کارت ویزیت در کسب و کار
کارت ویزیت در کسب و کار
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

اگر بخواهیم موفقیت و فروش خوبی در کسب و کار مان باشد باید این ابزار ها را بخوبی استفاده نماییم. استفاده از کارت ویزیت خود آدابی دارد که باید به آن توجه شود. زیرا اگر همین ابزار به ظاهر ساده  اگر با دقت مورد استفاده قرار نگیرد می تواند بازتاب منفی داشته باشد و اثرات معکوس بر کسب وکار ما داشته باشد.

یک کارت با طرحی جذاب، ترکیب رنگی مناسب و داشتن اطلاعات ضروری می‌تواند ابزار تبلیغاتی مؤثری برای شرکت‌های مختلف تولیدی و خدماتی باشد، و زمانی که این شرکت‌ها کارت ویزیت خود را به اشتراک می‌گذارند در واقع از ساده‌ترین و عین حال مؤثرترین ابزار برای تبلیغ فعالیت‌های خود استفاده می‌کنند. امروزه طراحی و چاپ با وجود بهره‌مندی از طراحان خلاق و دستگاه‌های پیشرفته و روش‌های چاپ گوناگون شکل تازه‌ای به خود گرفته است.

این طرح یک کارت کوچک چاپ‌شده است که نام شخص یا کسب و کاری خاص، عنوان شغل و اطلاعات تماس بر روی آن به نمایش گذاشته می‌شود و به منظور معرفی و در مواردی تبلیغ رسمی آن شخص یا کسب و کار به کار گرفته می‌شود.

اما در طراحی کارت ویزیت لایه باز خود حتما باید یک سری نکات رو رعایت کنید. در زیر مواردی را اشاره می کنیم.

معمولا رسم بر این است که وقتی افراد می خواهند یک کارت ویزیت طراحی نمایند نزد یک طراح رفته و به ایشان می گویند که یک طرح کارت برای آنها چاپ کند. طراح هم یک سری مشخصات از ما می گیرد مانند: نام کسب وکار، آرم، آدرس و شماره تلفن و بعد با استفاده از طرح های آماده ای که دارد یک طرح یا چند طرح می زند و ما نیز یکی را انتخاب می کنیم و ایشان هم آن را چاپ می کند.بعنوان مثال طراح برای طراحی کارت ویزیت مشاور املاک از المان ها، تصاویر مربوط به املاک استفاده می کند.

 

شناخت انواع مختلف کارتهای ویزیت از سوی شما باعث می‌شود تا بتوانید تصمیم بگیرید که مطابق سلایق مشتریانتان چه نوع کارت ویزیتی را باید انتخاب نمایید. به عنوان مثال اگر بیمه گر هستید باید سعی کنید یک کارت ویزیت بیمه زیبا و مناسب خود انتخاب نمایید که با دوام باشد.

توجه داشته باشد که هرچه کارت طراحی شده بهتر باشد و چاپ آن نیز با کیفیت باشد تاثیر بسزایی در جذب مخاطب خواهد داشت.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید