واتساپ دوم (واتساپ بیزینس) چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

واتساپ دوم یا واتساپ بیزینس یک برنامه رایگان برای اندروید و آیفون است. در واتساپ بیزینس می توانید برای نمایش محصولات و خدمات، کاتالوگ ایجاد کنید، با استفاده از ابزارهایی مانند مرتب سازی و پاسخ سریع پیام ها با مشتریان خود به راحتی ارتباط برقرار کنید. واتساپ بیزینس همچنین می تواند به مشاغل متوسط و بزرگ کمک کند تا مشتریان خود را پشتیبانی کرده و اعلان های مهم را به مشتری تحویل دهند. برای آشنایی بیشتر با واتساپ بیزینس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

واتساپ بیزینس چیست؟

واتساپ بیزینس به شما این امکان را می دهد که در واتساپ حضور تجاری داشته باشید و از طریق ارتباط موثر با مشتریان، تجارت خود را گسترش دهید. اگر یک خط تلفن شخصی و یک خط کاری جدا داشته باشید، می توانید هم واتساپ بیزینس و هم پیام رسان واتساپ را با دو شماره جداگانه روی گوشی خود نصب نمایید. به عبارتی واتس اپ بیزینس راهی برای نصب دو واتس اپ در یک گوشی یا همان واتساپ با دو شماره در یک گوشی است.

همچنین بخوانید: نحوه انتقال اطلاعات واتس اپ به گوشی جدید چگونه است؟

ویژگی های واتساپ بیزینس

پروفایل تجاری: با استفاده از پروفایل تجاری در واتساپ بیزینس، مشتریان می توانند به اطلاعات مهم شما مانند وبسایت، نشانی و اطلاعات تماس دسترسی داشته باشند.

ابزارهای پیام رسانی: با استفاده از ابزارهای پیام رسانی سریع واتساپ بیزینس، شرکت ها می توانند با فرستادن پیام خارج از دسترس در ساعات غیر اداری و پیام درود و تهنیت برای وقتی که مشتریان برای اولین بار به شما پیام می دهند، ارتباط خود را با مشتریان نزدیکتر کنند.

پشتیبانی از شماره های ثابت: شما می توانید واتساپ بیزینس را با شماره تلفن ثابت نیز فعال کنید و مشتریان می توانند به شما روی آن شماره پیام دهند. هنگام تایید شماره، گزینه «با من تماس بگیر» را انتخاب کنید تا به وسیله تماس تلفنی کد را دریافت نمایید.

هم واتساپ بیزینس و هم پیام رسان واتساپ را داشته باشید: شما می توانید از هر دو برنامه واتساپ بیزینس و پیام رسان واتساپ استفاده نمایید.

واتساپ وب: می توانید از طریق مرورگر کامپیوتر نیز پاسخ مشتریان را بدهید.

به طور کلی واتساپ بیزینس شامل همه ویژگی های پیام رسان واتساپ است مانند ارسال رسانه، تماس رایگان، پیام بین‌المللی رایگان، گفتگوی گروهی، پیام‌های آفلاین و بسیاری موارد دیگر.

توجه: چنانچه تاریخچه پیام های پیام رسان واتساپ خود را در واتساپ بیزینس بازیابی نمایید، دیگر نمی توانید آن را در پیام رسان واتساپ بازیابی کنید. توصیه می کنیم یک کپی از نسخه بک آپ پیام رسان واتساپ را روی کامپیوتر نگه دارید تا چنانچه قصد برگشتن به پیام رسان واتساپ را دارید دچار مشکل نشوید.

همچنین بخوانید: از کجا بفهمیم که واتساپ هک شده و ترفندهای جلوگیری از هک شدن

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.