برنامه اطلاع از آنلاین شدن در واتساپ (چگونه از آنلاین شدن مخاطب واتساپ باخبر شوم؟)

اطلاع از آنلاین شدن در واتساپ با برنامه

اگر می خواهید به یکی از مخاطبان گوشی خود در واتساپ پیام دهید و می خواهید از آنلاین بودن او آگاه شوید، در این مقاله چندین برنامه اطلاع از آنلاین شدن در واتساپ به شما معرفی می شود.

ممکن است برایتان پیش آمده باشد، با فردی کار مهمی داشته باشید و بخواهید در پیام رسان واتساپ به او پیام ارسال کنید، اما از آنلاین بودن او باخبر نباشید، زیرا برنامه واتساپ آنلاین شدن افراد را خبر نمی دهد. اما برنامه های دیگری وجود دارند که آنلاین بودن افراد را به شما اطلاع می دهند. اما چه برنامه هایی برای اطلاع از آنلاین شدن مخاطب شما وجود دارد؟ در این پست تعدادی برنامه اطلاع از آنلاین شدن در واتساپ به شما ارائه می شود، با ما همراه باشید.

 نرم افزار برای فهمیدن آنلاین شدن در واتساپ

برنامه هایی که در زیر به شما معرفی می شود بسیار کاربردی است و نکته جالب برنامه‌ ها این است که برای دریافت اعلان ها، نیازی به باز کردن واتساپ ندارید.

برای دریافت اعلان آنلاین شدن درواتساپ، می توانید برنامه رایگان WeLog را روی گوشی خود نصب کرده و آن را باز کنید. شماره واتساپ مخاطب خود را وارد کنید و روی فعال کردن ضربه بزنید. اکنون زمانی که مخاطب مورد نظر شما در واتساپ آنلاین می‌ شود و اطلاع داده خواهد شد.

برنامه‌ های دیگر هم برای اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتساپ وجود دارد، اما این برنامه ها رایگان نیستند و باید اشتراک خریداری کنید تا بتوانید از این برنامه ها اسنفاده کنید.

برنامه هایی که در زیر آورده ایم برای گوشی‌ های هوشمند اندرویدی و iOS در دسترس هستند.

1. برنامه WhatsDog

برنامه WhatsDog برای اطلاع از آنلاین شدن بسیار مناسب می باشد و دارای رابط کاربری بسیار ساده است. شما می توانید نام مخاطب مورد نظر را در برنامه وارد کنید و پس از آنلاین شدن آن مخاطب نوتیفیکیشنی را دریافت می کنید و همچنین هر زمانی که شخص در طول روز در واتس اپ آنلاین شود  را می توانید، مشاهده نمایید.

2. برنامه  mSpy

برنامه  mSpy هم برای کابران آیفون و هم برای کاربران اندروید مورد استفاده قرار می گیرد. در این برنامه شماره فرد مورد نظر را وارد کنید و سپس اعلان آنلاین بودن آن ارسال می شود و علاوه بر آن اطلاعاتی در رابطه با تماس، پیام، ایمیل و… نیز در اختیار شما قرار می گیرد. کاربران آیفون می توانند بدون استفاده از Jailbreaking از این اپلیکیشن استفاده کنند و به همین دلیل دانلود آن را توصیه می‌ کنیم.

3. نرم افزار WhatzSeen

همچنین از اپلیکیشن رایگان WhatzSeen می ‌توانید برای اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتس اپ استفاده نمایید. برای دسترسی به امکانات این اپلیکیشن ابتدا آن را دانلود و نصب نمایید، سپس وارد برنامه شوید و شماره و نام مخاطب مورد نظر خود را وارد کنید و بعد از آن می توانید گزینه Start following را انتخاب نموده تا در صورتی که شخص آنلاین شد دکمه ی کنار آن سبز شود. همچنین در زمان آنلاین بودن فرد برای شما نوتیفیکیشن یا اعلانی ارسال می شود و در صورتی که نخواهید از آنلاین بودن فرد خاص اطلاع پیدا کنید می توانید دکمه کناری شماره آن را خاموش کنید تا به رنگ قرمز درآید. در این اپلیکیشن امکاناتی مانند بررسی زمان آنلاین بودن مخاطب و زمان آخرین باری که شخص آنلاین شده در دسترس شما قرار می گیرد و می توانید به راحتی این مسئله را بررسی کنید.

4. اپلیکیشن Onlinenotify

اپلیکیشن Onlinenotify برای کاربران iOS عرضه شده است و برای نصب این برنامه بر روی گوشی خود احتیاج است تا از Jailbroken استفاده نمایید. این برنامه به صورت رایگان عرضه نمی شود و برای ردیابی آنلاین بودن، آفلاین بودن و حتی شروع به تایپ کردن شخص در واتساپ می ‌توان از آن استفاده نمود.

5. برنامه  WhatzTrack

برنامه WhatzTrack به صورت پولی عرضه می‌ شود اما امکان دانلود رایگان آن از سایت های فارسی وجود خواهد داشت. این برنامه برای کاربران iOS و اندروید قابل استفاده است و در آن می توانید زمان آنلاین شدن، آفلاین شدن و یا مدت زمانی که شخص آنلاین بوده را بررسی کنید.

در پایان

می توانید یکی از این برنامه ها را در گوشی خود نصب کنید و برای اطلاع از آنلاین شدن افراد در واتساپ استفاده کنید. اگر می خواهید برنامه رایگان دانلود کنید، برنامه های WhatsDog ،mSpy، WhatzSeen را دانلود کنید. و اگر می خواهید اشتراک خریداری کنید برنامه های  Onlinenotify،  WhatzTrack را دانلود کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.