ستاره دار كردن پيام در واتس اپ چه کاربردی دارد؟

واتس اپ WhatsApp از جمله اپلیکیشن هایی است که با گذشت چند سال همچنان پرکاربرد و پر طرفدار است و هر روزه قابلیت های جدیدی را برای کاربران ایجاد می کند. یکی از این قابلیت ها، ستاره دار کردن پیام در واتساپ است. اما ستاره دار كردن پيام در واتس اپ چه کاربردی دارد و چگونه پیام های ستاره دار واتساپ را پیدا کنیم.

ستاره دار کردن پیام در واتساپ

ستاره ‌دار کردن پیام‌ ها برای یافتن راحت ‌تر آن‌ ها در آینده، یکی از قابلیت های واتساپ WhatsApp است که به شما کمک می کند پیام های مهم واتس اپ را ذخیره کنید و براحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

همچنین بدانید: پاسخ به ۱۰ سوال متداول و کاربردی در مورد واتساپ

ستاره دار کردن پیام در واتساپ

چگونه پیام های حذف شده واتس اپ را برگردانیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که در بین انبوهی از پیام های واتساپ WhatsApp به دنبال پیام خاصی بگردید. ستاره‌ دار کردن پیام ‌ها برای یافتن راحت ‌تر آن ‌ها در آینده از جمله قابلیت های واتس اپ است که به شما کمک میکند با ستاره دار کردن پیامی که برای شما مهم است، براحتی با مراجعه به پیام های ستاره دار، آنرا پیدا کنید.

برای ستاره دار کردن پیام در واتساپ، تنها کافیست انگشت خود را بر روی پیام مورد نظر نگه دارید تا یک منو برای شما باز شود و از بین آنها، کلمه star ستاره را انتخاب کنید. یک ستاره زیر پیام مورد نظر ایجاد می شود. به این کار ستاره دار کردن پیام در واتساپ گفته می شود.

اما چگونه پیام های ستاره دار واتساپ را پیدا کنیم. برای پیدا کردن پیام های ستاره دار واتساپ، بعد از بازکردن واتس اپ، گزینه Starred Messages یا پیام های ستاره دار را انتخاب کنید. همه پیام هایی که از چت های مختلف ستاره دار کرده اید آنجا مشاهده خواهید کرد.

مراحل ستاره ‌دار کردن پیام ‌ها برای یافتن راحت ‌تر آن ‌ها در آینده

1 – برنامه واتس اپ را باز کنید و وارد صفحه چت مورد نظر خود بروید

2 – بر روی پیام مورد نظر کلیک کنید و برای یکی دو ثانیه انگشت خود رانگه دارید.

3 – یک منو برای شما باز می شود که شامل چند گزینه است. گزینه star یا ستاره را که روبروی آن شکل ستاره است، انتخاب کنید. ستاره دار کردن پیام در واتس اپ به همین سادگی است.

از جمله کاربردهای ستاره دار كردن پيام در واتس اپ این است که می توانید بعدا به آسانی و در زمان کوتاه آن پیام را پیدا کنید.

پیام های ستاره دار در واتساپ کجاست

برای پیدا کردن پیام های ستاره دار در واتساپ، بعد از بازکردن برنامه واتس اپ، گزینه Starred message یا پیام های ستاره دار را انتخاب کنید تا همه پیام هایی که ستاره دار کرده اید برای شما نمایش داده شود.

گاهی ممکن است یک پیام را تنها برای ارسال به فرد خاصی نگه داشته باشید و آنرا ستاره دار کرده باشید. در چنین مواقعی برای ارسال پیام ستاره دار برای مخاطب خود می توانید سایر مواقع عمل کنید.

به این صورت که: بعد از ورود به قسمت پیام های ستاره دار و پیدا کردن پیام مورد نظر، انگشت خود را بر روی پیام نگه دارید و گزینه forward یا ارسال را انتخاب کنید؛ فهرست مخاطب برای شما نمایش داده می شود. مخاطب مورد نظر خود را انتخاب کنید و پیام ستاره دار را برای او بفرستید.

برای برداشتن ستاره از پیام نیز، تنها کافیست بعد از کیلک بر روی پیام مورد نظر بر روی آن مکث کنید و گزینه unstar یا برداشتن ستاره را انتخاب کنید.

نکته: با پاک کردن پیام ستاره دار در لیست پیام های ستاره دار، پیام مورد نظر در صفحه چت هم برای شما حذف می شود.

امیدوارم با خواندن این مطلب، پاسخ سوالات خود در مورد چگونگی ستاره گذاری یا برداشتن ستاره از پیام در واتس اپ را دریافت کرده باشید.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید