استفاده از ریمل خشک شده (ترفند استفاده دوباره از ریمل خشک شده)

ترفند استفاده از ریمل خشک شده

برای همه ما پیش آمده است که ریمل خشک شده ای بر روی میز آرایش خود داشته باشیم که ماه‌هاست گرد و خاک می‌خورد. بیشتر اوقات تنها چاره‌ی باقیمانده دور انداختن آن است، اما روش‌هایی نیز برای استفاده مجدد از ریمل خشک شده وجود دارند. در این مقاله سعی شده بهترین راههای استفاده از ریمل خشک شده را به شما معرفی کنیم.

اگر در اینترنت روش‌هایی برای استفاده از ریمل خشک شده را سرچ کنید، مقالاتی مملو از روش‌های گوناگون را خواهید یافت که کمی گیج‌کننده هستند. چیزی که شما بدان نیاز دارید بهترین و موثرترین روش استفاده دوباره از ریمل خشک شده است. بنابراین، بعد از سعی و خطاهای بسیار، این مقاله گردآوری شد؛ بهترین و موثرترین روش استفاده از ریمل خشک شده! با ما باشید.

نحوه استفاده از ریمل خشک شده

اجازه دهید بدون هیچ توضیح اضافی روش را برای شما توضیح دهم. بهترین روش برای استفاده از ریمل خشک شده به این ترتیب است:

  1.     5 قطره از قطره چشمی به ریمل خشک شده اضافه کنید.
  2.     برس را داخل تیوب ریمل به حالت چرخشی بچرخانید.

همین!

استفاده مجدد از ریمل خشک شده

اکنون، ممکن است این مشکل برای شما پیش آید که با افزودن این مقدار قطره چشم ریمل خشک شده همچنان قابل استفاده نباشد. اگر این چنین است، شما می‌توانید دو مرحله دیگر یعنی مراحل 3 و 4 را نیز به این روش اضافه کنید: قلمو را پاک کنید و تیوب ریمل را در آب گرم فرو ببرید.

حال که با روند کلی کار آشنا شدید، در ادامه هر یک از این مراحل را با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد.

گام 1: اضافه کردن 5 قطرا از قطره چشمی، هر بار یک قطره

در ابتدا، یک قطره چشمی بخرید (فرقی نمی‌کند چه نوع قطره چشمی) و 5 قطره از آن را داخل تیوب ریمل خشک شده بریزید.

ترفند. اگر هر 5 قطره را یکدفعه به ریمل اضافه کنید، کثیف‌کاری می‌شود. بهتر است هر بار یک قطره به آن اضافه کنید و با قلمو یا برس ریمل مایع را به سمت پایین تیوب هدایت کنید و سپس قطره بعدی را اضافه نمایید.

اگر با اضافه کردن 5 قطره، ریمل خشک شده شما همچنان قابل استفاده نیست، بعد از اتمام همه مراحل 3 الی 4 قطره دیگر به آن اضافه کنید.

گام 2: برس را داخل تیوب به حالت چرخشی بچرخانید

حال که کمی مایع به داخل تیوب ریمل اضافه کرده‌اید، باید آن را با ماده‌ی اصلی مخلوط کنید. برای انجام این کار، برس را داخل تیوب یک دقیقه یا بیشتر به حالت چرخشی بچرخانید.

هرگز برس را داخل تیوب ریمل بالا و پایین نکنید زیرا اینکار موجب می‌شود هوا وارد ریمل شده و خشک شدن ریمل را تسریع می‌بخشد.

گام 3: در صورت نیاز برس یا قلمو ریمل را پاک کنید

پس از اتمام دو گام اول، ممکن است مشاهده کنید که نتیجه‌ی کار رضایت‌بخش نیست و بخش‌های خشک ریمل بر روی برس باقی مانده است. برای خلاص شدن از شر این مشکل، یک دستمال کاغذی بردارید و تمام مواد اضافی خشک شده بر روی برس را پاک کنید. بعد از انجام این کار، با فرو کردن برس داخل ریمل و در آوردن آن همه‌چیز بهتر به نظر می‌آید.

ترفند استفاده از ریمل خشک شدهگام 4: در صورت نیاز تیوب ریمل خشک شده را داخل یک فنجان آب گرم فرو ببرید

اگر مدت زمان زیادی از خشکی ریمل گذشته باشد، ممکن است اضافه کردن قطره چشمی و هم زدن آن برای استفاده مجدد از ریمل کافی نباشد. در اینصورت، توصیه‌ی ما این است که تیوب ریمل را به مدت 1 دقیقه در آب گرم فرو ببرید. سپس، یکبار دیگر برس را داخل تیوب به حالت چرخشی بچرخانید. این تغییر دما موجب می‌شود تا قطره چشمی و ماده‌ی اصلی بهتر با همدیگر ترکیب شوند.

همچنین بخوانید: معرفی انواع خط چشم

استفاده دوباره از ریمل خشک شده

برای من، این روش کار بسیار موثر و کارساز بود. و من متوجه شدم که به این ترتیب نتیجه‌ی نهایی عملکرد بسیار بهتری نسبت به قبل دارد. هورا!

ما به فهرستی از 20 روش برای سعی و خطا نیاز نداریم، بلکه تنها یک روش کارآمد برای برای استفاده از ریمل خشک شده کافی است. امیدوارم از این روش ارائه شده برای استفاده از ریمل خشک شده نهایت لذت را ببرید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.