از نظر موقعیت جغرافیایی، پروژه رحمت ۳ در چه منطقه ای قرار دارد ؟

پروژه شمیم رحمت 3

یکی از مناطق پرطرفدار تهران، منطقه 22 است زیرا امکانات رفاهی و تفریحی متعددی را داراست که پتانسیل رشد را در آینده ای نه چندان دور را دارد. همه این موارد سبب شده است که ساخت و سازهای تجاری مختلفی در این منطقه انجام شود که یکی از پروژه های نام آشنا آن، پروژه رحمت 3 می باشد.

این پروژه که می تواند بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و زندگی باشد، دارای موقعیت جغرافیایی، امکانات متنوع و دسترسی به مراکز مهمی می باشد که آشنایی با آن ها، حتما شما را به سمت این پروژه سوق می دهد. با ما همراه باشید تا موقعیت جغرافیایی پروژه شمیم رحمت 3 به همراه دیگر مشخصات آن را به طور کامل در اختیار شما قرار دهیم.

پروژه ساختمانی رحمت 3

مشخصات اولیه پروژه رحمت 3

پروژه شمیم رحمت 3 یا نخل یکی دیگر از برج های چیتگر، سازه ای از تعاونی با رزومه معتبر پروژه های شمیم رحمت 1 و 2 است. ار خصوصیات خوب این پروژه که جزو برج های کوهک و املاک منطقه 22​​​​​​​ نیز می باشد، ارائه سهام واحدهای مسکونی خود به صورت پکهای 10 سهمی است که هر 10 سهم معادل 1 متر مربع است.

خرید ملک چه تجاری و چه مسکونی اگر با دانش و شناخت همراه باشد، حتما بازدهی و سود دهی خوبی را نصیب سرمایه گذار خواهد کرد. در همین راستا قصد داریم، اطلاعاتی را در خصوص پروژه رحمت 3 در اختیار شما قرار دهیم. پروژه نخل یا همان پروژه رحمت 3 در کنار دریاچه چیتگر در حال ساخته شدن است که دارای آب و هوایی پاکیزه و به دور از آلودگی است.

تعاونی شمیم رحمت ساخت این پروژه را برعهده دارد که سبب آسودگی خاطر خریداران شده است زیرا دارای رزومه ای کم نظیر است و پروژه های متعدد دیگری را در موعد مقرر شده با کیفیت بالا را به اتمام رسانده است.

یکی از مزیت های این پروژه نوع واگذاری آن برای اعضای اولیه است زیرا شرایطی را فراهم آورد که هر کسی متناسب با بودجه و سرمایه ای که دارد، در برج ها و پروژه رحمت 3 سهیم شود. این بدان معناست که تعاونی واحدهای مسکونی را سهامی کرده است و آن را در بسته های ده سهمی به فروش می رساند.

اگر ده سهم را خریداری کرده باشید، 10 متر را خریداری نموده اید. حال رفته رفته می توانید این تعداد سهام ها را افزایش دهید و آن را به متراژ واحد مورد نظر برسانید.

اگر این حد نصاب را کسب کنید، واحد به شما تعلق خواهد گرفت و اگر تعداد بسته های شما به حد نصاب متراژ یک واحد نرسد، شما به همان اندازه در سود شریک خواهید شد که یک سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد و سود خوبی نیز از این طریق کسب می کنید.

این پروژه برای هوافضای سپاه است و همان طور که گفته شد، به صورت سهامی در اختیار افراد قرار می گیرد. پروژه رحمت 3 دارای امکانات مختلفی است که بر مزیت های دیگر این پروژه افزوده است، پس با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری به دست آورید.

 

موقعیت جغرافیایی پروژه رحمت 3

موقعیت و محل قرار گیری یک ملک بسیار بر ارزش و چشم انداز آینده آن تاثیر دارد. پروژه رحمت 3 این ویژگی را داراست زیرا دارای لوکیشن بسیار مناسبی می باشد. این پروژه که در قسمت شرق منطقه 22 قرار گرفته است، در میان برج های بلوار کوهک جای دارد. بلوار کوهک نیز از مناطق پر تقاضا برای سکونت می باشد.

افرادی که بعدها در این پروژه زندگی می کنند، برای تفریح و خریدهای خود دچار دردسر و از دست دادن زمان نخواهند شد زیرا پروژه رحمت 3 به مرکز تجاری ایرانمال، مرکز تفریحی و خرید طوبی و همچنین به پارک جنگلی چیتگر که دارای فضایی بی نظیر است، دسترسی دارد.

به یاد داشته باشید، بیشتر افراد در طول روز مسافت ها و ترافیک های چند ساعته را برای رسیدن به این مراکز و مناطق طی می کنند که شما با خرید هر کدام از واحدهای این پروژه، به راحتی می توانید به این مراکز دسترسی داشته باشید.

در کنار این موقعیت مکانی دسترسی راحت و سریعی را به اتوبان های حکیم، همت و بزرگراه شمال به جنوب را داراست.

پروژه شمیم رحمت 3

 

تعداد طبقات و واحدهای پروژه رحمت 3

حال پس از معرفی پروژه رحمت 3 بهتر است با تعداد طبقات و واحدهای آن به طور کامل آشنا شوید. در این پروژه تعداد 4 بلوک یا برج ساخته می شود که در هر برج تعداد طبقات به 26 می رسد و نحوه تقسیم بندی آن به این صورت است که تعداد طبقات مسکونی 21، تعداد طبقات برای پارکینگ و لابی هر کدام 1 طبقه و تعداد طبقات برای طبقه های تجاری و تفریحی هر کدام 2 طبقه است.

در طبقات مسکونی هر برج 8 واحد قرار دارد که تعداد واحدها در 4 برج، عدد 900 می باشد. خوشبختانه این پروژه که از امکانات مختلفی برخوردار است، دارای تیپ های متراژی مختلفی برای واحدها می باشد، به این صورت که کمترین واحد دارای متراژ 85 و بزرگترین واحد دارای 256  متر است که متناسب با سرمایه قابل خریداری می باشند.

این واحدها با معماری آقای فرزاد دلیری طراحی و ساخته می شوند که مهندس نام آشنایی است. همچنین تعاونی این پروژه، روند ساخت و ساز را بسیار سریع پیش می برد و نوع سازه آن اسکلت فلزی می باشد.

 

پروژه شمیم رحمت 3

 

امکانات رفاهی پروژه رحمت 3 در منطقه 22 تهران

پروژه رحمت 3 که موعد تحویل آن سال 1403 می باشد، قرار است با امکانات کم نظیر و قابل قبولی به دارندگان واحدها واگذار شود تا زندگی در آن ها به راحت ترین شکل ممکن انجام شود. برخی از امکانات پروژه رحمت 3 در زیر لیست شده است:

  • دارای استخر مجهز به هر نوع امکاناتی
  • دارای سالن های سینما ویژه ساکنین
  • دارای کارواش
  • برخورداری از سالن های اجتماعات
  • دارای سالن های ورزشی هم برای بانوان و هم برای آقایان
  • دارای سالن مخصوص آقایان
  • برخورداری از لابی شیک
  • دارا بودن کافی شاپ مجهز و مجلل
  • مهد کودک برای بازی و نگه داری کودکان ساکنین برج ها
هر کدام از این امکانات در راستای بهبود شرایط زندگی اجتماعی است که در پروژه رحمت 3 به درستی به کار گرفته شده اند. از این پروژه بی نظیر برای زندگی و سرمایه گذاری غافل نشوید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.