چرا پیجم شده کاربر اینستاگرام؟ برای رفع مشکل instagram user چه کنیم؟

زمانی که پیجی به کاربر اینستاگرام تغییر نام داده است باید چکاری برای رفع این مشکل انجام دهیم. کاربر اینستاگرام چه معنی دارد؟

اینستاگرام که متعلق به فیس بوک است، یکی از پلتفرم های رسانه اجتماعی پرطرفدار در بین کاربران است. همانطور که توییتر برای متن و تیک تاک برای ویدیو است، اینستاگرام نیز برای اشتراک عکس ساخته شده است. مانند تمام شبکه های اجتماعی دیگر اینستاگرام نیز ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. ممکن است هنگام چک کردن پروفایل اشخاص دیگر در اینستاگرام نام برخی از افراد به صورت instagram user یا کاربر اینستاگرام نمایش داده شود. این شخص تصویر نمایه ندارد و شما نمیتوانید پروفایل او را مشاهده کنید. این موضوع به چه معنی است؟ آیا شما توسط این شخص بلاک شده اید یا علت چیز دیگری است؟ در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد که منظور از کاربر اینستاگرام چیست؟

چرا پیجم شده کاربر اینستاگرام (instagram user)

در واقع کاربر اینستاگرام اکانتی است که متعلق به یکی از دوستان شماست. وقتی اکانت شخصی به کاربر اینستاگرام تغییر میکند این موضوع معانی مختلفی میتواند داشته باشد:

  • این شخص اکانت اینستاگرام خود را برای همیشه حذف کرده است.
  • این شخص به طور موقت اکانت اینستاگرام خود را غیر فعال کرده است.
  • اینستاگرام، حساب این شخص را به صورت دائم یا موقت مسدود کرده است.
  • آن شخص شما را بلاک کرده است.

هنگامی که هر یک از این مراحل اتفاق می افتد، تصویر پروفایل اینستاگرام فرد خالی میشود. در همین حال نام حساب کاربری با عنوان (کاربر اینستاگرام) نمایش داده میشود. اما چگونه میشود فهمید کدام یک از این موارد است؟

چرا پیجم شده کاربر اینستاگرام
کاربر اینستاگرام

کاربر اینستاگرام شدن پیج چه معنایی دارد؟

اگر یک حساب کاربری به کاربر اینستاگرام تغییر نام داده باشد ممکن است حساب کاربری حذف شده باشد. او ممکن است داوطلبانه این کار را انجام داده باشد. شما نمیتوانید برای شخص در دایرکت پیامی ارسال کنید هر چیزی که ارسال کنید تحویل داده نمیشود حتی اگر حساب به طور موقت غیر فعال شود. شما فقط میتوانید چت های قبلی خود را ببینید. اگر حساب دوباره فعال شود میتوانید چت ها را دوباره مشاهده کنید در غیر صورت چت آرشیو میشود. بنابراین تفاوت بین حساب حذف شده و غیر فعال چیست؟ ممنوعیت های اینستاگرام چگونه کار میکند؟ و چگونه بفهمیم اکانت دوست شما برای همیشه حذف شده است یا به صورت موقت غیر فعال شده است؟ بیاید به هر یک از این موارد بپردازیم.

تفاوت حساب حذف شده و حسابی که به صورت موقت بسته شده است

حساب حذف شده دقیقا همان زمانی است که شما برای همیشه اکانت خود را پاک میکنید و تمام عکس و پست های شما از بین خواهد رفت و اگر بخواهید دوباره به اینستاگرام خود باز گردید باید یک حساب کاربری جدید درست کنید. وقتی این اتفاق بیفتد دوستان شما همچنان میتوانند چت های قدیمی شما را بخوانند ولی قادر به پاسخگویی و شروع به دادن پیام جدید نخواهند بود. آنها همچنین نمیتوانند عکس و شناسه کاربری شما را ببینند و یک پروفایل سفید را مشاده میکنند.

