مدرسه
بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

 

دلایل زیادی وجود دارد که ما به مدرسه می رویم. دلیل اصلی حضور در مدرسه کسب مهارت و آموزش لازم برای زندگی مستقل و موفقیت آمیز است. مدرسه همچنین مهارتهای اجتماعی را به ما می آموزد که در زندگی و مشاغل آینده نیاز خواهیم داشت.

هنگام شروع کار، به احتمال زیاد با همکاران ارتباط خواهیم داشت. آموزش عمومی به ما می آموزد که چگونه به طور مؤثر با دیگران همکاری کنیم. مدرسه همچنین برنامه آموزشی به ما می آموزد که ممکن است در مشاغل آینده خود مانند ریاضیات ، هنرهای زبانی، علوم و زبان های خارجی استفاده کنیم. هنگامی که نیاز به برقراری ارتباط با همکاران، ارباب رجوع یا مشتریانی دارید که انگلیسی یا زبانی متفاوت صحبت می کنند ، به احتمال زیاد هنرهای زبانی و زبان خارجی در مشاغل شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

روسیه اطلاعات حیرت انگیزی در مورد آموزششان دارد. اول از همه ، مدارس روسیه برخی از بهترین های جهان هستند. طبق آمار indexmundi.com نرخ سواد روسیه ۹۹٫۷٪ است. در روسیه ، براساس justlanded.com ، طبق قانون کودکان بین ۶ تا ۱۵ سال نیز لازم است آموزش ببینند.

دوره ابتدایی برای دانش آموزان ۶-۱۰ ساله است که پس از آن مدرسه متوسطه برای دانش آموزان ۱۰ تا ۱۵ ساله دنبال می شود. اگر یک فارغ التحصیل از دبیرستان مایل به ادامه تحصیلات عالی باشد، باید دو سال دیگر در دبیرستان بگذراند.

دانش آموزان در روسیه باید ملزم به شرکت در مدرسه شوند زیرا از این طریق افراد بیشتری می توانند در آینده شغل بهتری کسب کنند که منجر به اقتصاد بهتر می شود. ما اعتقاد داریم دانش آموزانی که خانواده هایشان مشکل مالی دارند باید از دولت کمک مالی دریافت کنند.

با این حال، برخی مردم بر این باورند که برخی دانش آموزان باید بتوانند برای کمک مالی به خانواده های خود، مقدار مشخصی از مدرسه را از دست بدهند. اگرچه این امر کمی به خانواده كمك می كند، اما دانش آموزان در درس هایشان عقب می افتند و در آینده تحصیلات و شغل خوبی نخواهند داشت.

در مقابل، کمک های مالی دولت باید به خانواده های بی بضاعت کمک کند و تحصیل بهتر و شغل آینده دانش آموزشان را تضمین کند و این امر در دراز مدت بیشتر به خانواده کمک خواهد کرد.

برخی از کشورها سیستم آموزشی خوب یا بزرگی ندارند. همچنین، برخی کشورها فقط به یک جنسیت خاص آموزش می دهند. بدون توجه به پیشینه یا جنسیت ، همه سزاوار دریافت آموزش هستند. دانش آموزان از همه کشورها باید همه این فرصت را داشته باشند که بتوانند آموزش خوبی کسب کنند و آینده ای موفق داشته باشند. ما بر این باوریم که دانش آموزان در همه جا باید برای تمام سطح تحصیلات مورد نیاز برای به دست آوردن شغل مورد نظر خود به مدرسه بروند.

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید