کیف مناسب برای افراد چاق کدام است؟

آیا می دانید کیف مناسب برای افراد چاق کدام است؟ اصلا به نظر شما کیف چقدر می تواند در زیبایی استایل شما تاثیر داشته باشد؟ بر عکس تصورات عمومی کیف ها از جمله اکسسوری هایی هستند که بسیار می توانند به استایل شما و زیباییتان کمک کنند. بهتر است ادامه این مطلب را بخوانید تا متوجه شوید که کیف مناسب برای افراد چاق کدام است؟ 

کیف مناسب برای افراد چاق کدام است؟

اگر قصد این را دارید که قسمتی از اندام خود را کوچک تر جلوه دهید باید کاری کنید که کمترین توجه به آن قسمت شود. یعنی این کار را به نحوی انجام دهید که با چشم هم آن را نتوان دید. و سعی کنید حواس بیننده را به جاهای دیگری پرت کنید. افراد پلاس سایز و چاق بهتر است که برای انتخاب کیف به سراغ کیف های دوشی یا با دسته بلند و با رنگ بندی خنثی بروند. البته اگر رنگ کیف با رنگ لباس شما نزدیک تر و هماهنگ تر باشد شما را کشیده تر و لاغرتر نشان می دهد.

کیف های منحنی

این مدل کیف ها عرض اندام را بیشتر نشان می دهند.کیف های با برش شکسته مثل مربع مثلث برای افراد پلاس سایز مناسب تر است. ممکن است سوالات زیر برای شما پیش بیاید:

۱. آیا سایز کیف هم تاثیری در اندام ها دارد؟

۲. کیف در چه قسمت هایی از اندام قرار میگیرد؟ باسن؟ کمر؟ ران؟ زیر بغل؟

اگر کیف شما در قسمت ران قرار گیرد و شما دارای ران بزرگی باشید بهتر  است که سایز کیفتان کوچک تا متوسط باشد و حتماً باید به مطالبی که در بالا قید شده است توجه کنید.

به این نکته باید توجه کنید که اگر سایز کیف شما خیلی کوچک باشد نتیجه معکوس دارد زیرا کیف کوچک باعث می شود در مقیاس اندام درشت شما تضاد ایجاد شود و اندام بیشتر خودنمایی می کند.

در این استایل مدل لباس و اندام بیشتر از کیف دیده می‌شود در نتیجه ابن تضاد باعث می‌شود که اندام درشت تر دیده شود.

کیف های سایز کوچک برای اندام پلاس سایز بهتر است که دقیقا همرنگ یا شبیه به رنگ لباس‌تان باشد.

نمونه هایی از کیف مناسب برای افراد چاق 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.