غیر فعال سازی موقت کمی متفاوت است این قابلیتی است که اینستاگرام به کاربرانی که از پلتفرم خسته شده اند میدهد. غیرفعال سازی موقت عکس های شما را پنهان میکند و چت را غیر قابل دسترس میکند. با این حال اطلاعات شما همچنان حفظ خواهد شد و مردم میتوانند بیوگرافی شما را مشاهده کنند و شما همه دنبال کنندگان خود را حفظ خواهید کرد. و بعد از مدتی میتوانید حساب خود را مجدد راه اندازی کنید.

پیشنهاد می کنیم مطالب نحوه دی اکتیو کردن موقت اکانت اینستاگرام و نحوه دوباره فعال کردن اکانت اینستاگرام را بخوانید.

وقتی حساب اینستاگرام کاربر اینستاگرام میشود دلیلش چیست؟

مانند هر پلتفرم رسانه اجتماعی دیگر اینستاگرام نیز شرایط و ضوابطی دارد که زمانی که برای اولین بار در اینستاگرام ثبت نام میکنید با این موارد موافقت میکنید. اگر شخصی شرایط و ضوابط را نقض کند، اینستاگرام این گزینه را دارد که تحریم های خاص خود را صادر کند وقتی که شخصی محتوای یک کاربر را گزارش کند اینستاگرام حساب آن شخص را تحریم میکند. در این شرایط اگر پیج به کاربر اینستاگرام تغییر کرد به دلیل رعایت نکردن قوانین آن است و شاید طی 48 ساعت این مشکل رفع شود. به ندرت پیش می آید که اینستاگرام ممنوعیت مادام العمر صادر کند.

آیا کاربر اینستاگرام به معنی بلاک شدن است؟

همانطور که گفتیم برچسب کاربر اینستاگرام همیشه به معنی بلاک شدن نیست. وقتی کسی شما را بلاک کند اینستاگرام به شما هیچ هشداری نمی دهد آنها فقط به کاربر اینستاگرام تبدیل میشوند و بس. زمانی که توسط شخصی بلاک میشوید به راحتی نمیتوانید اسم او را سرچ کنید و حساب کاربری آن شخص را در اینستاگرام جست و جو کنید. البته اگر به صورت دائم نیز حاسب خود را مسدود کرده باشد نیز نام او را نمیتوانید جست و جو کنید. اما وقتی حساب کاربری شخص را دیدید که کاربر اینستاگرام زده و پست ها و تعداد دنبال کنندگان شخص برایتان نمایان شد یعنی به صورت موقت حساب خود را بسته است.

همچنین بخوانید: چطور بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام بلاک کرده اند

اگر پیامی از کاربر اینستاگرام داشته باشیم چه میشود؟

اگر پیام از کاربر اینستاگرام دارید به این معنی است که شخصی که با او چت کرده اید حساب خود را مسدود کرده است. یا ممکن است آن را به طور موقت مسدود کرده باشد یا اینکه شما مسدود شده باشید. گاهی اوقات به جای کاربر اینستاگرام مینویسد اینستاگرامر .

برچسب کاربر اینستاگرام برای بسیاری از مردم گیج کننده است و میتواند معانی مختلفی نیز داشته باشد. پس زمانی که نمیدانیم علت به وجود آمدن آن چیست باید همه ی معانی آن را که شامل بلاک شدن، غیرفعال شدن موقت، غیرفعال شدن دائم میشود. که با دنبال کردن این موضوع میتوانید بفهمید چه اتفاقی افتاده است.

چگونه بفهمیم شخصی که کاربر اینستاگرام شده چه کسی است؟ برای رفع مشکل آن باید چکاری انجام دهیم؟

برای اینکه بفهمید کاربر اینستاگرام کیست باید پیام های مستقیم خود را بررسی کنید. همچنین میتوانید از برنامه شخص ثالث استفاده کنید تا ببنید چه کسی شما را مسدود کرده است. زمانی که چت خود را باز کنید و احتمالا نام کاربر اینستاگرام را مشاهده خواهید کرد اگر به شخصی اخیرا پیام داده باشید میتوانید به راحتی آن را شناسایی کنید. متاسفانه اگر شخصی مدت ها پیش به شما پیام داده باشد نمیتوانید آن را شناسایی کنید. چندین برنامه در اپل استور و گوگل پلی وجود دارد با عنوان برنامه شخص ثالث که میتوانید از طریق این برنامه ها شناسایی کنید.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.