رنگ سبز با چه رنگی ست می شود؟

واضح است که رنگ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز، نمادی از طبیعت، زندگی و حیات بخش است. بدیهی است که رنگ سبز از ترکیب دو رنگنگ آبی و زرد بوجود آمده است. افرادی که علاقه مند به طبیعت هستند رنگ سبز را بسیار دوست دارند و مسلما با رنگ سبز احساس امنیت می کنندو نسبت به زندگی امیدوار هستند. رنگ سبز هارمونی متنوعی در طیف رنگی خود دارد که شامل: پسته ای، ارتشی، یشمی، لجنی، زمردی و فسفری می شود. و جالب اینکه رنگ سبز با چه رنگی ست می شود؟ رنگ سبز می تواند با بیشتر رنگ ها ترکیبی زیبا بوجود آورد.

سبز و نارنجی

رنگ سبز با چه رنگی ست می شود؟ ترکیب سبز و زرد مسلما علاقه مندان خاص خود را دارد. تر کیب این دو رنگ سرشار از انرژی  جنبش است.البته می توان از رنگ سفید به عنوان مکمل این ترکیب استفاده کرد.

سبز با چه رنگی ست می شود؟سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟

سبز با بنفش

برای ترکیب سبز با رنگ بنفش بهتر است که با بنفش بسیار ملایم که متمایل به صورتی است بکار گرفته شود. البته بای در نظر داشت که سلیقه ها متفاوت است و برخی ترکیب بادمجانی با سبز را می پسندند.

بنفش با چه رنگی ست می شود؟

سبز با چه رنگی ست می شود؟

سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟سبز با چه رنگی ست می شود؟سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟

سبز و قرمز

ترکیب رنگ سبز تیره با قرمز یک ترکیب با جلوه ای خاص است.

سبز با چه رنگی ست می شود؟

سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟

سبز و آبی

رنگ سبز با چه رنگی ست می شود؟ رنگ آبی نیز با سبز تیره بسیار همخوانی دارد و یک ترکیب شیک و جذاب بوجود می آورد، که طرفداران بسیاری دارد. از این ترکیب بیشتر برای دکور اداره ها استفاده می کنند. نا گفته نماید که این ترکیب مورد علاقه خوش پوشان نیز می باشد.

سبز با چه رنگی ست می شود؟

سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟
سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز و رنگ خنثی

نخست بای گفت که رنگهای خنثی در حقیقت وجود خارجی ندارند و در طیف رنگ ها دیده نمی شپوند بلکه از ترکیب رنگها بوجود می آیند. به طور مثال رنگ سفید یعنی عدم وجود رنگ. یکی از رنگهای خنثی که با رنگ سبز ترکیب زیبایی را ایجاد می کند رنگ کرم است. می باشد.

سبز با چه رنگی ست می شود؟سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟

سبز با چه رنگی ست می شود؟

سبز با چه رنگی ست می شود؟

 سبز و زرد

زرد به عنوان رنگ اصلی بسیار پر انرژی و گرم است. می توانید این رنگ را با سبز ترکیب کنید تا حس آرامش بوجود آید. ترکیب این دو رنگ در طبیعت زیبایی خود را ثابت کرده است. البته بهتر است از تونالیته های روشن رنگ زرد استفاده کنید.سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟ سبز با چه رنگی ست می شود؟

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.