معنی ایموجی قلب سفید 🤍 در چت چیست؟

ایموجی قلب سفید در چت چه معنایی دارد

ایموجی هایی که در فضای مجازی وجود دارد و در چت از آن ها استفاده می کنید، معانی مختلفی دارند. یکی از ایموجی های پراستفاده در واتساپ، اینستاگرام و دیگر پیامرسان ها ایموجی قلب سفید است. مردم بیشتر از قلب های سفید برای نشان دادن پیوندهای قوی، تحسین، عشق و حمایت استفاده می کنند. در این مطلب می خواهیم با مفهوم قلب سفید در چت آشنا شویم و بدانیم معنی قلب سفید در چت دقیقا چیست؟

امروزه استفاده از فضای مجازی و چت کردن در این فضا رواج زیادی پیدا کرده است و معمولا افراد برای بیان احساسات خود از ایموجی های مختلف در چت استفاده می کنند که هر کدام معنی متفاوتی دارند. در ایموجی ها انواع مختلفی قلب با رنگ های متفاوت وجود دارد که هر کدام معنی خاص خود را دارند. در این پست معنی قلب سفید در چت به شما همراهان سایت مینویسم ارائه می شود. همچنین در مطالب گذشته درباره معنی انواع ایموجی قلب و معنی قلب بنفش توضیحاتی ارائه دادیم.

معنی قلب سفید در چت

یکی از راه ها برای بیان احساسات، عشق و علاقه و دوستی، استفاده از قلب در چت می باشد. می خواهیم بدانیم معنی قلب سفید در چت چیست؟ با ما همراه باشید تا معنی قلب سفید را بدانید و اطلاعات مفیدی مانند معنی قلب سفید در ایران، معنی قلب سفید در چت، معنی قلب با رنگ سفید در بیو اینستا را بدانید.

معنی ایموجی های مختلف دست را بلد باشید

ایموجی قلب سفید (White Heart) از سال 2019 منتشر شده و برای کاربران در فضای مجازی قابل استفاده است. اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم قلب سفید چ معنی میده باید بگوییم قلب سفید نماد احساسات پاک، خوشبختی معنوی، عشق خالص و ابدی و در بعضی فرهنگ ها نماد غم و اندوه است. اما در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

عشق خالص

ایموجی قلب سفید در چت می تواند بیانگر عشق خالص باشد. این عشق می تواند از هر نوعی باشد، عشق پدر مادر به فرزند، عشق به شریک زندگی و یا عشق به دوست. با استفاده از ایموجی قلب سفید در چت به طرف مقابل یادآوری می کنید که تا چه اندازه برای شما خاص است.

حمایت عاطفی

از قلب سفید در چت می توان برای ابراز همدردی با فردی که شرایط نامطلوبی دارد، استفاده کرد تا نشان دهید در کنار آنها هستید و از آنها حمایت می کنید. ایموجی قلب سفید در چت برای زمانی که بهترین دوست یا نزدیکان شما در حال سپری کردن شرایط سختی است قابل استفاده است.

دوستی و رابطه خاص

پیوند محکم و ارتباط نزدیک را می توان از دیگر معانی قلب سفید در چت دانست. تا جایی که می توان قلب سفید را در چت جایگزین کلمات کرد که از پیوند و رابطه عمیق خبر می دهد.

نمادی از رنگ سفید

معنی ایموجی قلب سفید در اینستا می تواند نمادی از این رنگ باشد. مثلا هنگامی که شخصی عکس هایی از محصولات سفید مانند یک لباس، گل های سفید یا یک جفت کفش ارسال می کند، اغلب علاقه خود به محصولات سفید را با یک ایموجی قلب سفید ابراز می کند.

معنی ایموجی قلب سفید در اینستاگرام و واتساپ

 • قلب سفید نماد روز ولنتاین و عشق خالص می باشد که در سال 2019 از آن رونمایی شد که در بروز سانی ها می توانید این ایموجی را اضافه کنید، ولی برخی از سیستم ها از این ایموجی قلب سفید پشتیبانی نمی کنند.
 • قلب سفید به نشانه عشق پاکی می باشد که هرگز از بین نمی رود. این عشق می تواند عشق پدر و مادر به فرزند، عشق فرزند به پدر و مادر و یا عشق و علاقه به معشوق و یار زندگی باشد.
 • قلب سفید نشانه ی عشق و عاشقی زیبا و بیانگر عشق بی ریا و واقعی می باشد.
 • ایموجی قلب سفید در کشور های مختلف و متناسب با فرهنگ و اقلیم آن کشور، ممکن است معانی مختلفی داشته باشد.
 • در بعضی مناطق قلب سفید به معنای صلح و دوستی می باشد.
 • معنی قلب سفید تو چت می تواند به معنای باریدن برف باشد.
 • همچنین قلب سفید در کشور هایی به معنای ازدواج می باشد.
 • برخی مناطق هم قلب سفید را به معنای مرگ و تسلیت می دانند.
 • قلب سفید همچنین می تواند به معنای وفاداری، اعتماد، تفکر مثبت، نجابت، معنویت و عشق خالص باشد.
 • بعضی افراد برای گفتن تسلیت از قلب سفید استفاده می کنند. دلیل این کار می تواند رساندن مفهوم پاکی از گناهان باشد.
 • قلب سفید در فال قهوه یعنی احساس صداقت و راستی

معنی قلب سفید در ایران

پس برای استفاده از ایموجی قلب سفید حتما به فرهنگ آن جامعه و کشور توجه کنید و بعد از این ایموجی استفاده کنید تا فرد مقابل دچار سوءتفاهم نشود. مانند بسیاری از ایموجی های قلب دیگر مانند قلب قرمز و قلب آبی، ایموجی قلب سفید معمولا برای انتقال عشق و سایر احساسات قوی، محبت آمیز و مثبت استفاده می شود. ایموجی White Heart به طور خاص برای نشان دادن عشق به چیزهای مرتبط با سفید استفاده می شود، از لباس های سفید گرفته تا توله سگ های پشمی سفید و ماشین های اسپورت سفید.

معنی قلب سفید در فرهنگ های دیگر

قلب سفید یا ایموجی قلب سفید تقریبا در همه فرهنگ ها برای بیان احساسات خوب و عمیق به کار می رود. قلب سفید در خاورمیانه نماد معنویت و پاکی، در ژاپن نماد احساسات متعادل، در کشورهای غربی نماد صلح و دوستی می باشد. قلب سفید در کشور هند نماد غم و اندوه است و از این نظر معنی ایموجی قلب سفید در هند کمی متفاوت با دیگر نقاط دنیا می باشد.

چرا قلب سفید کمی خاکستری است

برخی از پلتفرم ها قلب سفید را به رنگ خاکستری مایل به سفید نشان می دهند تا روی صفحه قابل مشاهده باشد.

دیگر معانی قلب سفید

ایموجی های مختلف دارای معانی متفاوتی هستند. با این حال، هر کسی معنای منحصر به فرد خود را برای استفاده از آنها دارد. با این حال، برخی از معانی ایموجی قلب سفید برای اکثر مردم مشترک است.

برای برخی افراد، معنای ایموجی قلب سفید احساسات محبت آمیز و مثبت است.
برخی از افراد زمانی که به پاکی یا موجودات مقدسی مانند فرشتگان اشاره می کنند از ایموجی های قلب سفید استفاده می کنند.
برخی از افراد هنگام صحبت در مورد مرگ شخصی یا فردی که درگذشته است از آن استفاده می کنند.
برخی آن را به معنای مهربانی که شیشه خرده ندارد به کار می برند.
مردم همچنین از آن برای صحبت در مورد خالص ترین شکل عشق استفاده می کنند. عشقی که پایان پذیر نیست
مردم همچنین از این برای صحبت در مورد عشقی استفاده می کنند که ماهیت آن با گذشت زمان از بین نمی رود استفاده می کنند.

قلب سفید را برای چه کسانی بفرستیم

با توجه به معنی رنگ قلب سفید در چت، می‌توانید آن را برای کسی بفرستید که می‌ خواهید به او بگویید که همیشه در کنار او هستید و برای کمک به او هر کاری می کنید.
می توانید از قلب سفید برای نشان دادن عشق خود به شخص خاصی استفاده کنید.

در پایان:

گرچه در این نوشته گفتیم قلب سفید چه معنی دارد اما این نکته را به خاطر داشته باشید اکثر افراد در ارسال ایموجی قلب سفید و یا دیگر شکلک های واتساپ یا هر پیامرسان دیگر به معنای آن ها توجه نمی کنند و یا ممکن است معنای دیگری از آن ها در ذهن خود داشته باشند. همان طور که گفته شد قلب سفید به معنی عشق خالص و به نوعی بی منظور است. قلب قرمز می تواند بطور واضح نشان دهنده عشق و دوست داشتن باشد اما منظور از قلب سفید نوع دیگری از عشق است.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.