کارهایتان لغو کنید یا در هنگام رفتن به فروشگاه نگاهی به فهرست خواروبار خود داشته باشید.
روی «یادآوری ها و هشدارها» کلیک کنید تا در یادآوری های جدید اضافه شوند، به آلارم های فعال نگاه کنید و حجم و صداهای خود را مدیریت کنید و شمارش معکوس را از تایمر فعال خود مشاهده کنید که اگر بخواهید از این صفحه می توانید مکث کنید.
روی «روالیتها» ضربه بزنید تا توابع مختلف الکسا را به یک فرمان تک صدا ترکیب کنید. (به عنوان مثال، روشن کردن چراغ های فعال الکسا خود را روشن و شنیدن یک گزارش ترافیک زمانی که شما می گویند، “الکسا، صبح بخیر”)
روی «مهارتها» ضربه بزنید تا به «مهارتهای خود» در گوشه سمت راست بالا بروید و یا از طریق فروشگاه مهارت به مرور یا جستجو بروید یا مهارتهای خود را مدیریت کنید.

نحوه استفاده از نرم افزار الکسا در گوشی موبایل
4. برای ارسال و دریافت پیام های الکسا روی نماد پیام ها ضربه بزنید. به نظر می رسد حباب سخنرانی در پایین صفحه است. پس از وارد کردن مخاطبین، می توانید پیام های متنی یا صوتی ارسال کنید و به دیگر کاربران الکسا تلفن کنید که آنها در تلفن خود یا به طور مستقیم از دستگاه Alexa خود دریافت می کنند.
برای شروع مکالمه یا تماس جدید، روی نماد مخاطبین ضربه بزنید. به نظر می رسد یک فرد در گوشه سمت راست بالا می باشد.

نحوه استفاده از نرم افزار الکسا در گوشی موبایل
5. نماد موسیقی را برای کنترل پخش صوتی ضربه بزنید. این آیکون به نظر می رسد مانند 3 میله عمودی (مانند اکولایزر) در پایین صفحه است.
هنگامی که موسیقی در حال پخش است، می توانید تصویر آلبوم، عنوان آهنگ، آلبوم و هنرمند را مشاهده کنید، همچنین کنترل هایی را برای پخش / مکث، جست و خیز، زدن و تکرار انجام دهید. برای رفتن از طریق «صف»، یک آهنگ متفاوت از آلبوم فعلی را انتخاب کنید.
برای پادکست ها، شما می توانید اطلاعات مربوط به پادکست و پخش / مکث را مشاهده کنید. روی «صف» در بالای صفحه کلیک کنید تا از طریق آن حرکت کنید و قسمت پیشین پادکست را انتخاب کنید.
برای یک کتاب قابل شنیدن، می توانید اطلاعات مربوط به کتاب را مشاهده کنید، پخش / مکث، 30 ثانیه به عقب یا جلو بروید و از فصل جاری جستجو کنید.
هنگامی که الکسا کتابی از Kindle را میخواند، شما کنترلهای مشابهی با یک کتاب قابل شنیدن دارید، به جز اینکه شما نمیتوانید به یک نقطه دیگر در فصل بپردازید.
برای مشاهده یک لیست از تمام موسیقی، پادکست ها و کتاب های صوتی که بازی کرده اید، در «گوشه بالا سمت راست» روی «تاریخ» ضربه بزنید. این امر در صورتی مفید خواهد بود که شما گوش دادن به آهنگ های مخفی شده را داشته باشید و می خواهید نام یک آهنگ که بازی کرده اید را پیدا کنید یا دوباره آن را بازی کنید.

نحوه استفاده از نرم افزار الکسا در گوشی موبایل
6. نماد الکسا برای پرسش از الکسا، روی ان ضربه بزنید. در حال حاضر، این تنها در آخرین نسخه برنامه آندروید کار می کند، اما پشتیبانی آیفون به زودی اضافه شده است. نماد الکسا مانند یک حباب سخنرانی با آیکون آبی به نظر می رسد و در وسط قسمت پایین صفحه قرار دارد. در حالی که تایمرها، هشدارها و صدا را نمی توان هنگام استفاده از الکسا از برنامه الکسا تنظیم کرد، اکثر سوالات دیگر درست کار می کنند. فقط به آیکون الکسا بجای گفتن کلمه “الکسا” ضربه بزنید.

 

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.