بارزترین نقاط ضعف متولدین هر ماه را بشناسید!

ماه و روز تولد افراد میتواند نشانه هایی از شخصیت و نقاط ضعف و قوت آن ها را تا حدودی نشان دهد. مثلا میگویند متولدین فلان ماه افراد بسیار حساس و احساسی هستند و یا مثلا افراد متولدین فلان ماه دمدمی مزاج و عصبی هستند. این خصوصیات هم شامل نقاط ضعف و هم شامل نقاط قوت میشود. در این نوشته می خواهیم روی نقاط ضعف متولدین ماه ها تمرکز کنیم و بگوییم متولدین ماه های مختلف چه نقاط ضعفی دارند و در برابر چه کارها یا رفتارهایی ناراحت می شوند و به اصطلاح از خودشان نقطه ضعف نشان می دهند. برای خواندن این اطلاعات جالب با مینویسم همراه شوید.

نقطه ضعف متولدین هر ماه چیست؟

هیچ وقت کسی نمیتواند بگوید متولدین فلان ماه بهترین شخصیت را دارند و بهترین افراد هستند، چون این موضوع خیلی کلیشه ای و بی معنی است. هر فردی که در هر ماه سال متولد میشود هم دارای رفتار و اخلاق خوب است و هم بد و خوبی و بدی کسی را نمیتوان به ماهی که در آن متولد شده است نسبت داد. اما متولد شدن در ماه های مختلف نمیتواند خیلی هم بی تاثیر باشد و می تواند در به وجود آمدن خلق و خو و نقاط ضعف و قدرت هر فرد تاثیراتی بگذارد. در ادامه مطلب نقاط ضعف متولدین هر ماه را بررسی میکنیم.

نقاط ضعف متولدین فروردین

بارزترین نقطه ضعف متولدین فروردین ماه: توجه دیگران برای آن ها مهم است

متولدین ماه فروردین خیلی زود عصبی میشوند و خیلی دیر نیز میتوانند دوباره به آرامش برسند. متولدین فروردین ماه افرادی بلند پرواز هستند و همیشه برای رسیدن به اهدافشان بیش از اندازه حاضرند از اطرافیانشان بگذرند. خیلی کم پیش می آید که فروردین ماهی ها برای کسی دلسوزی کنند و با کسی همدردی کنند. در محیط کاری بسیار جدی هستند و برای پیش بردن منافع خودشان ممکن است برای اطرافیان قدم خاصی بر ندارند. از آن جایی که متولدین این ماه کمتر مهربانی و محبت به دیگران میکنند مشکلات دیگران نیز برایشان چندان اهمیتی ندارد. فروردین ماهی ها همیشه دوست دارند احساس بزرگی و ریاست کنند و مرکز توجه همه در یک جمع باشند.

نقطه ضعف متولدین اردیبهشت

بارزترین نقطه ضعف متولدین اردیبهشت ماه: حمایت نشدن

متولدین اردیبهشت ممکن است به ندرت عصبانی شوند و هنگامی که کارها مطابق خواست آنها انجام نمیگیرد اخم میکنند و عصبانی میشوند. اردیبهشت ماهی ها بسیار افرادی لجباز و سمج هستند و وقتی از چیزی ناراحت شوند به این سادگی آشتی نمیکنند. متولدین اردیبهشت خیلی بیش از اندازه خونسرد هستند جوری که بعضی وقت ها این خونسردی و ریلکس بودن حرص اطرافیانشان را در می آورد. اردیبهشت ماهی ها اعتماد به نفس بیش از اندازه ای دارند و همیشه دوست دارند نظرات خودشان را به بقیه تحمیل کنند و همه تابع حرف آنها باشند.

