درما اکسی چیست؟

برای جوان سازی و زیبایی پوست، روش های بسیاری معرفی می شوند که بر روی پوست تاثیر گذارند. از جدیدترین متدها برای جوانی، شادابی و سلامت پوست می توان درما اکسی را نام برد. درما اکسی به طرز معجزه آسایی برای جوان سازی پوست کاربرد دارد و با حفظ رطویت پوست در سطح سلول ها در پیشگیری و کاهش چین و چروک پوست بسیار موثر است.

فناوری درما اکسی چیست؟

درما اکسی، تزریق اکسیژن مبتنی بر وارد کردن مواد فعال به لایه های عمیق پوست با استفاده از اکسیژن خالص است. درما اکسی، یک روش انقلابی برای جوان سازی پوست، مرطوب کننده در سطح سلولی و کاهش چین و چروک پوست است که در دانمارک به ثبت رسیده است.

همچنین بخوانید: نشاسته ذرت برای پوست و زیبایی چه کاربردهایی دارد؟

درما اکسی یک فناوری برای قرار دادن غلظت بالای مواد فعال در سرم با استفاده از اکسیژن است. مواد فعال موجود در سرم با استفاده از اکسیژن در لایه های عمیق پوست قرار می گیرند، به طوری که اولین اثرات بلافاصله قابل مشاهده می باشند. این روش غیر تهاجمی ، بدون درد است و نتایج جالبی را به همراه می آورد. مواد فعال در سرم می تواند غلظت بالایی از آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها، مواد معدنی، عصاره جلبک و غیره را برای جوان سازی به عمق پوست برساند.

مراحل درما اکسی چگونه انجام می شود؟

در روش ضد پیری درما اکسی، ابتدا باید پوست عاری از هرگونه آرایش باشد و سپس لایه برداری متناسب با نیازهای پوستی انجام می شود. بیوتی تراپیست یا متخصص زیبایی و آرایشی سرم حاوی مواد مناسب با غلظت بالا برای پوست شما را انتخاب می کند. در مرحله بعدی تزریق مواد با استفاده از فشار قوی اکسیژن در لایه های عمقی پوست انجام گیرد. در روش درما اکسی، بازسازی سلول های پوستی از علائم چین و چروک جلوگیری می کند.

مواد فعال غلیظ شده در سرم با استفاده از اکسیژن در لایه های عمیق پوست قرار می گیرند، که نتیجه اولیه بلافاصله به دست می آید. پوست بسیار جوان تر به نظر می رسد، سلامتی و نشاط ایجاد می کند. درما اکسی باعث می شود که چین و چروک های جزئی پر شوند، رطوبت پوست حفظ شود، چین و چروک و خطوط پوست شما در اطراف چشم و لب صاف شوند و خطوط خنده از بین روند.

همچنین بخوانبد :چگونه پوست صورت خود را پاکسازی کنیم؟ (روش های خانگی و طبیعی)

چه موقع برای درما اکسی اقدام کنیم؟

  • از خشکی پوست رنج می برید.
  • رنگ پوست شما کدر و خاکستری شده و شادابی خود را از دست داده است.
  • احساس می کنید لایه رویی پوست شما بسیار ضخیم شده است.
  • پوست شما نشاط خود را از دست داده است.
  • زمانی که می خواهید کیفیت پوست شما بهتر شود.

درما اکسی

برای نتایج مورد انتظار چند جلسه درما اکسی لازم است؟

پس از تنها یک جلسه درما اکسی، بلافاصله لطافت و رطوبت پوست قابل مشاهده است. برای حفظ نتایج، توصیه می شود یک دوره حداقل ۴ جلسه ای با فواصل یک هفته ای انجام دهید.

پوست بعد از درما اکسی به چه مراقبت هایی نیاز دارد؟

پس از انجام درما اکسی، بیوتی تراپیست برای حفظ نتایج، مراقبت از پوست در منزل را به شما توصیه می کند. همچنین لازم است بدانید که پس از انجام درما اکسی نباید فورا آرایش کنید.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید