دعای شگفت انگیز بستن زبان | دعاهای فوری و قوی بستن زبان

دعای برای بستن زبان افراد

در این مقاله چندین دعای بستن زبان آورده شده است که بسیار شگفت انگیز و کاربردی می باشد. می توانید از آن ها به عنوان دعای بستن زبان دشمن، دعای بستن زبان در معامله و دعای بستن زبان مخالفان ازدواج استفاده کنید.

اگر فردی یا افرادی در زندگی شما حضور دارند که احساس می کنید با حرف های خود جلوی پیشرفت شما را می گیرند و مانعی در مسیر شما می باشند، دعاهایی وجود دارد که می توانید برای بستن زبان این افراد از آن ها استفاده کنید. دعاهای بسیار قوی و تضمینی برای بستن زبان افراد مختلف وجود دارد. در این پست دعای بستن زبان به شما ارائه می شود، با ما همراه باشید.

دعای قوی و شگفت انگیز برای بستن زبان

در زیر چندین دعا برای بستن زبان آورده شده است که می توانید آن ها را بخوانید و از آن ها استفاده کنید.

1. دعای تضمینی بستن زبان

این دعا بسیار تضمینی، قوی و فوری می باشد. از این دعا برای بستن زبان هر فردی که بخواهید، می توانید استفاده کنید. کافیست قبل از این که فرد مورد نظر را ملاقات کنید، این دعا را 7 مرتبه بخوانید.

« یَا صَانِعَ کُلِّ مَصْنُوعٍ یَا خَالِقَ کُلِّ مَخْلُوقٍ یَا رَازِقَ کُلِّ مَرْزُوقٍ یَا مَالِکَ کُلِّ مَمْلُوکٍ یَا کَاشِفَ کُلِّ مَکْرُوبٍ یَا فَارِجَ کُلِّ مَهْمُومٍ یَا رَاحِمَ کُلِّ مَرْحُومٍ یَا نَاصِرَ کُلِّ مَخْذُولٍ یَا سَاتِرَ کُلِّ مَعْیُوبٍ یَا مَلْجَأَ کُلِّ مَطْرُودٍ »

2. دعای بستن زبان افراد از راه دور

ممکن است فردی از شما دور باشد و شما بخواهید از راه دور زبان او فوری بسته شود، دعایی که در زیر آمده است برای بستن زبان افراد از راه دور است، بنابراین هنگامی که باد در حال وزیدن می باشد این دعا را بخوانید و بر باد فوت کنید.

« تذْرُوهُ الرِّيَاحُ وَكَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ مُّقْتَدِرًا. رَبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ. يَوْمَئِذٍ يَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا. انْفِرُواْ خِفَافًا وَثِقَالًا »

3. سوره قرآن برای بستن زبان از راه دور

برای بستن زبان افراد از راه دور می توانید از سوره های قرآنی استفاده کنید که بسیار موثر است.

  • ابتدا سوره ی ناس را بر ظرفی، روز چهاردهم ماه بنویسید و بشویید و از آن بخورید و وضو بگیرید، زبانی که به آن نیت کرده اید بسته می شود.
  • سپس بعد از نماز عشاء هر یک از این سوره ها را به ردیف شمس و لیل و جحد و توحید و معوذتین « ناس و فلق » را هفت مرتبه بخوانید.
  • بعد هفت بار بگویید:  اللهم اجعَل لی فَرَجا و مخرجا

و بخوابید، زبان بسته می شود.

4. دعای شگفت انگیز برای بستن زبان شوهر

برخی از خانم ها برای رسیدن به اهداف خود می خواهند زبان شوهر خود را ببندند، این خانم ها برای بستن زبان شوهر می توانند از دعای زیر استفاده کنند که به رام شدن شوهرشان کمک می کند.

« رَبَّنا أَفْرِغْ عَلَیْنا صَبْراً وَ ثَبِّتْ أَقْدامَنا وَ انْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْکافِرینَ »

5. دعای قوی بستن زبان برای خانواده شوهر

برخی از خانم ها دعایی برای بستن زبان خانواده شوهر خود می خواهند، تا همیشه بینشان محبت و خوبی باشد و با آن خوبی و مهربانی جلب توجه کنند. دعای زیر، دعای فوری و قوی برای بستن زبان خانواده شوهر است. ابتدا دعا را بخوانید و سپس نام افراد مورد نظر را بگویید.

« بسم الله الرحمن الرحيم.

قال رجلان من الذين انعم الله عليهما ادخلوا عليهم الباب فإذا دخلتموه فإنكم غالبون وعلى الله فتوكلوا إن كنتم مؤمنين »

6. دعای بستن زبان صم بکم عمی

یکی از شگفت انگیزترین دعاهای زبان بند قوی و فوری، دعای زبان بند صم بکم عمی می باشد که بسیار توصیه شده است. اگر فردی این دعا را بخواند باعث ایجاد عشق می شود و با بستن زبان فوری به مراد دلش می رسد. دعای زبان بند صم بکم عمی در زیر آمده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..

و در انتها بگویید: زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)

7. دعای قوی برای بستن زبان برای کار

این دعا برای پیدا کردن کار کاربرد دارد، اگر فردی به دنبال کار می گردد و می خواهد زبان کارفرما بسته شود به نحوی که بتواند استخدام شود باید از دعای زبان بند قوی برای کار استفاده کند. این دعا را قبل از مصاحبه 3 مرتبه تلاوت کنید.

« یَا أَعْظَمَ مِنْ کُلِّ عَظِیمٍ یَا أَکْرَمَ مِنْ کُلِّ کَرِیمٍ یَا أَرْحَمَ مِنْ کُلِّ رَحِیمٍ یَا أَعْلَمَ مِنْ کُلِّ عَلِیمٍ یَا أَحْکَمَ مِنْ کُلِّ حَکِیمٍ یَا أَقْدَمَ مِنْ کُلِّ قَدِیمٍ یَا أَکْبَرَ مِنْ کُلِّ کَبِیرٍ یَا أَلْطَفَ مِنْ کُلِّ لَطِیفٍ یَا أَجَلَّ مِنْ کُلِّ جَلِیلٍ یَا أَعَزَّ مِنْ کُلِّ عَزِیزٍ »

بیشتر بخوانید: دعا برای شروع روز

8. دعای قوی برای بستن زبان دشمنان و حسودان

یکی دیگر از دعاهای بستن زبان که بسیار تاثیرگذار و موثر است دعای زبان بند قوی و فوری زیر سنگ است که در زیر آمده است.

این دعا را روی کاغذی سفید نوشته و زیر سنگی در باغچه خاک کنید. این دعا برای بستن زبان دشمن و حسود و بدگو نیز بسیار مجرب است.

« یَا ذَا الْعَرْشِ الْمَجِیدِ یَا ذَا الْقَوْلِ السَّدِیدِ یَا ذَا الْفِعْلِ الرَّشِیدِ یَا ذَا الْبَطْشِ الشَّدِیدِ یَا ذَا الْوَعْدِ وَ الْوَعِیدِ یَا مَنْ هُوَ الْوَلِیُّ الْحَمِیدُ یَا مَنْ هُوَ فَعَّالٌ لِمَا یُرِیدُ یَا مَنْ هُوَ قَرِیبٌ غَیْرُ بَعِیدٍ یَا مَنْ هُوَ عَلَی کُلِّ شَیْ‏ءٍ شَهِیدٌ یَا مَنْ هُوَ لَیْسَ بِظَلامٍ لِلْعَبِیدِ »

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.