مردها از چه چیزهایی متنفرند؟
مردها از چه چیزهایی متنفرند؟

همه ما می خواهیم که در یک رابطه خوب و سالم باشیم، اما در عین حال، همیشه کارهایی را انجام می دهیم که ممکن است یکدیگر را عصبانی و ناراحت کنیم و شانس خود را برای حفظ موقعیت خوب در رابطه به خطر بیندازیم.

اشتباه نکنید ما هرگز طرفدار تغییر رفتار شما فقط برای یک پسر نیستیم. اما موارد خاصی وجود دارد که زنان مستعد انجام آن در روابط هستند. این عادت ها و رفتارهای تحریک کننده واقعی ما نیستند، اما بنا به دلایلی، ما مجبور هستیم که آنها را با شریک خود رفتار کنیم. اما مردها از چه چیزهایی متنفرند؟ و آیا می دانید برای اینکه یک رابطه استوار بماند چه کار باید کرد؟

شما برای پایدار کردن رابطه خود کافیست بدانید که مردها از چه چیز هایی متنفرند و چه کار هایی آن ها را عصبانی می کند تا آن را انجان ندهید در ادامه این مطلب بررسی این موارد می پردازیم.

چگونه مردها احساس دوست داشته شدن می‌کنند؟

مردها از این 7 مورد متنفرند!

از جمله کار هایی که هر مردی را عصبی می کند سرزنش مردانگی، خرید بیش از حد، آرایش و میکاپ زیاد، وابستگی زیاد، بی خبر جایی رفتن، غیبت کردن و جاسوسی کردن می باشد که البته زن ها هم از این کار ها خوششان نمی آید.

1. سرزنش مردانگی

مسخره کردن مردانگی مرد ها از جمله بدترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. کنایه هایی که مردانگی آنها را نشانه بگیرد از شکنجه آورترین موضوعات برای مردهاست. یک زن و همسز باید بداند که شوهرش را چه در خلوت و چه در جمع نباید به دلیل ناتوانی ها و ضعف های جنسی و جسمی مورد سرزنش قرار دهد. این موضوع قطعا به ستون رابطه آنها صدمه می زند.

2. خرید بیش از حد

خرید بیش از حد مرد ها را کلافه می کند
خرید بیش از حد مرد ها را کلافه می کند

خرید بیش از حد لباس را کنار بگذارید چراکه مردان دوست ندارند ساعتها دنبال شما راه بروند و از این مغازه به آن مغازه بروند و از نظر خود وقتشان را تلف کنند. وقت ارزشمند خود را در کنار همسر و فرزندان خوش باشید و آن را در مسیر خرید های نه جندان مهم هدر ندهید.

3. مردان از آرایش بیش از حد بیزارند

از دیگر چیز هایی که مردها از آن متنفرند، آرایش بیش از حد می باشد!!! مردان آرایش زیاد را دوست ندارند و شما با آرایش زیاد در برابر آنها زیبا نخواهید شد. شیک و ساده باشید و سعی کنید آراسته باشید چرا مردان طرفدار شادگی و آراستگی هستند.

مردها در یک رابطه عاشقانه چه چیزی می خواهند؟

4. وابستگی زیاد

وابستگی زیاد بیماریست. شما نمی توانید با وابستگی زیاد خود به مردان به آنها بگویید که دوستشان دارید. سعی نکنید به دلیل وابستگی با مردها ارتباط برقرار کنید چرا که دروغ است و مردان از زنی که دروغ بگویند متنفرند.

5. غیبت کردن

صحبت کردن مداوم و با کنایه درباره افرادی که حضور ندارند و به قولی پشت کسی صحبت کردن اصلا درست نیست. این رفتار باعث می شود احترام شما نزد همسرتان کم شود. سعی کنید مانند یک خانم رفتار کنید و درباره زندگی شخصی دیگران نظر ندهید. مردها از خانم هایی که غیبت می کنند متنفرند.

6. جاسوسی نکنید

دیدن شما در حال وارسی وسایل شخصی می تواند بسیار زشت و زننده باشد! وقتی شما جیب لباس یا موبایل و … مرد را چک می کنید احساس بدی را به او القا می کنید. این رفتار کاملا غیر اخلاقی است. این موضوع و دیدن چنین رفتارهایی از جانب شما باعث می شود بیشتر پنهان کاری کند و کمتر با شما از مسائل خود صحبت کند. به حریم شخصی او احترام بگذارید.

7. اعتماد به نفس داشته باشید

زن هایی که محکم و با اعتماد به نفس هستند مورد تحسین آقایان قرار می گیرند. اعتماد به نفس پایین مردان را فراری می دهد و ضعف و گریه باعث بیزاری آنها می شود.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید