بیوگرافی وینیسیوس جونیور (سن، همسر، قد و وزن، دوستی با نیمار)

اطلاعات کامل در مورد بیوگرافی وینیسیوس جونیور بازیکن برزیلی تیم رئال مادرید و ناگفته هایی از زندگی شخصی و دوست دختر او را بخوانید.

در این مقاله، با بیوگرافی وینیسیوس جونیور آشنا می شویم. بازیکنی که علیرغم جوانی پیشرفت خوبی داشته است و در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی می کند. نگاهی دقیق تر به بیوگرافی وینیسیوس جونیور شامل اطلاعات کلی، داستان زندگی، سبک بازی و آمار حرفه ای او است. وینیسیوس ژوزه پایشائو دِ الیویرا جونیور که با نام مستعار وینیسیوس جونیور شناخته می شود یک فوتبالیست مشهور برزیلی است که در حال حاضر برای تیم باشگاهی رئال مادرید در لالیگا بازی می کند.

این بازیکن 177 سانتیمتری در پست مهاجم بازی می کند، علیرغم سن کم به یکی از موفق ترین بازیکنان برزیل تبدیل شده است. بسیاری از منتقدان او را نیمار جوان می نامند. در ادامه این مقاله از مینویسم، ما جزئیات بیشتری را در مورد بیوگرافی وینیسیوس جونیور یکی از ۱۰۰ فوتبالیست گران تاریخ فوتبال جهان به شما ارائه می دهیم.

لطفا با ما همراه باشید.

بیوگرافی وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور از زمان انتقالش از تیم باشگاهی فلامینگو به رئال مادرید در بازی های رسمی زیادی سرکت کرده است. او همچنین موفق شد اولین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا را مقابل ویکتوریا پلزن زیر نظر سانتیاگو سولاری انجام دهد و پنجمین گل تیم را تنها 5 دقیقه بعد از ورود به بازی به ثمر رساند و مستقیماً در خلق آن موقعیت نقش داشت.

زندگینامه وینیسیوس جونیور

وینیسیوس جونیور سه سال پیش به عنوان یک پدیده جوان از برزیل به رئال مادرید آمد و خود را به عنوان یکی از آینده دارترین فوتبالیست های جوان معرفی نمود. او ادعا کرد که پیشنهادهایی از بارسلونا نیز داشته است، اما به دلایل گوناگون به پایتخت اسپانیا و تیم رئال مادرید منتقل شد.

او گفت: «هم رئال مادرید و هم بارسلونا پیشنهاداتی را برای خرید من ارائه کردند و من فقط سه روز فرصت داشتم در مورد آینده ام تصمیم بگیرم.»

هرآنچه باید در مورد وینیسیوس جونیور بدانید!

در این بخش می خواهیم بیشتر در مورد بیوگرافی وینیسیوس جونیور این بازیکن فوتبال بدانیم. او گفت، من همیشه دوست داشتم برای بزرگ ترین باشگاه فوتبال جهان بازی کنم، به همین خاطر رئال مادرید را انتخاب کردم. والدین او شرایط هر دو باشگاه را بررسی کردند و در نهایت رئال مادرید را ترجیح دادند. این همان چیزی بود که در گذشته آرزویش را داشتم و احساس می کنم پروژه آن ها برای من بهتر بود.

رئال مادرید فرصت های زیادی را برای فوتبالیست های جوانی مانند من ارائه می دهد و در آن زمان باشگاه موفقیت خارق العاده ای را در لیگ قهرمانان اروپا پشت سر می گذاشت.

البته، وینیسیوس به دلیل جوان بودن فرصت زیادی برای پیشرفت دارد و قطعا هدف اول او رسیدن به پیراهن تیم ملی است و باعث می شود او هر روز به پیشرفت خود ادامه دهد. در سن پایین، او می تواند از تجربه و توصیه های بازیکنان باتجربه رئال مادرید بیاموزد.

وینیسیوس جونیور همیشه نیمار را به عنوان الگو خود معرفی می کند و همیشه به فرصت بازی با او در تیم ملی فوتبال برزیل افتخار می کند. البته، شایان ذکر است که بازیکنان برزیلی مانند نیمار و وینی با مشکلات نژادپرستانه مواجه هستند. این اتفاق برای وینی در لالیگا رخ نداده است، اما برای سایر بازیکنان شاغل در لالیگا این اتفاق افتاده است؛ خود نیمار بارها با این مشکل روبرو بوده است.

