آینه کنسول را کجا بگذاریم

بهترین جا برای آینه و کنسول

در این مطلب به بررسی بهترین گزینه ها برای گذاشتن آینه کنسول در دکوراسیون میپردازیم.

دکوراسیون داخلی منزل نقش مهمی در زیباتر به نظر رسیدن خانه دارد. گاهی یک چیدمان اشتباه در خانه می تواند نمای کلی آن را تحت تاثیر قرار بدهد و برعکس اگر همه چیز در جای درست خود قرار بگیرد یک نمای زیبا از خانه خواهیم داشت. در این مطلب به بررسی مکان های مناسب برای گذاشتن آینه کنسول در دکوراسیون میپردازیم.

آینه کنسول را کجای خانه قرار دهیم

ایا می خواهید به دکوراسسون مزنل خود میز کنسول اضافه کنید و به دنبال بهترین جا برای آن هستید؟ در این مقاله به شما بهترین مکان ها برای جایگذاری آینه کنسول می گوییم.

میز کنسول با عمق باریک اما مستحکم و زیبا، یک تکه مبلمان کاربردی است که می تواند به طرز ماهرانه ای فضای ذخیره سازی را حتی به کوچکترین اتاق ها اضافه کند. میزهای کنسول می توانند از مینیمال تا تزئینی می توانند در طراحی و ظاهر مناسب اتاق با هر فضا و هر سبکی مناسب باشند.

اگر هنوز نمی‌دانید که چگونه میز کنسول را به وسایل خانه خود اضافه کنید، این پست را بخوانید. در این مطلب چند ایده میز کنسول را جمع‌آوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که میز کنسول را کجا قرار دهید و چگونه آن را تزئین کنید. بهترین جا برای گذاشتن آینه کنسول

  • کنار درب وروردی

یکی از رایج ترین و مفیدترین مکان ها برای قرار دادن میز کنسول، کنار درب ورودی است. میز کنسول که در کنار درب ورودی قرار می گیرد، می تواند فضای بسیار مورد نیاز را برای کلیدها، کلاه ها، روسری ها و سایر اقلام متفرقه فراهم کند. وقتی میز کنسول کنار درب ورودی جایگذاری می شود، می تواند با پیش نمایشی از سبک خانه شما به مهمانان خوش آمد بگوید و کیفیتی دوست داشتنی و زنده به خانه شما اضافه کند. توصیه می کنیم یک آینه دیواری را بالای میز کنسول ورودی خود آویزان کنید. این آینه نه تنها فضای خالی بالای میز را پر می کند، بلکه مکانی را نیز به شما می دهد تا قبل از خروج از خانه ظاهر خود را زیبا کنید.

  • اتاق نشیمن

اگر اتاق نشیمن شما یک دیوار پهن و خالی دارد که نمی دانید چگونه آن را تزئین کنید، میز کنسول می تواند راه حل مناسبی باشد. یک میز کنسول با یک آینه دیواری بزرگ یا یک قطعه هنری دیواری بزرگ و کتاب ها، گلدان های پر از گل و موارد تزیینی دیگر به برجسته شدن و پر شدن فضا کمک می کند. به خصوص اگر اتاق نشیمم بزرگی دارید.

  • اتاق خواب

بسیاری از اشخاص برای اتاث خود به عنوان میز آرایش از آینخ کنسول در دکوراسیون اتاق خواب استفاده می کنند. اما در انتخاب اینه کنسول برای اتاق خواب اندازه اتاق و کاربرد اینه کنسول توجه داشته باشید. اینکه اتاق چقدر فضا برای قراار دادن دیگر لوازم دارد یا اینه کنسول فقط تزیین است یا کاربردی می باشد که اگر قرار است در ان وسایل زیادی قرار دهید بهتر است یک اینه کنسول جا دار انتخاب کنید.

  • اتاق کودک

آینه کنسول در اتاق کودک مخصوصا اتاق دختربچه‌ها که لوازم ارایش و زیبایی زیادی دارند توصیه می شو دختربچه ها علاقه ی زیادی دارند که هنگام ارایش و شانه کردن مو و پوشیدن لباس خود را جلوب آینه نگاه کنند. همچنین اینه کنسول می تواند جای مناسبی برای قرار دادن لوازم تحریر و عروسک و کتاب و لوازم آرایش آنها باشد.

  • محیط کار

خیلی از افراد به اقتضای موقعیت شغلی که دارند ترجیح میدهند محیط کار لوکسی داشته باشند. یک آینه کنسول شیک و لوکس و متناسب با سبک اتاق علاوه بر کاربردی بودن می تواند جلوه ی زیبایی به محیط کار بدهد.

همچنین بخوانید: مبل چه رنگی بخرم

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.