۱۵ نمونه از آن مواردی که زنان در یک رابطه از طریق مردان نیاز دارند

موارد مختلفی وجود دارند که زنان در یک رابطه از طریق مردان به آن ها نیاز دارند، اما بعضی از مهم ترین موارد عبارتند از:

 1. برای اینکه بتواند به دنبال او بگردد و به عنوان مرد خود به او احترام بگذارد.
 2. برای احساس دوست داشتن و قدردانی.
 3. برای احساس پذیرفته شدن توسط کسی که در اعماق درون اوست.
 4. برای احساس حمایت.
 5. برای احساس اینکه او در چشمان او زیبا است.
 6. برای احساس اینکه عشق بین او و مردش به مرور زمان تقویت شده و عمیق تر می شود.
 7. برای احساس امنیت در مورد اینکه مرد او آن ها را به سمت آینده بهتر هدایت می کند.
 8. رشد به عنوان یک زوج به جای اینکه یک نفر در حال بهبود و پیشرفت باشد، در حالی که دیگری در همان حالت باقی می ماند.
 9. پیشروی در جهت مشابه (برای مثال داشتن رویاها، اهداف، برنامه های مشابه برای آینده).
 10. برای اینکه بتوانید به او اعتماد کنید (و او برای اعتماد به او).
 11. برای اینکه بتواند در درون زنانه خود آرامش یابد و بداند که او مرد اوست و او کسی است که رابطه را حفظ می کند.
 12. برقراری ارتباط باز (صادقانه) و عدم نیاز به مخفی کردن موارد از یکدیگر.
 13. برای خندیدن و لذت بردن در کنار یکدیگر.
 14. ساخته شدن برای احساس یک زمان ویژه (برای مثال در یک شام ویژه، رفتن به تعطیلات با یکدیگر)
 15. احساس شنیده شدن و ارزش داشتن.

همانگونه که در لیست بالا می بینید، آنچه که او واقعا به آن احتیاج دارد این است که شما کسی باشید که بتواند به آن اعتماد کند، نگاه کند و خوشحال باشد که عاشق او است.

نکته اصلی که باید به یاد داشته باشید این است که، تا زمانی که شما و او، خود را به سمت احساس عمیق تر احترام، جذب و عشق به مرور زمان هدایت کنید، هر چیز دیگری که در لیست بالا قرار دارد به صورت طبیعی اتفاق می افتد.

اساسا، آنچه که زنان در رابطه از طریق مردان نیاز دارند این است كه احساس كنند كه او می تواند احترام بگذارد و به او نگاه كند. زمانی که زن احساس احترام به مرد خود دارد، این کار به جذابیت منجر خواهد شد و سپس به عشق تبدیل می شود.

هرچه احترام و جذابیت او با گذشت زمان حفظ شود و رشد یابد، عشقی که احساس می کند، شدیدتر می شود و رابطه آن ها قوی تر و طولانی تر خواهد شد.

آیا به زن خود آنچه که در روابط از طریق شما به آن احتیاج دارد را می دهید؟

در دنیا هیچ احساس هیجانی بیشتری وجود ندارد که شما در ابتدای یک رابطه تجربه کنید.

همه چیز هیجان انگیز و جدید به نظر می رسند و از نظر شما زن شما نمی تواند هیچ اشتباهی انجام دهد و فکر می کند شما عالی هستید.

با این حال، زمانی که ابهام برطرف شد، این وظیفه شما به عنوان مرد است که رابطه را از مرحله فانتزی، همه چیز کامل است، خارج کنید و خود و او را به سمت یک عشق و جذابیت عمیق تر و ماندگار تر سوق دهید.

برای انجام این کار، باید اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از این اشتباهات را مرتکب نشده اید …

1 . احساس نکردن اینکه او به اندازه کافی برای شما مهم است

زندگی اتفاق می افتد و یکی از اولین مواردی که فشار کار، صورت حساب ها، خانواده و غیره را زیاد می کند، رابطه زوجیت است.

برای مثال: اگر پرداخت صورتحساب یک فشار مالی در یک رابطه است، این مورد طبیعی است که یک پسر بخواهد برای تامین زن خود، سخت تر تلاش کند.

این مورد ممکن است او را به کار اضافی، کار با ساعات طولانی تر یا حتی آوردن کار در خانه منجر شود.

در نگاه او، او دارد اطمینان می یابد که از زن و خانواده خود مراقبت می کند، تا آن ها آینده ای بهتر را در کنار هم داشته باشند.

با این حال، از دیدگاه زن، او احساس می کند که کاری را پیش روی او قرار می دهد، و او شروع به احساس غفلت، دوست نداشتن و مانند هر چیز دیگری می کند که برای او مهم تر است.

کاملا خوب است که بخواهید زندگی زن خود را تأمین کنید تا آینده بهتری در کنار هم داشته باشید، اما اگر متوجه نشوید که او احساس ناراحتی می کند، آینده ای در کنار هم وجود نخواهد داشت.