نقاط ضعف متولدین خرداد

بارزترین نقطه ضعف متولدین خرداد ماه: در برابر انتقاد نقطه ضعف دارند

خرداد ماه ها افرادی به شدت تنوع طلب هستند و اگر هروز کارهای تکراری و روزمره ای انجام دهند عصبی و بهانه گیر میشوند. خرداد ماهی ها بعضی وقت ها ممکن است به دو جور شخصیت تبدیل شوند. به همین خاطر نمیتوان در کنارشان تکلیف خودتان را بدانید و متوجه شوید از بودن در کنار شما چه میخواهند و خواسته هایشان از اطرافیانشان چیست و سخت میتوان فهمید چه واکنشی در لحظات مختلف از خودشان نشان میدهند.

نقطه ضعف های متولدین تیر

بارزترین نقطه ضعف متولدین تیر ماه: زود احساساتی می شوند

تیر ماهی ها معمولا بداخلاق هستند و در بیشتر اوقات حوصله سوال جواب دادن را ندارند و وقتی ازش آنها سوالی بپرسید در این مواقع با اخم جواب شما را میدهند. تیر ماهی ها وقتی بدخلق میشوند ممکن است از زمین و زمان بیزار باشند و غر بزنند. وقتی برایشان مشکلی پیش می آید تمام فکر آنها میشود آن مشکل و ادامه زندگی را برای تمام شدن همان مشکلشان متوقف میکنند و بخاطر این موضوع از تمام دنیا نا امید میشوند. اما فکر نکنید از دست شما ناراحت شده چون این لحظه گذراست. تیر ماهی ها خیلی زود احساسی میشوند و بسیار شخصیت های حساسی دارند و زود رنج هستند.

نقاط ضعف متولدین مرداد

بارزترین نقطه ضعف متولدین مرداد ماه: در برابر افرادی که فکر می کنند از آن ها برترند نقطه ضعف دارند

مرداد ماهی ها غروری شاهانه دارند. مرداد ماهی ها همیشه حس برتری دارند و دوست دارند دیگران را کنترل کنند و بر آنها مسلط شوند. متولدین مرداد ماه همواره رفتاری فخرفروشانه دارند و از نقاط ضعف دیگر مرداد ماهی ها حسادت بیش از اندازه آنها است. متولدین این ماه از بی توجهی اطرافیان به شدت ناراحت میشوند و برای اینکه توجه بقیه را سمت خودشان جلب کنند ممکن در بعضی از شرایط دست به هرکاری بزنند.

نقاط ضعف متولدین شهریور

بارزترین نقطه ضعف متولدین شهریور ماه: زود از کوره در می روند

نخستین موضوعی که که درمورد متولدین شهریور جلب توجه میکند این است که آنها معمولا طوری رفتار میکنند که انگار مسئله ی مهمی در ذهن خود دارند و در تلاش هستند که آن را حل کنند و مرکز توجه آنها میشود. شهریور ماهی ها وقتی از موضوعی ناراحت و نگران هستند همه متوجه این رفتار آنها میشوند زیرا در حالت چهره خود نشان میدهند.

نقاط ضعف متولدین مهر

بارزترین نقطه ضعف متولدین مهر ماه: مهرطلبی

متولدین مهرماه افراد دودلی هستند. همیشه موقع تصمیم گیری بین دوراهی قرار میگیرند و برایشان موضوع تصمیم گیری خیلی مشکل و سخت میشود. به همین خاطر همیشه برای تصمیم گیری وابسته به نظر دیگران هستند و به تنهایی نمیتوانند تصمیم درست را بگیرند. مهرماهی ها همیشه برای آرام شدن نیاز به تنهایی دارند و برای اینکه آرامش خود را به دست آوردند باید از همه مدتی دور شوند و کمی فکر کنند.

