جوانه گندم و آبلیمو برای لاغری

جوانه گندم  یک مکمل غذایی است که، مواد مغذی با ارزشی دارد و منبع پروتئین گیاهی در کنار فیبر و چربی های سالم، منیزیم، زینک، تیامین، فولات، پتاسیم و فسفر است.  جوانه گندم مملو از ویتامین E است و با داشتن آنتی اکسیدان به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند و باعث سالم ماندن قلب و سیستم قلبی عروقی نیز می شود. و همچنین در تثبیت وزن سالم و کنترل سطح کلسترول خون نقش مهمی دارد. حال بهتر است بدانید جوانه گندم و آبلیمو برای لاغری بسیار کارساز است.

جوانه گندم با آبلیمو برای لاغری

ترکیب جوانه گندم و آبلیمو برای لاغری گزینه مناسبی است. اگر آب لیمو را با جوانه گندم مخلوط کنید و هر شب بخورید، این ترکیب باعث  آب شدن چربی های شکم می شود. در صورتی که ورزش نمی ڪنید مخلوط  آبلیمو تازه با جوانه گندم  می تواند چربی های شکم شما را از بین ببرد و همچنین بدنتان را از سموم پاکسـازی کند. اگر می‌خواهید در حین کاهش وزن پوست تان نیز جوان بماند از آلوورا استفاده کنید. آلوورا می‌تواند با تغذیه پوست از پیری زودرس دور جلوگیری کند. به این صورت که ژل آلوورا را روی پوستتان ماساژ دهید.

جوانه گندم و آبلیمو برای لاغری

آب لیمو یک نوشیدنی سالم است ،که منبع خوبی از ویتامین ث را است ودر رژیم غذایی سهم به سزایی دارد ؛ آب لیمو می تواند جایگزین آب ساده باشد که تاثیر زیادی بر روی سلامت و  کاهش وزن دارد. مدتها است که از آب لیمو برای کاهش وزن اشاره می شود و متخصصان بر این باورند که این آب لیمو، باعث افزایش متابولیسم بدن می شود و  کاهش وزن را به همراه دارد. به ویژه اگر آب لیمو را همراه با یک لیوان آب گرم صبح ها به صورت ناشتا میل کنید.جوانه گندم و آبلیمو برای لاغری

رژیم لیمومی {مخصوص چاقی، لاغری، افزایش قد و بارداری}

بهترین زمان برای نوشیدن یک لیوان آب و لیمو بعد از بیدار شدن از خواب صبحگاهی است زیرا باعث می شود  از خواب  آلودگی و بی حالی رها شوید و هم چنین برای هضم خوب ، رطوبت رسان مناسبی  است، این یکی از راههای  عالی برای احساس هشیاری در ساعات اولیه صبح است. باید اذعان داشت که  عصاره لیمو به خاطر اسیدیته بالایی که دارد, ممکن است به مینای دندان آسیب وارد کند ؛ البته, ترکیب آب و لیمو مشکلی ندارد. بهتر است آب لیمو خالص را نخورید، ترجیحا یک لیموترش تازه را در یک لیوان آب فشار دهید,اینگونه غلظت لیمو در آب بیشتر خواهد شد.برای جبران آسیب زدن آبلیمو به مینای دندان، ترکیب آب و لیمو  را کم کم بنوشید تا با دندان شما تماسپیدا نکند و بعد از نوشیدن آن،دهانتان را با آب  آبکشی کنید, و پس از 30 دقیقه بعد مسواک بزنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.