عکس وینیسیوس جونیور و نیمار

او سعی می کند به این موضوع اهمیتی ندهد و هم در داخل زمین و هم بیرون از آن رفتار حرفه ای داشته باشد. وینیسیوس می گوید وقتی برای رئال مادرید بازی می کنید باید منتظر انتقادات باشید. وینیسیوس جونیور می گوید: «زمانی که برای بزرگ ترین باشگاه جهان بازی می کنید، باید منتظر انتقاد باشید.» این بازیکن برزیلی تمام سعی خود را می کند تا جایگاه خود را در تیم اصلی رئال مادرید حفظ کند.

آیا باید به کسی که دوستش دارم فکر کنم؟ او گفت، خانواده و مارسلو و کاسمیرو که در باشگاه او را در مسیر درست هدایت می کنند. این ها همه بخشی از بازی در بزرگ ترین باشگاه فوتبال جهان هستند.

به تازگی، عکسی از کریم بنزما در رسانه ها منتشر شد که از مندی می خواست به وینیسیوس پاس ندهد. وینیسیوس می گوید: «من رابطه خوبی با کریم بنزما و لوکاس واسکز دارم. من خارج از زمین بازی با آن ها زیاد صحبت می کنم. رابطه من با لوکا مودریچ نیز بسیار خوب است و موقع ناهار کنار او می نشینم.»

قبل از آمدن به رئال مادرید، وینی 69 بازی برای تیم قبلی خود یعنی فلامینگو انجام داد و اعلام کرد که قصد دارد روزی به آن تیم بازگردد. او می گوید:‌ «من مطمئنم که در آینده ای دور به فلامینگو بازخواهم گشت تا آنچه را که باشگاه لیاقتش را دارد در اختیار آن ها قرار دهم.»

اطلاعات کلی در مورد وینیسیوس جونیور

بیایید اطلاعات کلی در مورد وینیسیوس جونیور این بازیکن موفق و جوان را بررسی کنیم. ما اطلاعاتی را جمع آوری کرده ایم که بسیاری از جنبه های زندگی وینیسیوس جونیور را آشکار می کند.

وینیسیوس جونیور بیو

نام کاملوینیسیوس ژوزه پایشائو دِ الیویرا جونیور
حرفهفوتبالیست حرفه ای

مشخصات فیزیکی وینیسیوس

وزن73 کیلوگرم
قد1.76 متر
رنگ چشممشکی
رنگ مومشکی

اطلاعات فوتبال وینیسیوس

پستوینگر
شماره پیراهن وینیسیوس جونیور20

تاریخ تولد و اطلاعات شخصی

تاریخ تولد12 جولای 2000
محل تولدسائو گونسالو، برزیل
ملیتبرزیل
دینمسیحی

اوایل زندگی و کودکی وینیسیوس

او متولد 12 جولای سال 2000 است. او در سائو گونسالو در برزیل متولد شد. دوران کودکی وینیسیوس جونیور با علاقه به فوتبال سپری شد و همین امر باعث شد تا والدین او را در یک مدرسه فوتبال ثبت نام کنند.

اینگونه بود که وینی در سال 2005 به تیم باشگاهی فلامینگو پیوست، در حالی که تنها 5 سال داشت و همین موضوع باعث شد که به درس و مدرسه کمتر علاقه داشته باشد و در نهایت در 15 سالگی ترک تحصیل کرد. و تمام وقت فوتبال بازی کرد.

مشخصات وینیسیوس جونیور

همانطور که گفته شد، وینیسیوس در سال 2005 به تیم باشگاهی فلامینگو پیوست و در سال 2016 قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد. اما درخشش او در این باشگاه و نیز تیم ملی برزیل باعث شد تا باشگاه های مطرح زیادی از جمله رئال مادرید و بارسلونا خواهان به خدمت گرفتن او باشند. در نهایت، در یک دوئل جذاب و حساس رئال مادرید توانست در سال 2018 با او قرارداد ببندد. وینیسیوس جونیور نیز با قراردادی 46 میلیون یورویی با رئال مادرید به کهکشانی ها پیوست.

وینی در خانواده ای فقیر بدنیا آمد و دو برادر و یک خواهر دارد. دوران کودکی او بیشتر با بازی کردن با گوشی یا بازی های کامپیوتری سپری شده است. جالب تر این است که در بازی های ویدئویی او بیشتر تیم بارسلونا را انتخاب می کرد.

البته باید اضافه کرد که وینیسیوس بیشتر وقت خود را بیرون از خانه می گذراند و فقط برای غذا خوردن، خوابیدن و بازی های ویدیویی به خانه می آمد.

او پس از بازی برای تیم های دیگر همانطور که در این مقاله ذکر شد، در نهایت به عنوان گران ترین بازیکن زیر 18 سال به رئال مادرید پیوست.

سبک بازی وینیسیوس جونیور

عکس های وینیسیوس جونیور

سبک بازی وینیسیوس به گونه ای است که دوست دارد توپ را به سمت دروازه حریف ببرد و کمتر پاس می دهد. او بیشتر تمایل به دریبل زدن دارد و کمتر پاس می دهد. البته این بدان معنی نیست که هرگز پاس نمی دهد.

دلیل آن واضح است. او در طی مدتی که زیر نظر زیدان کار کرده است، تغییر چندان در سبک بازی خود ایجاد نکرده است. او همچنان به دریبل زدن ادامه می دهد، اما به عنوان مهاجم رئال مادرید انتظارات از او زیاد است و او قدرت تمام کنندگی لازم را ندارد. البته، سابقه گلزنی در ال کلاسیکو را دارد، اما ما در مورد کلیت سبک بازی او صحبت می کنیم.

در بازی هایی که به او فضا داده نمی شود، کیفیت بازی او به طور قابل توجهی کاهش می یابد زیرا او برای دریبل زدن و عبور از مدافعان با سرعت خود نیاز به فضا دارد. این ویژگی سرعت و دریبل زدن بیشتر در فوتبالیست های برزیلی مانند روبینیو، رونالدینیو، نیمار، داگلاس کاستا و سایر بازیکنان این سبک دیده می شود، اما وینی به دلیل قدرت تمام کنندگی ضعیف به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. او جوان است و می تواند این مشکل را اصلاح کند، اما در طی دوران حضورش در رئال مادرید تغییر زیادی در او دیده نمی شود.

وینی به دلیل سن کمش در لیست پسر طلایی سال قرار دارد اما این عنوان را کسب نکرده است.

این جایزه به بازیکنان زیر 21 سالی داده می شود که بیشترین تاثیر را روی تیم خود دارند.

خوشحالی بعد از گل وینیسیوس جونیور چگونه است؟

وینیسیوس جونیور بعد از بازی از رونالدو تعریف کرد و در رسانه های اجتماعی از او به عنوان الگو خود یاد برد. خوشحالی بعد از گل وینی در بیشتر بازی های شبیه به کریستیانو رونالدو است. او کریستیانو را به عنوان الگوی خود معرفی می کند و به همین دلیل شبیه به او خوشحالی می کند.

البته، همانطور که قبلا گفتیم، او باید توانایی گلزنی خود را تقویت کند که با استعداد و تلاشی که دارد می تواند به این مهم دست یابد.

وینیسیوس جونیور در بیرون از زمین بازی

در تاریخ 3 سپتامبر سال 2019، وینیسیوس اولین فیلم خود را در کانال یوتیوبی خود با عنوان «Vini Jr» منتشر کرد. او کانال خود را اینگونه توضیح می دهد: «فوتبال، آشنایی، خانواده، همه از بهترین ها به روشی خاص – گستاخانه و لذت بخش مانند خود وینی.»

هر هفته فیلمی در این کانال منتشر می شود و بسیاری از آن راضی هستند. او فیلم های مرتبط با بازی ها و فوتبال را پست می کند. در تاریخ 8 اکتبر سال 2020، او تازه ترین مستند خود را با عنوان «Vini For Real» در اینستاگرام منتشر کرد.

این مستند شامل هشت فصل بود که هر فصل بخشی از داستان زندگی وینیسیوس جونیور را از دوران ابتدایی تا پیوستن به باشگاه فلامینگو و در نهایت انتقال به رئال مادرید نشان می داد. در ادامه این مقاله، ما اطلاعاتی را در مورد زندگی شخصی و حرفه ای او ارائه می دهیم.

زندگی شخصی و همسر وینیسیوس جونیور

ماریا خولیا مازالی
ماریا خولیا مازالی

وینیسیوس جونیور پدیده برزیلی رئال مادرید سعی می کند چیز زیادی از زندگی شخصی خود را فاش نکند. یک سال پیش، اخباری مبنی بر رابطه او با مدل برزیلی منتشر شد و حالا به نظر می رسد که رابطه آن ها جدی شده است.