نقاط ضعف متولدین آبان

بارزترین نقطه ضعف متولدین آبان ماه: تحمل انتقاد را ندارند

متولدین آبان ماه افرادی رک گو هستند و همیشه هر حقیقتی را رک و راست و بی رحمانه بر زبان می آورد و در پاسخ هم میگوید که شما پرسیدید و من هم جواب دادم. بنابراین اگر فردی بسیار حساس و زود رنجی هستید سعی کنید هیچ وقت از آن ها در مورد چیزی نظرشان را نپرسید زیرا احتمال اینکه با جوابشان ناراحتتان کنند بسیار زیاد است و هیچ وقت اهل چابلوسی و تعریف اضافی نیستند. کلا آبانی ها افرادی بی احساس هستند. آبان ماهی ها افرادی به شدت خسیس هستند و ازپول خرج کردن به شدت میترسند و این موضوع در برقراری ارتباطات آنها ممکن است دچار مشکل شود.

نقاط ضعف متولدین آذر

بارزترین نقطه ضعف متولدین آذر ماه: زود عصبانی می شوند

متولدین آذر اغلب اوقات شاد و خون گرم هستند اما وقتی از صمیمیت آنها سواستفاده شود عصبی میشوند و به سختی میتوان در مقابل خشم آنها مقاومت کرد. آنها هرگز تحمل این را ندارند که کسی آنها را به نادرستی و عدم صداقت متهم کند. یک اتهام ناعادلانه و بی جا ممکن است آتش خشم آنها را شعله ور کند. پس در نحوه ی بیان کلمات با متولدین آذر بسیار دقت کنید زیرا آنها ابتدا عمل میکنند و سپس به عواقب کارشان می اندیشند. آذر ماهی اهل صحبت کردن های طولانی و صحبت کردن دردودل گونه نیستند.

نقاط ضعف متولدین دی

بارزترین نقطه ضعف متولدین دی ماه: تایید دیگران برای آن ها مهم است

دی ماهی ها افرادی سرد مزاجی به نظر می آیند ولی در حقیقت این شکلی نیستند و سعی میکنند احساسات خود را پنهان کنند و کمتر بروز دهند. دی ماهی ها به ریاست کردن علاقه زیادی دارند و در اعتقادات و عقایدی که دارند بسیار محکم و پابرجا هستند و دوس دارند همیشه حرف خودشان را به کرسی بنشانند. آنها به بی تفاوت بودن نیز شهرت دارند میگویند هرچه رفتار بی تفاوت تری داشته باشی در زندگی موفق تری.

نقاط ضعف متولدین بهمن

بارزترین نقطه ضعف متولدین بهمن ماه: انتقاد پذیر نیستند

بهمن ماهی ها معمولا گوشه گیر هستند و اطرافیانشان به درستی آنها را درک نمی کنند. زیرا بیشتر در رویا و خیال پردازی هستند. این گروه از افراد با اینکه دوستان زیادی در اطراف خود دارند ولی به ندرت با کسی رابطه ی صمیمانه و نزدیک برقرار کنند. بهمن ماهی ها افرادی دمدمی مزاج هستند و همیشه به دنبال بهانه های کوچک و بزرگ هستند برای ناراحت شدن و همیشه از این پله به اون پله میپرند و ثبات ندارند برای رسیدن به اهدافشان.

نقاط ضعف متولدین اسفند

بارزترین نقطه ضعف متولدین اسفند ماه: دلسوزی بیش از حد

اسفند ماهی ها بسیار حساس هستند و بعضی وقت ها از زندگی خود به خاطر کمک به دیگران میگذرند. اسفند ماهی ها معمولا تنبل به نظر می رسند و مسئولیت کارهای مهم به آنها واگذار نمیشود. متولدین اسفند دوست دارند که به راحتی بتوانند خیال پردازی کنند و مطابق خواست خود زندگی کنند.

حرف آخر

نقاط ضعف متولدین ماه های مختلف را با هم خواندیم. گرچه نمی توان به طور قطعی در مورد نقطه ضعف های متولدین هر ماه اظهار نظر کرد اما طبق آمار و علم طالع بینی آنچه گفته شد تقریبا در اکثر موارد صدق می کند. در پایان خوشحال می شویم نظرات خود در مورد صحت یا عدم صحت این اطلاعات را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مطالب پیشنهادی:

متولدین کدام ماه بیشتر خیانت می کنند

استعداد متولدین هر ماه

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.