راه های تشکر و قدردانی از همسر

روش های تشکر از همسر

در این پست 10 روش فوق العاده برای قدردانی بیشتر از همسرتان را بخوانید.

در هیاهوی زندگی روزمره، مردم فراموش می کنند از شریک زندگی خود برای کارهای بی شماری که انجام می دهند تشکر کنند. آن ها در طول زندگی، فداکاری های متعددی انجام داده اند، مشکلاتی را از بین برده اند یا از محدوده راحتی خود خارج شده اند.
چیزی که ما متوجه آن نمی شویم این است که ابراز سپاسگزاری برای هر دو شریک رابطه مفید است. محققان از قدردانی به عنوان یک تقویت کننده برای روابط عاشقانه یاد می کنند. اگر در یافتن راههای تشکر از همسر مردد هستید خواندن این نوشته به شما توصیه می شود.

10 روش ساده برای قدردانی بیشتر از همسرتان!

 • با صدای بلند تشکر کنید.
  گفتن تشکر خیلی ساده به نظر می رسد، اما گاهی اوقات سخت می شود. سپاسگزاری برای چیزهای کوچک به همسرتان کمک می کند تا احساس قدردانی بیشتری داشته باشد و به شما کمک می کند تا عشق و قدردانی بیشتری نسبت به آنها احساس کنید. بنابراین دفعه بعد که همسرتان کاری برای شما انجام می دهد ، هرچقدر هم که کوچک باشد، حتما از آن شما تشکر کنید.
 • یک یادداشت عاشقانه بنویسید.
  برای تشکر و قدردانی از همسر لازم نیست کارهای خارق العاده انجام دهید. آیا تا به حال یادداشت های عاشقانه نوشته اید؟ آیا تا به حال پیامک های عاشقانه شاد ارسال کرده اید؟
  مطمئنا اکثر افراد در برهه ای از رابطه خود یادداشت یا پیامک عاشقانه برای همسرتان ارسال کرده اید. اما اکنون که ازدواج کرده اید ، زندگی می تواند به نوعی دیوانه شود و ما فراموش می کنیم این کار را انجام دهیم. امروز همسر خود را با یک یادداشت عاشقانه دست نویس از قلب شگفت زده کنید. چه کسی عاشق یک نامه عاشقانه دست نویس نیست ؟! و چه کسی عاشق شگفتی ها نیست ؟!
 • به همسرتان استراحت دهید.
  آیا تا به حال احساس کرده اید که گاهی خیلی کار میکنید و لیست کارهای شما برای همیشه طولانی است؟ استراحت دادن به همسرتان از هر چیزی که بیشترین استرس را برای او ایجاد می کند نشان می دهد که چقدر به او اهمیت می دهید. بنابراین زمانی را برای استراحت به همسرتان اختصاص بدهید تا با این راه بابت کار روزانه ای که انجام می دهند قدردانی کنید!
 • غذای مورد علاقه آنها را درست کنید.
  راه دیگری که می توانید از همسرتان بیشتر قدردانی کنید آشپزی است! آنها می گویند بهترین راه برای رسیدن به قلب مرد از طریق شکم اوست. من فکر می کنم این برای زنان نیز صادق است. زنها ازینکه مردها در آشپزی به آنها کمک کنید احساس خوبی خواهند داشت. تهیه غذای مورد علاقه همسرتان علاوه بر اینکه یک روش تشکر و قدردانی از همسر است یک روش خاص برای نشان دادن این است که در طول روز به آنها فکر می کنید.
 • با فرزندان خود درباره همسر خود صحبت کنید
  هر کودکی دوست دارد بداند والدینش یکدیگر را دوست دارند. بنابراین به فرزندان خود بگویید که همسرتان چقدر عالی است و به آنها یاد دهید که از آنها قدردانی کنند.

راههای تشکر و قدردانی از همسر

 • به یک قرار عاشقانه بروید
  در بهبهه ی زندگی حتما روزی را برای خود و همسرتان برای داشتن یک قرار عاشقانه در نظر بگیرید. مهم نیست که چه کار می کنید، یا کجا میروید. مهم کنار هم بودن است.گذراندن وقت و زمانی اختصاصی کنار هم به تقویت رابطه کمک میکند.
  میتواند برنامه ریزی شام باشد یا دیدن فیلم یا قدم زدن. برای اینکه قرار ملاقات شما عاشقانه باشد ، به این معنی نیست که باید گران باشد. با این کار قدردان زحمات هم باشید
 • دریافت هدیه
  ساده ترین راه برای تشکر و قدردانی از همسر هدیه دادن است. هدیه یک راه عالی برای نشان دادن میزان قدردانی از همسرتان است! بنابراین با خرید حتی یک شاخه گل یا خوراکی مورد علاقه همسرتان  به او بگویید که چقدر دوستش دارید!
 • به دنبال موارد مثبت باشید.
  اگر واقعاً به دنبال راه هایی هستید که چگونه از همسرتان قدردانی کنید، دنبال نکات مثبت باشید.این یک راه عالی است! پس از مدت طولانی بودن با کسی، گاهی اوقات دیدن نکات مثبت سخت تر می شود. با بیان نقاط مثبت همسرتان از او قدردانی کنید.
 • به موفقیت آنها در کارها اهمیت بدهید.
  هر کدام ما هر روز برای یکدیگر فداکاری می کنیم. بعضی روزها ما فداکاری های بزرگتری نسبت به همسرمان انجام می دهیم. این مهم است که بدانید همسرتان از همه فداکاری هایی که در ازدواج خود می کنید قدردانی می کند. پس به آنها بگویید! به همسرتان نشان بدهید که از فداکاری هایی که او انجام می دهد قدردانی می کنید.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.