در ماه مارس، گزارش شد که وینیسیوس یک رابطه عاشقانه با ماریا خولیا مازالی، وبلاگ نویس 23 ساله برزیلی را آغاز کرده است. این زن به لطف میزبانی یک برنامه تلویزیونی برزیلی مشهور شد. وینی در آن زمان در حال بهبودی از مصدومیت خود بود.

البته هیچ خبری از این رابطه فاش نشده است، اما دیده شد که وینی برای این دختر یک کامنت صمیمانه نوشته است. هیچ خبری از این دختر در پست‌های اینستاگرام وجود ندارد ولی اگر چیزی نیز بود او ترجیح داد که دنبالش را نگیرد.

خانواده، فرزندان و روابط وینیسیوس جونیور

همانطور که قبلا گفته شد، وینیسیوس دو برادر و یک خواهر دارد. از روابط او اطلاعات چندانی در دسترس نیست. هنوز هیچ فرزندی ندارد. البته جوان است و عجله ای ندارد.

وینیسیوس جونیور وفعایلت های بشردوستانه

از فعالیت های بشردوستانه و خیرخواهانه او هیچ اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما می توان به این نکته اشاره کرد که او این فعالیت ها را عمومی نمی کند. به هر صورت اطلاعات دقیقی در اینباره وجود ندارد.

مشکلات قانونی وینیسیوس جونیور

با توجه به سن کم وینیسیوس و شخصیت لطیف او، چه در زمین و چه در خارج از زمین، تاکنون هیچ چیز خاصی در مورد او منتشر نشده است و مانند بسیاری از هم تیمی هایش تمرین می کند و تمرکزش روی فوتبال است و هیاهو به پا نکرده است.

آمار دوران حرفه ای وینیسیوس

وینی در فصل های 2017-2018 در 69 بازی برای فلامینگو حضور داشت و 14 گل به ثمر رسانده است. در فصل 2018 – 2019، 5 بازی برای تیم جوانان رئال مادرید انجام داد و 4 گل به ثمر رساند و در همان سال به تیم اصلی راه یافت و در 94 بازی 12 گل برای رئال مادرید به ثمر رساند.

او در دوران حرفه ای خود 168 بازی انجام داده و 30 گل به ثمر رسانده است.

باشگاه ها

همانطور که در بخش های قبل توضیح داده شد، آمار مربوط به دوران حرفه ای در باشگاه های مختلف آورده شده است. البته از آنجایی که جوان است، انتظار نمی رود بیشتر از این گل به ثمر رسانده باشد، اما همانطور که گفته شد منتقدان از آمار گلزنی او انتقاد می کنند. او بسیار کم پاس می دهد و این موضوع برای هواداران تیم برزیل بسیار آزاردهنده است. اما این امکان وجود دارد که او خود را اصلاح کند و در این زمینه پیشرفت نماید.

فوتبال ملی

از آنجایی که تازه به تیم ملی دعوت شده و هنوز جوان است و بازیکنان زیادی در این پست برای تیم ملی برزیل در دسترس هستند، جایگاه او هنوز ثابت نشده و فرصت چندانی برای بازی کردن نداشته است. در کارنامه فوتبالی اش تاکنون یک بازی ملی ثبت شده که بدون گلزنی بوده است.

اولین گل او با پیراهن تیم برزیل بسیار خاص و باشکوه خواهد بود و به نظر می رسد که طولی نمی کشد که به این مهم دست یابد.

افتخارات ورزشی وینیسیوس جونیور

بیوگرافی و عکس های وینیسیوس جونیور

رئال مادرید

  • لالیگا: 2019–2020
  • سوپرکاپ اسپانیا: 20919–2020
  • جام باشگاه های جهان فیفا: 2018

برزیل زیر 15 سال

  • قهرمانی زیر 15 سال آمریکای جنوبی: 2015

برزیل زیر 17 سال

  • قهرمانی زیر 17 سال آمریکای جنوبی: 2017

شخصی

  • بهترین وینگر چپ کوپا سائوپائولو د فوتبول جونیور: 2017
  • بهترین بازیکن قهرمانی زیر 17 سال آمریکای جنوبی: 2017
  • بهترین گلزن قهرمانی زیر 17 سال آمریکای جنوبی: 2017

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.