۱۰ شرکت هواپیمایی برتر جهان در سال ۲۰۱۹ از نظر مسافران

در ادامه 10 شرکت هواپیمایی برتر جهان را که در سال 2019 توسط مسافران در سراسر جهان انتخاب شده اند را مشاهده می کنید.

10 شرکت هواپیمایی برتر جهان

قطر ایر وی1.قطر ایر وی

در یک زمان کوتاه ، شرکت هواپیمایی قطر به بیشتر از 140 مقصد در سراسر جهان گسترش یافته است و سطح خدمات خوب آن باعث شده است که توسط مسافران مقام بهترین شرکت هواپیمایی را کسب کند. این شرکت هواپیمایی در سراسر جهان ،مقاصدی از قبیل  مقاصد تجاری و تفریحی در سراسر اروپا ، خاورمیانه ، آفریقا  ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی را داراست..

 

خطوط هوایی سنگاپور2.خطوط هوایی سنگاپور

شرکت هواپیمایی سنگاپور یکی از شناخته ترین شده برندهای مسافرتی در سراسر جهان است. این خط هوایی یکی از  جوانترین ناوگان های هواپیما را داراست که مقصدهای آن در جهان به گستردگی شش قاره است. نماد سنگاپور یک نماد قابل تشخیص در سطح بین المللی است و استانداردهای بالایی از مراقبت و خدماتی را که مشتریان از انها انتظار دارند را ارائه دهد.

 

هواپیمایی ال نیپون ایرویز ژاپن3.هواپیمایی ال نیپون ایرویز ژاپن

ال نیپون ایرویز بزرگترین شرکت هواپیمایی در ژاپن است که در سال 1952 تأسیس شد و تقریبا از 80 مسیر بین المللی و بیش از 110 مسیر داخلی پشتیبانی میکند.این شرکت  از سال 1999 عضو اتحادیه ی استار بوده است. باشگاه مایل ایج ان  بیش از 29 میلیون عضو دارد. شایان ذکر است که این شرکت مشتری پرتاب و همچنین بزرگترین اپراتور Boeing 787 بوده است.

 

شرکت کتای اقیانوس آرام4.شرکت کتای اقیانوس آرام

گروه کتای اقیانوس آرام که در  در هنگ کنگ  مستقر است خدمات مسافربری و باربری را در بیش از 200 مقصد در آسیا ، آمریکای شمالی ، استرالیا ، اروپا و آفریقا ، با استفاده از 200 هواپیما ، ارائه می دهد.این شرکت هواپیمایی عضو بنیانگذار اتحادیه جهانی oneworld است و کتای دراگون یک عضو وابسته به ان است.

 

هواپیمایی امارات5.امارات

هنگامی که خطوط هوایی امارات که در سال 1985 تأسیس شد فقط با دو هواپیما از دبی پرواز می کرد ، اما اکنون بیش از 230 هواپیما دارد و در حال حاضر به بیش از 140 مقصد در بیش از 80 کشور جهان پرواز می کند. شبکه امارات به طور مداوم در حال گسترش است و هر هفته بیش از 1500 پرواز در دبی به سوی مقصدهایی در شش قاره پرواز می کنند.

 

اوا ایر6.اوا ایر

اوا ایر در سال 1989 تاسیس شد و عضو Sاتحادیه استاراست. اوا یک شبکه جهانی را ارائه می دهد که آسیا و چین را به اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه متصل می کند و بیش از 60 مقصد تجاری و توریستی را به هم پیوند می دهد. اوا از مرکز آن که در فرودگاه بین المللی تائویوان  در تایوان است فعالیت می کند.

 

خطوط هوایی هینان7.خطوط هوایی هینان

خطوط هوایی هینان در ژانویه سال 1993 در استان هینان تأسیس شد. در پایان ماه جون سال 2018 ، این شرکت و شرکت های زیر مجموعه ی آن بیش از 400 هواپیما ی در حال کار و 24 شعبه داشتند.این خوط هوایی  Tچین و نقاط بسیاری را در آسیا پوشش می دهد و تا اروپا ، آمریکای شمالی و اقیانوسیه جنوبی گسترش می یابد.

 

شرکت هواپیمایی قنتاس8.شرکت هواپیمایی قنتاس

قنتاس که در سال 1920 تأسیس شد ، حامل پرچم استرالیا و عضو موسس اتحادیه هواپیمایی Oneworld است. هم اکنون قنتاس  بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی و بین المللی استرالیا است.

 

لوفت هانزا

9.لوفت هانزا

لوفت هانزا بزرگترین شرکت هواپیمایی در آلمان و یکی از پنج عضو موسس اتحادیه استاراست. مرکز اصلی لوفت هانزا فرودگاه فرانکفورت است و فرودگاه مونیخ دومین مرکز اصلی این خطوط هوایی است.

 

شرکت هواپیمایی تایلند10.شرکت هواپیمایی تایلند

شرکت هواپیمایی تایلند حامل پرچم تایلند است و در سال 1988 تشکیل شده است. این شرکت هواپیمایی عضو موسس اتحادیه استار است.این شرکت با بیش از 90 هواپیما به 37 مقصد در 37 کشور جهان پرواز می کند. شعار این  شرکت “نرم مانند ابریشم” است.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.