موکل چیست ؟ (فال موکل، موکل خدادادی، موکل دار)

اگر موضوعاتی مانند دعانویسی و فال برای شما جذاب و سرگرم کننده باشد حتما اسم موکل و احضار موکل را شنیده اید. در این نوشته خواهیم گفت موکل چیست؟

آیا تا به حال نام موکل به گوش شما خورده است؟ به احتمال زیاد شنیده اید که فلان فال گیر یا دعانویس موکل دارد و انگشتر موکل در دست انداخته است. اما موکل چیست؟ چه قدرت هایی دارد و چگونه فعالیت می کند؟ آیا موکل همان جن است؟ چگونه می تواند انسانی با موکل ها برخورد داشته باشد و از نیروهای آن ها استفاده کنند. در ادامه این مطلب با مینویسم همراه باشید تا درباره موکل، احضار موکل، فال موکل دار، انواع موکل، روش موکل گرفتن و موضوعات پیرامون آن بیشتر بدانید.

موکل چیست؟

اطلاعات درباره این موضوعات به طور کامل وجود ندارد و نمی توان با اطمینان درباره واقعی بودن و درستی این موضوع صحبت کرد. همان طور که می دانید موکل به موجودی می گویند که عملی به آن محول شده است. با توجه به اطلاعاتی که از علوم غریبه و ماوراطبیعی به دست آمده است موکل به جن یا فرشته ای می گویند که به وسیله شخصی برای انجام کارهای خیر یا شر تسخیر شده است.

موکل خدادادی چیست؟

موکل داشتن می تواند ارثی باشد که به آن موکل خدادادی می گویند.

موکل دار یعنی چه؟

شخص تسخیر کننده ای که موکل را جهت انجام کارهای مختلف همچون کارهای شخصی و یا محافظت احضار کند به او موکل دار می گویند.

موکل می تواند اطلاعاتی را در اختیار شخص تسخیر کننده درباره آینده و یا موارد دیگر قرار دهد. به طور کلی درباره احضار موکل و ارتباط با آن ها هشدار داده شده است و ممکن است فردی که موکل احضار می کند دچار مشکلاتی شود.

در صورتی که فردی ادعای فروش موکل دارد فردی شیاد است زیرا موکل چیزی نیست که امکان خریدن و یا فروش داشته باشد. موکل داشتن به این صورت نیست که شما موکل بخرید و هر آنچه دوست دارید موکل برای شما انجام دهد. موکل گرفتن کار آسانی نیست و در صورتی که موفق به ارتباط با موکل شوید آن ها برای شما شرایطی قرار می دهند. در کل توصیه شده است به هیچ عنوان به دنبال احضار موکل نروید به این علت که انجام این کار بدون استاد قطعا به شما آسیب وارد می کند. شما باید برای این کار حصار داشته باشید و همچنین اطلاعاتی درباره احضار موکل باید بدانید.

بهتر است به جای دنبال کردن موکل به فکر ارتقای روح خود باشید و ایمان خود را تقویت کنید. در صورتی که ارتعاشات و انرژی های شما بالا برود موکل به طور اختیاری برای شما کار انجام خواهد داد و شما را کمک خواهد کرد. اعمال خوب و کارهای خیر می تواند به جذب موکل ملک کمک خواهد کرد.

انواع موکل

موکلین دو دسته هستند، دسته فرشتگان و دسته اجنه. برخی نیز می گویند موکلین به دو دسته روحانی و شیطانی تقسیم می شوند. تسخیر موکلین بدون داشتن اطلاعات کافی کار بسیار خطرناکی است و درباره کنجکاوی های بی جا و ورود به این علم بسیار مراقب باشید.

موکلین روحانی را به اصطلاح ملائکه می گویند و احضار و تسخیر آن ها کار آسانی نیست و تنها افرادی که متدین و با تقوا هستند و به درجات خاصی رسیده اند می توانند آن ها را احضار کنند. افراد با ایمان با توجه به درجاتی که کسب می کنند همچون علما می توانند فرشتگان و ملائک را احضار کرده و با آن ها ارتباط برقرار کنند. اما تسخیر و احضار اجنه به نسبت ملائک راحتتر است اما مشکلاتی را به دنبال خواهد داشت چرا که این اجنه ها شر هستند. اجنه کافر می توانند افراد را دچار چالش های بسیار کرده و افراد گمراهی که بدون داشتن اطلاعات کافر با آنها ارتباط می گیرند را درگیر کنند.

طریقت و راه و روش های گرفتن موکل در کتب مختلف آورده شده است اما در فقه شیعه گرفتن موکل کهانت محسوب می شود و کهانت نیز در اسلام حرام است که این موضوع به دلیل عواقبی است که دارد.

موکل گرفتن چگونه است؟

ابن سینا نیز درباره علوم غیبیه و خفیه در کتاب خود مواردی را عنوان کرده است و برای درمان برخی بیماری هایی که درمان مشخصی نداشته اند همچون صرع استفاده می کرده است. همچنین درباره احضار و تسخیر موکلانی از نوع فرشته راه هایی را عنوان کرده است که به شرح زیر می باشد.

  • به مدت 7 شبانه روز از خوردن گوشت امتناع کنید و روز آخر را روزه بگیرید.
  • کار خود را از روز شنبه آغاز نمایید و هفتمین روز که باید روزه بگیرید جمعه باشد.
  • روزی 7 بار سوره فیل را بخوانید و 41 بار در شب ها این کار را انجام دهید. هر بار 500 مرتبه در محلی خلوت و به دور از اشخاص و افراد سوره فیل را قرائت نمایید. برای انجام این کار لباس کامل سفید بپوشید و از عطرهای خوشبو در محیط استفاده کنید.

لازم به ذکر است که این دستورات و قواعدی که ابن سینا نوشته است تنها برای افرادی که روح پاک و با ایمانی دارند امکان پذیر است و شخصی که گناهکار باشد هرگز نمی تواند موکل احضار کند.

همچنین در منابع مختلف مربوط به موکل گیری ذکر شده است برای انجام این کار در ابتدا نیاز به چله گیری و چهل روز نشستن است. پس از آن ترک حیوانی کردن است، یعنی عادات و رفتارهای حیوانی را کنار بگذارید. برای یادگیری علوم خفیه و غیبی حتما نیاز است که تحت نظر استاد باشید.

فال موکل دار حقیقت دارد؟

به احتمال زیاد درباره فال موکل شنیده اید. افراد فال گیر و رمالی که با گرفتن فال تاروت یا قهوه و ادعای داشتن موکل آینده را پیشگویی می کنند. این افراد اذعان می کنند که می توانند آینده و اتفاقاتی که برای شما پیش می آید را ببینند و درباره آن به شما هشدار می دهند.

برخی از این افراد ادعا می کنند که انگشتر موکل دار دارند و می توانند با احضار و استفاده از او اطلاعات و اتفاقات را به شما بگویند. فال گیرها ادعا می کنند از قدرت ذهنی متفاوتی برخوردارند و می توانند درباره روزهای پیش رو به شما هشدار دهند.

گاهی امکان دارد از موکل برای شکستن طلسم هایی که برای شما توسط اشخاص دیگر بسته شده استفاده کنند و یا دعاهایی برای طلسم افراد برایتان بنویسند و دستورالعمل های خاصی را به شما بگویند.

دعای رفع سحر و جادو

آیا دعانویسی واقعا اثر دارد

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.