روز مادر در تقویم 98 چه روزی است

اگر برای خرید کادوی روز مادر به دنبال تاریخ دقیق روز مادر سال ۹۸ هستید بهتر است زودتر برای آن برنامه ریزی کنید زیرا فرصت زیادی ندارید. روز مادر در سال ۹۸ برابر با ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۸ است. روز مادر و زور زن را به همه شما تبریک می گوییم.

هر کسی عطر خاصی دارد
گاهی برخی عجیب بوی خدا می‌دهند
همانند “مادر“

مادر و روز مادر در همه نقاط جهان دارای جایگاه با ارزش و والایی است که به تنهایی پرورش دهنده یک نسل است. همه مادران به مهربانی و از خودگذشتگی زبانزد هستند و فرزندان اولویت زندگی آنها هستند.  از اینرو هرساله روز مادر در کشورهای مختلف از جمله ایران گرامی داشته می شود تا به پاس فداکاری ها و یک عمر زحمت خالصانه از آنها تقدیر شود.

روز مادر در سال ۹۸ چه روزی است؟

روزدقیق روز مادر در تقویم ۹۸ ممکن است سوال خیلی از افراد باشد. برای اینکه بدانید روز مادر ۹۸ چه روزی است حتما مطلع هستید که تولد حضرت فاطمه زهرا به عنوان روز مادر در ایران نامگذاری شده که هرساله در چنین روزی مقام زن و روز مادر گرامی داشته می شود.

۲۰ جمادی الثانی سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا س می باشد که برای تبدیل این تاریخ به شمسی، هرساله در گردش می باشد و امسال یعنی سال ۹۸ نیز روز مادر در تقویم ۹۸ برابر است با ۲۶ بهمن روز شنبه نیز می باشد و به تاریخ میلادی نیز برابر با ۱۵ فوریه ۲۰۲۰ است.

متن پیام تبریک روز مادر با جملات احساسی زیبا درباره مادر

روز مادر 98 چه روزی استتو صمیمی‌تر از آنی که دلم می‌پنداشت
دل تو با همه آینه‌ها نسبت داشت
تو همان ساده دل سبز نجیبی که خدا
در میان دل پاکت صدف آینه کاشت …

روز مادر مبارک

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید