کاربرد بادی اسپلش چیست و انواع بادی اسپلش

بادی اسپلش

“فایده و کاربرد بادی اسپلش چیست” اگر می خواهید از چیزی سبک تر از عطر استفاده کنید، اسپری بدن می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. باتوجه به لایه بندی عطرها، مردم از انواع مختلف محصولات استفاده می کنند. هنگام انتخاب این محصولات، تمرکز شما باید بر عطرهایی باشد که به سرعت جذب بدن شما نمی شوند و برای مدت طولانی ماندگار هستند.

 

بادی اسپلش چیست؟

قبل از استفاده از بادی اسپلش، باید بدانید اسپری بدن چیست؟ اسپری بدن یک عطر نرم، سبک و کم غلظت است که بوی ظریفی دارد و 3-4 ساعت دوام می آورد. بادی اسپلش بوی لطیف و دلپذیری دارد که بر شما چیره نمی شود. اگرچه بوی بادی اسپلش برای مدت کوتاه تری نسبت به عطر ماندگار است، اما به شما این امکان را می دهد که در طول روز از عطر ملایم و ظریف آن لذت ببرید.

نحوه استفاده از بادی اسپلش چگونه است ؟ اگر می خواهید به جای عطر از بادی اسپلش استفاده کنید، باید نحوه استفاده از آن را بدانید. هنگامی که مجبور هستید در خانه بمانید، می توانید پس از دوش طولانی یا حمام روی لباس و همچنین بدن خود از بادی اسپلش استفاده کنید تا حداقل 3-4 ساعت از رایحه ظریف آن لذت ببرید. همچنین می توانید در روزهای گرم و تعریق آور در فصل تابستان از بادی اسپلش استفاده کنید. همچنین می توانید آن را روی بدن خود بمالید تا بعد از دوش گرفتن بعد از ورزش یا تمرین، آن را دوباره استفاده کنید.

 

کاربرد بادی اسپلش چیست؟

هنگام استفاده از بادی اسپلش، باید دلایل استفاده از اسپری بدن را بدانید. در صورت:

  •  می خواهید بوی مطبوعی داشته باشید اما نه قوی
  •  می خواهید هنگام ماندن در خانه بعد از دوش ، احساس طراوت و سبکی داشته باشید
  •  به عطرهایی با رایحه های قوی حساسیت دارید.
بیشتر بخوانید: بهترین عطر های زنانه دنیا

 

دلایل استفاده از اسپری بدن

اگر می خواهید بوی خوبی داشته باشید اما دوست ندارید این بو قوی باشد از غبار بدن استفاده کنید
می توانید بعد از دوش از آن استفاده کنید تا احساس سبکی و طراوت بیشتری داشته باشید
اگر تا حدی به بوهای قوی حساسیت دارید ، این ایده آل است

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، اسپری های بدن از عطرها سبک تر هستند ، اما تفاوت آنها با یک خوشبو کننده عمدتا به این دلیل است که به اندازه کافی قوی نیست که شما را از بوهایی مانند زیر بغل ( راه حل برای عرق زیر بغل ) و غیره دور نگه دارد.

کاربرد بادی اسپلش چیست و انواع بادی اسپلش

چگونه از اسپری بدن استفاده کنیم؟

نحوه استفاده از اسپری بدن آسان است. کافی است مقداری از آن را بر روی مچ دست خود را اسپری کرده و یک مچ را روی مچ دیگر بمالید. همچنین می توانید آن را در کناره های گردن خود اسپری کنید.

اگر بعد از دوش از آن استفاده می کنید، فقط اسپری بدن را روی بدن مرطوب بمالید و سپس آن را با یک حوله خشک کنید.

اول از همه، می توانید از اسپری های بدن، به طرق مختلف، حتی بیشتر از عطر واقعی استفاده کنید. رایج ترین روش استفاده از اسپری های بدن بعد از دوش گرفتن است. می توانید آن را به تمام بدن خود بمالید.

نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که بادی اسپلش به اندازه یک عطر ماندگار نیستند، درست است؟ بنابراین ایده خوبی است که آن را چند بار در طول روز به بدن خود بمالید. استفاده از آن در تابستان در این روزهای تعریق بسیار عالی است
بعد از تمرین و ورزش، دوش بگیرید و آن را برای طراوت استفاده کنید

فواید بادی اسپلش

برخی از مزایای اصلی اسپری بدن ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • فراهم آوردن محیطی شاداب در خانه و همچنین در کمد لباس شما
  • بهبود خواب شبانه و خلاص شدن از شر شبهای بی خوابی
  • روشی مقرون به صرفه برای لذت بردن از عطرهای ملایم و ظریف به مدت 3-4 ساعت
  • بهترین گزینه برای افرادی که به بوی قوی حساس هستند

بنابراین می توانید از اسپری بدن برای احساس راحتی و آرامش بیشتر نسبت به عطری با رایحه قوی استفاده کنید.

انواع بادی اسپلش

انواع مختلفی از بادی اسپلش ها تولید شده است. برخی از اسپری های بدن مختص خانم ها و برخی اختصاصی آقایان هستند. از جمله پرطرفدارترین اسپری های بدن انواع ساده و اکلیلی است. بادی اسپلش اکلیلی اختصاصی مورد استفاده خانم هاست.
بادی اسپلش های اکلیلی را بهتر است حتما برروی بدن استفاده شود و روی لباس نباید اسپری شود، چون احتمال دارد روی لباس لک بیفتد.

بادی اسپلش ها در انواع و اقسام رایحه ها تولید می شود و طیف بسیاری از رایحه ها و سلیقه ها را در بر می گیرد. این رایحه ها برگرفته از عطرهای معروف و اصیل هستند.

کاربرد بادی اسپلش چیست و انواع بادی اسپلش

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.