شرکت هواپیمایی

در ادامه ۱۰ شرکت هواپیمایی برتر جهان را که در سال ۲۰۱۹ توسط مسافران در سراسر جهان انتخاب شده اند را مشاهده می کنید.

۱۰ شرکت هواپیمایی برتر جهان

قطر ایر وی۱٫قطر ایر وی

در یک زمان کوتاه ، شرکت هواپیمایی قطر به بیشتر از ۱۴۰ مقصد در سراسر جهان گسترش یافته است و سطح خدمات خوب آن باعث شده است که توسط مسافران مقام بهترین شرکت هواپیمایی را کسب کند. این شرکت هواپیمایی در سراسر جهان ،مقاصدی از قبیل  مقاصد تجاری و تفریحی در سراسر اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا  ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی را داراست..

 

خطوط هوایی سنگاپور۲٫خطوط هوایی سنگاپور

شرکت هواپیمایی سنگاپور یکی از شناخته ترین شده برندهای مسافرتی در سراسر جهان است. این خط هوایی یکی از  جوانترین ناوگان های هواپیما را داراست که مقصدهای آن در جهان به گستردگی شش قاره است. نماد سنگاپور یک نماد قابل تشخیص در سطح بین المللی است و استانداردهای بالایی از مراقبت و خدماتی را که مشتریان از انها انتظار دارند را ارائه دهد.

 

هواپیمایی ال نیپون ایرویز ژاپن۳٫هواپیمایی ال نیپون ایرویز ژاپن

ال نیپون ایرویز بزرگترین شرکت هواپیمایی در ژاپن است که در سال ۱۹۵۲ تأسیس شد و تقریبا از ۸۰ مسیر بین المللی و بیش از ۱۱۰ مسیر داخلی پشتیبانی میکند.این شرکت  از سال ۱۹۹۹ عضو اتحادیه ی استار بوده است. باشگاه مایل ایج ان  بیش از ۲۹ میلیون عضو دارد. شایان ذکر است که این شرکت مشتری پرتاب و همچنین بزرگترین اپراتور Boeing 787 بوده است.

 

شرکت کتای اقیانوس آرام۴٫شرکت کتای اقیانوس آرام

گروه کتای اقیانوس آرام که در  در هنگ کنگ  مستقر است خدمات مسافربری و باربری را در بیش از ۲۰۰ مقصد در آسیا ، آمریکای شمالی ، استرالیا ، اروپا و آفریقا ، با استفاده از ۲۰۰ هواپیما ، ارائه می دهد.این شرکت هواپیمایی عضو بنیانگذار اتحادیه جهانی oneworld است و کتای دراگون یک عضو وابسته به ان است.

 

هواپیمایی امارات۵٫امارات

هنگامی که خطوط هوایی امارات که در سال ۱۹۸۵ تأسیس شد فقط با دو هواپیما از دبی پرواز می کرد ، اما اکنون بیش از ۲۳۰ هواپیما دارد و در حال حاضر به بیش از ۱۴۰ مقصد در بیش از ۸۰ کشور جهان پرواز می کند. شبکه امارات به طور مداوم در حال گسترش است و هر هفته بیش از ۱۵۰۰ پرواز در دبی به سوی مقصدهایی در شش قاره پرواز می کنند.

 

اوا ایر۶٫اوا ایر

اوا ایر در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد و عضو Sاتحادیه استاراست. اوا یک شبکه جهانی را ارائه می دهد که آسیا و چین را به اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه متصل می کند و بیش از ۶۰ مقصد تجاری و توریستی را به هم پیوند می دهد. اوا از مرکز آن که در فرودگاه بین المللی تائویوان  در تایوان است فعالیت می کند.

 

خطوط هوایی هینان۷٫خطوط هوایی هینان

خطوط هوایی هینان در ژانویه سال ۱۹۹۳ در استان هینان تأسیس شد. در پایان ماه جون سال ۲۰۱۸ ، این شرکت و شرکت های زیر مجموعه ی آن بیش از ۴۰۰ هواپیما ی در حال کار و ۲۴ شعبه داشتند.این خوط هوایی  Tچین و نقاط بسیاری را در آسیا پوشش می دهد و تا اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه جنوبی گسترش می یابد.

 

شرکت هواپیمایی قنتاس۸٫شرکت هواپیمایی قنتاس

قنتاس که در سال ۱۹۲۰ تأسیس شد ، حامل پرچم استرالیا و عضو موسس اتحادیه هواپیمایی Oneworld است. هم اکنون قنتاس  بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی و بین المللی استرالیا است.

 

لوفت هانزا

۹٫لوفت هانزا

لوفت هانزا بزرگترین شرکت هواپیمایی در آلمان و یکی از پنج عضو موسس اتحادیه استاراست. مرکز اصلی لوفت هانزا فرودگاه فرانکفورت است و فرودگاه مونیخ دومین مرکز اصلی این خطوط هوایی است.

 

شرکت هواپیمایی تایلند۱۰٫شرکت هواپیمایی تایلند

شرکت هواپیمایی تایلند حامل پرچم تایلند است و در سال ۱۹۸۸ تشکیل شده است. این شرکت هواپیمایی عضو موسس اتحادیه استار است.این شرکت با بیش از ۹۰ هواپیما به ۳۷ مقصد در ۳۷ کشور جهان پرواز می کند. شعار این  شرکت “نرم مانند ابریشم” است.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید