بهترین گروه های کیپاپ کره ای ۲۰۲۱ در اینستاگرام

معرفی بهترین گروه های کیپاپ

گروه های K-pop کره ای در سال 2021 که بیشترین دنبال کننده ها را دارند، به مخاطبان بسیار زیادی در سراسر جهان رسیده اند. این هنرمندان در چند گروه وجود دارند که برای همه طرفداران K-pop بسیار شناخته شده است 10 گروه از محبوب ترین گروه های کیپاپ که در اینستاگرام بیشترین دنبال کننده ها را دارند در ادامه این مطلب متولد می شوند.
با گذشت 8 ماه از سال 2021، می توان گفت که محبوبیت چند گروه K-pop در اینستاگرام کاملاً تغییر کرده است. در حالی که گروه های نسل سوم همچنان به نفوذ خود در صحنه K-pop ادامه می دهند، به نظر می رسد گروه های نسل 4 در رادار چندین طرفدار K-pop قرار دارند.

اینستاگرام یکی از ساده ترین راه ها برای بت ها است تا طرفداران خود را از زندگی شخصی و فعالیت های آینده خود مطلع کنند. فالوورهای اینستاگرام به هیچ وجه بازتاب میزان محبوبیت این گروه نیستند، اما قطعاً به پیگیری این موضوع کمک می کند که کدام گروه ها در بین مردم به طور گسترده شناخته شده اند.

10 گروه K-pop که بیشترین تعداد دنبال کننده در اینستاگرام را از آگوست 2021 دارند، بشناسید :

برترین گروه های کیپاپ 2021 در اینستاگرام

10. TXT

txt_bighit

گروه TXT با 9 میلیون فالوور در صفحه رسمی اینستاگرام خود در جایگاه دهم قرار دارد.

بهترین گروه های کیپاپ 2021

9. EXO

سپس یکی از برجسته ترین گروه های K-pop در حال حاضر، EXO با 9.3 میلیون دنبال کننده است. EXO حتی با وجود نیروهای خود در آرمی، همچنان در حال پیشرفت است!

بهترین گروه های کیپاپ 2021

8. مخمل قرمز

redvelvet.smtown

مخمل قرمز با 10 میلیون دنبال کننده در رتبه بعدی قرار دارد. دختران برای مدت طولانی هیچ فعالیت گروهی نداشتند، اما همچنان بدون هیچ زحمتی جایگاه خود را حفظ کردند.

بهترین گروه های کیپاپ 2021

7. ITZY

itzy.all.in.us

رشد ITZY بسیار ستودنی است. با وجود اینکه آنها در سال 2019 به نمایش درآمدند، اما در حال حاضر در راه محبوبیت گسترده هستند. در حال حاضر، گروه ITZY دارای 11.1 دنبال کننده است.

بهترین گروه های کیپاپ 2021

6. NCT

nct

گروه NCT دارای 11.5 میلیون دنبال کننده دارد.بهترین گروه های کیپاپ 2021

5. NCT 127

nct127

گروه NCT 127 با 12 میلیون دنبال کننده در رتبه 5 قرار دارد. این بیشترین حساب دنبال شده آنها است.

بهترین گروه های کیپاپ 2021

4. بچه های ولگرد

realstraykids

یکی دیگر از گروه های نسل 4 که در حال حاضر بر صحنه تسلط دارد. Stray Kids پس از موفقیت در منوی خدا محبوبیت زیادی پیدا کرد و حتی برنده پادشاهی: جنگ افسانه ای در برابر 5 گروه اصلی دیگر شد. این گروه در حال حاضر 15 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.بهترین گروه های کیپاپ 2021

3. دوبار

twicetagram

با 19.8 میلیون دنبال کننده، بر هیچ کس پوشیده نیست که دختران طلایی کی پاپ از محبوبیت زیادی در داخل و خارج از کشور برخوردار هستند.

بهترین گروه های کیپاپ

2. رنگ سیاه

blackpinkofficial

بلک پینک تعداد قابل توجهی از 40.1 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. جالب اینجاست که این تنها موردی است که همه اعضا به تنهایی بیشتر از حساب گروه واقعی دنبال کننده دارند. در واقع لیزا با 57.3 میلیون دنبال کننده، پربیننده ترین بت کی پاپ است.بهترین گروه های کیپاپ

1. BTS

BTS.BIGHITOFFICIAL

BTS با 48.8 میلیون دنبال کننده  در اینستاگرام نفر اول  است. این امر با توجه به محبوبیت گسترده آنها در سراسر جهان امری بدیهی است. اگرچه پسران معمولاً از توییتر یا Weverse برای بیشتر به روزرسانی های شخصی استفاده می کنند ، اما اینستاگرام همچنان بیشترین طرفدار آنها در رسانه های اجتماعی است.

بیوگرافی کامل گروه بی تی اس گروه معروف کره ای به همراه عکس های جدید آنها را بخوانید.

بهترین گروه های کیپاپ 2021

 

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 نظرات
 1. Army and Blink^-^☔💕 می گوید

  بی تی اس و بلک پینک مثل همیشه نامبروان:]

 2. نشاناس می گوید

  بی تی اس عشقه

 3. کیانا می گوید

  استری کیدز از عالیه

 4. سارا می گوید

  اکسو خفن ترین گروه کیپاپ هست هیچ گروهی بهتر از اکسو پیدا نمیشه

  1. پریسا می گوید

   🤴اره اکسو کینگ کیپاپه

 5. سهی می گوید

  الان بی تی اس ۶۱ملیونه(:

 6. آرمی می گوید

  بی تی اسسسسسس
  زیبا ترینه 😘💜💜