کدام میلیاردر اولین تیلیاردر جهان خواهد بود؟ (اینفوگرافیک)

حساب گرهای comparison، داده ی پنج سال اخیر ثروتمندترین شرکت ها و افراد دنیا را به منظور پیش بینی زمان ورود این افراد به باشگاه تریلیون دلاری، تحلیل کردند. شما می توانید فهرست کامل را در اینجا مشاهده کنید.

کسب و کار خود را گسترش دهید

به سختی می توان گفت و به احتمال زیاد، هیچ یک از این کارآفرینان به ثروت یک میلیارد دلار دست نخواهند یافت. هیچ کس نمی داند! شاید شما پلتفورم جهانی بعدی را راه اندازی کنید و ثروت این افراد را به صفر برسانید. شاید این نمودار جالب به شما کمک کند تا کاری که حتی مشهورترین تجار زمانه تاکنون انجام نداده اند را بکنید.

پیش بینی اولین تیلیاردر جهان (اینفوگرافیک)

جف بزوس احتمالاً حدود 38 میلیارد دلار را در طلاق آخر خود از دست داده است، اما مدیرعامل آمازون همچنان ثروتمندترین فرد در جهان است. بر اساس comparison، ثروت خالص او در پنج سال اخیر 34 درصد افزایش یافته است که به همین دلیل ممکن است به اولین تیلیاردر جهان در سال 2026 تبدیل شود. مارک زوکربرگ نیز شانس خوبی دارد، اگرچه رسیدن به این جایگاه ممکن است دورتر به نظر برسد. سرت را بالا بگیر زک!

مقاله مرتبط: 9 حقیقت شگفت انگیزی که ثروت واقعی جف بزوس را نشان می دهند!

این اینفوگرافیک که شامل 25 نفر از ثروتمندترین مردم جهان است را چک کنید و ببنید که این افراد واقع گرایانه چه زمانی می توانند به حساب بانکی با دوازده صفر برسند: 1000000000000 دلار

پیش بینی اولین تیلیاردر جهان (اینفوگرافیک)
پیش بینی اولین تیلیاردر جهان (اینفوگرافیک)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.