مهم نیست که چقدر مشغول هستید، یا چیزهای مهم دیگری در زندگی شما وجود دارد، اگر می خواهید رابطه طولانی و شادی داشته باشید، باید اطمینان حاصل کنید که نیازهای زن خود را در اولویت زندگی خود قرار می دهید.

این مورد بدین معنا نیست که خود را قربانی کنید تا او را خوشحال کنید. این مورد دارای این معنای ساده است که شما احساسات او را در نظر گرفته و آنچه را که لازم است انجام دهید تا او به گونه ای احساس کند که می خواهد در رابطه با شما احساس کند (یعنی دوست داشته شدن، مورد قدردانی قرار گرفتن، شنیده شدن).

2 . شکست هویت خود در رابطه

خوشبختی در یک رابطه بیشتر مربوط به تعادل می باشد.

برای مثال: در حالی که در کنار هم بودن و انجام کارها در کنار هم، از اهمیت زیادی برخوردار است و می تواند رابطه را قوی تر کند، زندگی در درآمد یکدیگر تأثیر متضادی خواهد داشت.

اکثر اوقات، زمانی که یک پسر که تجربه کمی با زنان و رابطه دارد، خود را مشغول دوست دختر می کند، او از داشتن او اینقدر خوشبخت می باشد که آماده است هر کاری برای خوشحال کردن او انجام دهد. این مورد زمانی اشتباه است که فکر کند، “اگر کمی خوب باشد، باید بیشتر بهتر شود.”

برای مثال: مردی مثل این شروع به فکر کردن می کند، اگر گذراندن مدت زمان کمی در کنار هم خیلی عالی باشد، پس سپری کردن تمام وقت خود در کنار هم بهتر خواهد بود.

با این حال، اصلا اینگونه نیست.

اگرچه زنان زمانی که به آن ها محبت، توجه و عشق می شود، آن را دوست دارند، اکثر زنان (نه همه)، زمانی که مرد آن ها باعث می شود که او تنها تمرکز خود را در زندگی به او داشته باشد تا جایی که احساس می کند به جای خوشبختی احساس خستگی کند، این مورد را دوست ندارند.

مردی که این اشتباه را انجام می دهد، ممکن است از رابطه با دوستانش یا از سرگرمی های خود دست بکشد، تا بتواند زمان بیشتری را با او بگذراند.

او همچنین ممکن است همه کارهای خود را برای او انجام دهد، به او در انجام کارهای خارج از خانه یا کارهای خانه کمک کند، او را با هدیه و شام های گران قیمت فاسد کند، و اکثرا اوقات این جمله را به او بگوید: “من تو را خیلی دوست دارم. تو مهم ترین فرد زندگی من هستی. بدون تو زندگی من بی معنی خواهد بود”، یا “تو من را بسیار خوشحال می کنی. من به اندازه کافی می خواهم از تو منفعت کسب کنم. من می خواهم شب و روز در کنار شما باشم”.

عاشقانه به نظر می رسد، درست است؟ نه واقعا.

به صورت طبیعی، بعضی از زنان در جهان هستند که ایده دوست داشتن یک مرد را دوست دارند که او را اساس زندگی خود قرار می دند و زندگی خود را برای تامین او می گذراند، اما این مورد آن نوع رابطه پویایی نیست که باعث ایجاد رابطه پایدار شود.

در آخر، یا او از بودن با مردی خسته می شود که می تواند بر او مسلط شود، یا می فهمد که همیشه به او منفعت بدهد، اما هرگز تسلیم نمی شود و نارضایتی بین آن ها شروع به رشد می کند.

اکثر زنان این مورد را می دانند و می خواهند با مردی که او را دوست دارد، به همان اندازه که او را دوست دارد، در رابطه باشند. او می خواهد بداند که گرچه او عشق، زمان و حمایت عاطفی را به او می دهد، اما او نیز:

 • در زندگی خود اهداف بیشتری در برابر او دارد.
 • آیا کسی هست که بتواند تمام وقت به دنبال او باشد، احترام و اعتماد او را داشته باشد.
 • در تلاش است تا به عنوان یک مرد به پتانسیل واقعی خود برسد.
 • در زندگی هدف، جهت و اهداف خاص خود را دارد.
 • آیا کسی است که بتواند به او وابسته باشد تا بتواند او را به سمت زندگی بهتر در کنار هم راهنمایی کند.
 • عشق، احترام، ارزش قائل است و از او و اهداف و جاه طلبی های او در زندگی حمایت می کند.

بنابراین، بر خلاف آنچه که ممکن است در حال رشد یافتن یا شنیده شدن در تلویزیون و فیلم ها باشید، زنان واقعی نمی خواهند که یک مرد همه چیز را به او بدهد.

در واقع، کاملا برعکس. زمانی که یک زن واقعا مرد خود را دوست دارد، می خواهد که او در سطح زندگی تلاش کند و به پتانسیل واقعی خود برسد.

3 . باعث نشود که او احساس کند جذب حضور شما است

پیش از اینکه زن شما حتی شما را ملاقات کند، او وقت زیادی را صرف کرده است تا خودش را جذاب جلوه دهد (برای مثال پوشیدن لباس های جذاب، لباس های اشکار، آرایش کردن، حالت دادن موهای خود) برای جذب نوع مردی که نه تنها از تلاش های او قدردانی می کند بلکه همچنین زمان لازم را به او می دهد تا در نگاهش جذاب تر و سکسی تر شود.

آن مرد تو هستی.

در اصل، حتی اگر یک زن بسیار زیبا در اعماق زمین باشد، بیشتر زنان نسبت به جذابیت خود نسبت به مردان احساس ناامنی می کنند.

بنابراین، این بر عهده مرد است که مانند روزی که برای اولین بار با او ملاقات کرده است، احساس سکسی داشته باشد (حتی اگر وزن کمی هم داشته باشد، با لباس های تند لباس بپوشد، دچار چین و چروک شود).

اگر او، به عنوان مرد او، نتواند او را زیبا و سکسی ببیند، و انجام تمام کارهایی که باعث می شود در ابتدای رابطه خود احساس جذابیت کند (برای مثال معاشقه با او، داشتن رابطه جنسی، داشتن محبت با لمس کردن و بوسیدن او در حین عبور) را متوقف کند، او احساس می کند که غیر جذاب و دوست نداشتنی شده است.

زمانی که این اتفاق بیفتد، او به صورت طبیعی شروع به دور شدن از او و رابطه خواهد کرد و سرانجام آن ها در یک رابطه غم انگیز، ناراضی و بدون رابطه جنسی زندگی می کنند؛ یا با او درگیری پیدا خواهد کرد.

با این حال، زمانی که شما واقعا زن خود را دوست دارید و او شما را دوست دارد، مهم نیست که هر دو به مرور زمان از نظر جسمی چه تغییر کنید (مثلا پیرتر شوید، موهای خاکستری بگیرید، وزنه بزنید)، عشق و جذابیت عمیقی که برای یکدیگر احساس می کنید با گذشت زمان قوی تر می شوند.

برای مثال: زمانی که به موهای خاکستری زن خود نگاه می کنید، به جای دیدن زنی که پیرتر می شود، می توانید زنی را که در اوقات خوب و بد روزگار در کنار شما بوده، او را ببینید.

هرچه شما بتوانید این کار را انجام دهید، دوست داشتنی تر و جذاب تر خواهد شد و او هر کاری را برای شما انجام خواهد داد تا شما را راضی کند.

تا زمانی که شما به راهنمایی او به سمت احساسات عمیق تری از عشق، احترام و جذابیت با گذشت زمان ادامه دهید، بیشتر احساس می کند نیازهای او برآورده شده اند و روابط شما بهتر خواهند شد.

او برای رهبری به شما نیاز دارد.

نه، این مورد بدین معنا نیست که آنچه زنان در یک رابطه از طریق مرد نیاز دارند این می باشد که یک مرد بتواند در اطراف او رئیس باشد.

این مورد بدین معنا نیست که شما باید تمام کارها را انجام دهید.

این مورد بدین معنا است که یک زن می خواهد بداند که با دانستن اینکه مرد او بر موارد کنترل دارد و راه را برای هر دوی آن ها به آینده ای بهتر سوق دهد، می تواند در نفس زنانه خود آرامش یابد.

رهبری شامل مواردی می شود که او نیز کارهای زیادی برای شما انجام دهد.

برای مثال: در مورد من، همسرم کار خود را ترک کرده است و در خانه می ماند تا برای من آشپزی کند و خانه را تمیز کند. او همچنین از تمام صورتحساب ها مراقبت می کند و کارهایی را برای من انجام می دهد.

حتی اگر من رهبر باشم، او کارهای زیادی انجام می دهد.

بنابراین، “رهبر بودن” را با “لعنتی … اکنون من سخت تر کار می کنم، همه چیز را انجام می دهم، رئیس در اطراف او” و غیره، اشتباه نگیرید.

اگر زن شما به شما احترام بگذارد و به عنوان مرد خود به شما نگاه کند، خوشحال خواهد شد که یک زن خوب برای شما باشد. اکثذا، این مورد شامل انجام کارهای زیادی برای شما می شود.

البته من با همسرم نیز خوب رفتار می کنم. این مورد یک طرفه نیست.

تا زمانی که شما و زن شما نسبت به یکدیگر احساس احترام، عشق و جذابیت داشته باشید، احساس می کنید که به صورت کامل تامین خواهید شد و آن عشق عمیق و ماندگاری را تجربه خواهید کرد که از طرف زوجینی که 50 سال با هم ازدواج کرده اند، می شنوید.

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.